Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

HA!

Właśnie zauważyłam, że mam pismo z gminy, w którym jest napisane wytłuszczonym i podkreślonym drukiem, że "nie zezwala się na robienie przyłączy w drodze (wzdłuż)". :D No chyba wbrew gminie mi nie każe zrobić. :roll:

To jakieś jaja, może komuś poważnie podpadł- bo na zdrowy rozum to lepiej dla gminy ciągnąc nitkę od nas, niż pod drogą w poprzek 6 razy do każdego domu.

Ale radze Ci idź do niego pokaż to wszystko- jak powie nie to masz czas zeby się przygotować- może jakas wizytacja z nadzoru na czas odbioru przyłącza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, musiał podpaść, bo to są warunki wg przepisów sprzed miesiąca. Więc musieli coś zmienić. Dobra, dzwonię do niego jeszcze raz, ale mi skóra cierpnie, bo to taki cham i burak, że jak z nim rozmawiam, to mam ochotę gryźć.

 

Nie gadaj przez tel. tylko się umów on przyjmuje dwa razy w tygodniu i mu to pokaż wszystko OSOBIŚCIE.Będziesz wiedziała co kombinuje i na czym stoisz. Burak okropny- nam rzucał kilka razy słuchawką bo on chciał robić przyłącz i się OBRAZIŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, musiał podpaść, bo to są warunki wg przepisów sprzed miesiąca. Więc musieli coś zmienić. Dobra, dzwonię do niego jeszcze raz, ale mi skóra cierpnie, bo to taki cham i burak, że jak z nim rozmawiam, to mam ochotę gryźć.

 

Nie gadaj przez tel. tylko się umów on przyjmuje dwa razy w tygodniu i mu to pokaż wszystko OSOBIŚCIE.Będziesz wiedziała co kombinuje i na czym stoisz. Burak okropny- nam rzucał kilka razy słuchawką bo on chciał robić przyłącz i się OBRAZIŁ

 

A gdzie on przyjmuje? To nawet nie będę dzwonić, od razu pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić siatkę ogrodzeniową w przyzwoitej cenie. Ocynk grubość min. 2,8 najlepiej powlekana.

 

Ja kupowałem u producenta w Wieliczce na ul. Stromej. Zamawiasz jaką sobie wymarzysz, każda grubość i wysokość. A do tego pełno akcesorii i sprzętu metalowego (śruby, łopaty, siekiery i nawet nie wiem co jeszcze). Do tego dobrałem tam też "gustowne" zaślepki słupków ogrodzeniowych, pasują idealnie. A co do cen to musisz porównać z innymi bo już nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić siatkę ogrodzeniową w przyzwoitej cenie. Ocynk grubość min. 2,8 najlepiej powlekana.

 

Na allegro. ;) Często przy większym zamówieniu mają transport gratis.

 

Gorzej z bramami. :/ Gdzie dostanę jakąkolwiek bramę skrzydłową? Może być używana? Na allegro cienko i drogo.

 

Jest bardzo ładna na Allegro (przynajmniej mnie się podoba) w zestawie bramką, całość 800 złotych. Myślałam nad nią ale u mnie skrzydłowa nie przejdzie ze względu na usytuowanie wjazdu do garażu.

 

Pam, podaj jakieś namiary na tę Wieliczkę i napisz jak cenowo wygląda sprawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że nie mają strony www, ale podaję namiary z książki http://szczegoly.pkt.pl/siatki_3b95829b02fef0b0905ae661eb8083ad.html

Co do cen to nie pamiętam, poza tym i tak kupowałem tam 2 lata temu. Ale z tego co pamiętam, to była jedna z tańszych, zwłaszcza że masz pewność co do jakości (grubości itd). Jak chcesz to mogę podjechać przy okazji jak będę jechał na budowę to zapytam albo zadzwoń - w linku jest telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, zaczynam budowę 'w okolicach Krakowa'. czytam forum już od dawna ale jako początkujący to mało się udzielam. Może kotoś wie gdzie można dostać tanie bloczki betonowe? Wszędzie tanio, ale nie w Krakowie....

 

Szukam też ekipy od studni.

 

Jeśli jesteś zainteresowany to ja mam do sprzedania dwie palety bloczków betonowych - loco Niepołomice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, zaczynam budowę 'w okolicach Krakowa'. czytam forum już od dawna ale jako początkujący to mało się udzielam. Może kotoś wie gdzie można dostać tanie bloczki betonowe? Wszędzie tanio, ale nie w Krakowie....

 

Szukam też ekipy od studni.

 

Jeśli jesteś zainteresowany to ja mam do sprzedania dwie palety bloczków betonowych - loco Niepołomice.

 

Dzięki za info. Z pustakami ciężko z transportem, ale może łyknę stemple, jakie masz ?? i po ile ?? Potrzebuje 2,5 i 3 m ................jak ktoś ma na zbyciu to piszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

bede wdzięczna za informacje, bo nie wiem czy czegoś nie zawaliłam :o

 

Wniosek o WZ został złożony na mnie i na męża, jesteśmy oboje właścicielami działki i obydwoje bedziemy chcieli złożyć wniosek o pozwolenie na budowę.

 

Warunki przyłaczy prądu, wody i gazu zostały wystawione tylko na mnie.

 

Czy tak może byc?

 

Pozdrawiam,

Anna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...