Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Oczywiście użytkowe poddasz. U mnie coś koło 130 m2 do ocieplenia według wstenych pomiarów. A jak wykonawcy liczą pracę? Ile za m2 i co wliczają w zakres swoich prac? Montaz schodów na strych? Podloga z płyt OSB na na strychu?

 

Za ocieplenie poddasza i przygotowanie do malowania płacimy 30 zł/m2 (robimy 2 warstwy ocieplenia wełną - 15 cm i potem 10 cm, a potem obicie płytą Rigips). Ocieplenie i zabudowa okna dachowego - 100 zł/szt. Ocieplenie strychu nieużytkowego i obicie płytami KG - 15 zł/m2. Montaż schodów na strych liczony osobno - wcześniej (tzn. jak podpisywaliśmy umowę) o tym nie pomyśleliśmy i teraz wykonawca zaśpiewał 500 zł a o ile się orientuję to dużo. Za podłogę z płyt OSB na strychu nie wiem jak się mąż umawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Za ocieplenie poddasza i przygotowanie do malowania płacimy 30 zł/m2 (robimy 2 warstwy ocieplenia wełną - 15 cm i potem 10 cm, a potem obicie płytą Rigips). Ocieplenie i zabudowa okna dachowego - 100 zł/szt. Ocieplenie strychu nieużytkowego i obicie płytami KG - 15 zł/m2. Montaż schodów na strych liczony osobno - wcześniej (tzn. jak podpisywaliśmy umowę) o tym nie pomyśleliśmy i teraz wykonawca zaśpiewał 500 zł a o ile się orientuję to dużo. Za podłogę z płyt OSB na strychu nie wiem jak się mąż umawiał.

 

30 zł to chyba b. dobra cena. Poproszę w takim razie o namiar na ekipę na PW. Oczywiście, to jakimi są specami pewnie okaże się dopiero po miesiącach... Jesienią może uda mi się ocieplic to poddasze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 zł to chyba b. dobra cena. Poproszę w takim razie o namiar na ekipę na PW. Oczywiście, to jakimi są specami pewnie okaże się dopiero po miesiącach... Jesienią może uda mi się ocieplic to poddasze.

 

Ja placilem za ocieplenie po 35 zl ale nie polece ekipy bo w 3 miejscach pękły łączenia.

Teraz jak bym budował to chyba lane skosy bym robil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 zł to chyba b. dobra cena. Poproszę w takim razie o namiar na ekipę na PW. Oczywiście, to jakimi są specami pewnie okaże się dopiero po miesiącach... Jesienią może uda mi się ocieplic to poddasze.

 

Wyślę po południu bo nie mam przy sobie. To jest autoryzowana ekipa Rigipsu ale z tego co mi wiadomo to mają teraz wyższe ceny, nasze ceny były negocjowane rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje ekip budowlanych. Proszę o jakieś namiary, buduję w Zielonkach- ktoś również ??

 

Mogę polecić p. Marka 502 120 067 ale tylko do fundamentów i murów, nie do dachu. U nas robił cały stan surowy. Fundamenty i mury super, więźba dachowa też OK, ale potem (ceramika, montaż okien dachowych, itp.) - porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cube - trzeba było się odezwać wczesniej :) Właśnie odebrałem 9 ton stali. Zamawiaj w Konsorcioum Stali S.A. Transport 300pln niezaleznie od ilości.

Ceny netto (zalezne od ilosci):

fi 16 - 1930 ZŁ/T

fi 10 - 1940 ZŁ/T

fi 12 - 1920 ZŁ/T

 

Jak policzysz wychodzi okolo 2300/T brutto. :) Lepszej ceny w żadnym składzie nie dostaniesz (oni tez zamawiają w Konsorcjum :))

 

p.s. Kubusiu ... No za takie rady zasłużyłem na kolejne piwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...