Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Drodzy Forumowicze,

 

Z radością i podziwem obserwujemy, jak funkcjonuje Wasza Grupa Budująca na Forum. Chcemy na łamach "Muratora" opisać to unikalne zjawisko, jakim jest istnienie Grup Budujących. Prosimy o spotkanie z Wami. Zaproponujcie termin, przyjedziemy. Chcemy porozmawiać, jakie są Wasze relacje wzajemne i opinie.

 

Czekamy na odzew! Liczymy na nieskomplikowane zorganizowanie takiego spotkania któregoś wieczoru lub w weekend.

 

Prosimy o sygnał - najlepiej pisząc na: [email protected]

 

Pozdrawiamy serdecznie

 

Andrzej T. Papliński

Kierownik Działu Publicystyka

miesięcznika "Murator"

tel. (22) 59 05 358

 

-----------------------------------------------

MURATOR Spółka Akcyjna

ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa

tel. (22) 59 05 358

 

e-mail: [email protected]

 

WWW: http://murator.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Co do styroduru to odpowiednik tego najlepszego niemieckiego BASF-a bodajże to polski XPS robiony w oświęcimiu cena około 420zł/m3. . W Krakowie można kupić w firmie TUPLEX lub coś koło tego...

 

Ponownie ponawiam chęć zakupu używanych stepli w okolicy Alwerni...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Budowniczych zza "granicy"

Zapytałem na grupie śląskiej, ale tu równiż sobie pozwolę :cool: z uwagi, że Jaworzno blisko

może ktoś podesłać namiary na sprawdzoną ekipę do wybudowania piwnicy ze stropem ?

piwnica niewielka ok. 10x7,5 m

lokalizacja Jaworzno

proszę o namiary na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam do sprzedania pozostałości po budowie (okolice Zakopianki) tj:

 

Komplet drzewa na dom ok.200 m

stemple budowlane ok.200 -250 szt.,

nadproża(kilka sztuk)

deski szalunkowe 32

kantówki

zbiornik na wode z koszem,

stal zbrojeniowa-różne pręty.

Cena do uzgodnienia.

W razie pytań podaje mojego maila:[email protected]

tel.509 519 711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:) A ja jestem ciągle na etapie szukania fajnej działki w rejonie Wieliczki:) Jeśli ktoś by słyszał ze jest do sprzedania w rozsądnej cenie tj jak dla mnie ok 10a za ok 130 -150 tys niedaleko od Wieliczki i w miarę możliwości z mediami to będę baaaardzo wdzięczny za info :) Najważniejsze jest dla mnie aby był dobry dojazd w zimie czyli blisko drogi asfaltowej która będzie odśnieżana przez gminę. Pozdrawiam:)

 

mam ziemię w okolicy wieliczki - kożmice wielkie. Tylko, że trochę większą - 20 arów. jeśli jesteś zainteresowany, proszę na priv. podam szczegóły i telefon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał ziemi w Michałowicach (dawne Michałowice III) w okolicy Delikatesów Staropolskich to proszę o PRV... Mam tam rodzinę, która chce trochę ziemi sprzedać.

Swoją drogą szukam firmy lub miejsca w którym mógłbym uzyskać więcej informacji w temacie podłóg drewnianych - wykonanych z desek nie parkietu - może ktoś z Was robił coś takiego albo ma namiary na kogoś sprawdzonego (wykonawcę) lub kogoś kto taką podłogę ma u siebie w domu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

 

mam do sprzedania styropian Termoorganika Platinum Plus fasada, szare płyty z grafitem

grubość płyt 15cm, bez frezu

zapakowany w 75 paczek, co daje 22,5 m3

wystarczy na ocieplenie ok. 150m2 powierzchni

niestety nie dysponuję żadnym transportem, mam nadzieję, że cena zrekompensuje to nabywcy

jestem co prawda z Zagłębia, ale styropian jest do odbioru na granicy naszych województw, powiedzmy za Olkuszem

info na priv

pozdrawiam

 

http://img808.imageshack.us/img808/5311/styro.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

 

mam do sprzedania styropian Termoorganika Platinum Plus fasada, szare płyty z grafitem

grubość płyt 15cm, bez frezu

zapakowany w 75 paczek, co daje 22,5 m3

wystarczy na ocieplenie ok. 150m2 powierzchni

niestety nie dysponuję żadnym transportem, mam nadzieję, że cena zrekompensuje to nabywcy

jestem co prawda z Zagłębia, ale styropian jest do odbioru na granicy naszych województw, powiedzmy za Olkuszem

info na priv

pozdrawiam

 

http://img808.imageshack.us/img808/5311/styro.gif

 

Ile za to cudo? I jaki jest termin przydatności do zużycia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę odkupię różnego typu pozostałości po budowie:

- deski na szalunki

- stal na zbrojenia

- bloczki betonowe

- xps

- dysperbit

- folię kubełkową

- stemple budowlane

 

i inne takie, jak ktoś ma coś tanio do odstąpienia i ma możliwość mi to przezimować to niech pisze na gg: 3970634 lub na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie grupę krakowską!

Mamy zamiar budować się w okolicy Niepołomic (Dąbrowa). W związku z tym ogromną prośba. Czy macie jakieś namiary na jakichś solidnych wykonawców do stanu surowego otwartego i dalej. Pewnie temat był już niejednokrotnie poruszany, ale nie jestem w stanie przeczytać takiej ilości stron.

Gdyby ktoś miał w pobliżu coś potrzebnego na budowie do odsprzedania to także proszę o informację.

Proszę o wszelkie informacje na priva.

Będę wdzięczna za wszelką pomoc.

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie grupę krakowską!

Mamy zamiar budować się w okolicy Niepołomic (Dąbrowa). W związku z tym ogromną prośba. Czy macie jakieś namiary na jakichś solidnych wykonawców do stanu surowego otwartego i dalej. Pewnie temat był już niejednokrotnie poruszany, ale nie jestem w stanie przeczytać takiej ilości stron.

Gdyby ktoś miał w pobliżu coś potrzebnego na budowie do odsprzedania to także proszę o informację.

Proszę o wszelkie informacje na priva.

Będę wdzięczna za wszelką pomoc.

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie grupę krakowską!

Mamy zamiar budować się w okolicy Niepołomic (Dąbrowa). W związku z tym ogromną prośba. Czy macie jakieś namiary na jakichś solidnych wykonawców do stanu surowego otwartego i dalej. Pewnie temat był już niejednokrotnie poruszany, ale nie jestem w stanie przeczytać takiej ilości stron.

Gdyby ktoś miał w pobliżu coś potrzebnego na budowie do odsprzedania to także proszę o informację.

Proszę o wszelkie informacje na priva.

Będę wdzięczna za wszelką pomoc.

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...