Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie

Zamierzamy zacząć latem budowę na obrzeżach Nowej Huty i obecnie szukamy architekta do projektu indywidualnego. Spodobał się nam właściciel Mirpolu z Węgrzców, wycenia się na 7500zł. Czy to dobra cena? Czy ktoś z was miał z nim do czynienia (lub z ogóle z tą firmą)? Mógłby być też kierownikiem budowy (ok 2000zł). A może macie namiary na innych projektantów, którzy podejmują się projektowania od zera, a nie tylko adaptacji? Potrzebny też będzie geodeta do mapek, na razie mam ofertę za 650zł brutto - Michał Nowosielski. Znacie? Rzetelny? Czy przy mapie można coś w ogóle spartolić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś zaopatrywał się moze w hurtowni Mix Bud Wieliczka? Właściciel tej hurtowni podobno sprawuje nadzór nad dostawą materiałów podczas całej budowy. Czy ktoś korzystał z jego usług?

 

Kupowalem tam kilka rzeczy i wszystko bylo OK.

Niestety taniej dla mnie bylo kupic prawie wszystkie materialy w Krakowie (czyli 10km dalej od mojej budowy) niz w skladach w Wieliczce.

Dom buduje pod Wieliczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję w miarę pilnie solidnego człowieka od instalacji wodno-kanalizacyjnej, kominków i gazu. Najlepiej żeby 1 firma/wykonawca umiał cały system zrobić i ogarnąć.

Poza tym potrzebuję namiar na niedrogą firmę zajmującą się rekuperacją. Póki co potrzebuję projekt a docelowo także wykonawstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję w miarę pilnie solidnego człowieka od instalacji wodno-kanalizacyjnej, kominków i gazu. Najlepiej żeby 1 firma/wykonawca umiał cały system zrobić i ogarnąć.

Poza tym potrzebuję namiar na niedrogą firmę zajmującą się rekuperacją. Póki co potrzebuję projekt a docelowo także wykonawstwo.

 

Sprawdź białą listę wyknawców tam umieśiłam pana Rafała Grele super facet dziś odbieram c.o robił nam też wode przed tynkami ,ma nam podłańczać koninek ,robi też rekuperacje b rozmawialiśmy z nim o tym ceny na ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź białą listę wyknawców tam umieśiłam pana Rafała Grele super facet dziś odbieram c.o robił nam też wode przed tynkami ,ma nam podłańczać koninek ,robi też rekuperacje b rozmawialiśmy z nim o tym ceny na ok .

 

Ok, już sprawdzam, dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zaczynamy budowę na wiosnę w Skawinie. Mam pytanie czy Ktoś z Was kupował ceramikę na allegro? Dziwi mnie rozrzut cen porothermów 25 między hurtownią a ceną z allegro. Zastanawiam się gdzie tkwi haczyk i czy ryzykować zakup przez allegro.

 

W hurtowej masz najczesciej jeszcze doliczone dowiezienie i rozpaletowanie całego transportu a wiesz mi nie sa to male koszty. Lepiej dogadac sie ze skladem na cene bo potem jak masz tylko do dobrania jedna palete to masz w tej samej cenie (ja tak sie dogadalem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

potrzebuję namiar na firmę kamieniarską, gdzie można kupić marmur RainForest w dobrej cenie i go obrobić na płytę do kominka. Może być dalej od Krakowa, tylko żeby wycięcie i podklejenie nie kosztowało drugie tyle co ten kamień ;-(

 

Drugie pytanie. Czy w tym roku tak bardzo podskoczyły ceny? Właśnie dostałam wycenę schodów drewnianych i balustrady z nierdzewki od Pana, który wykonywał takie same schody znajomym w zeszłym roku. I dowiedziałam się, że ceny od zeszłego roku wzrosły o 20%. Koszmar!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

potrzebuję namiar na firmę kamieniarską, gdzie można kupić marmur RainForest w dobrej cenie i go obrobić na płytę do kominka. Może być dalej od Krakowa, tylko żeby wycięcie i podklejenie nie kosztowało drugie tyle co ten kamień ;-(

 

Drugie pytanie. Czy w tym roku tak bardzo podskoczyły ceny? Właśnie dostałam wycenę schodów drewnianych i balustrady z nierdzewki od Pana, który wykonywał takie same schody znajomym w zeszłym roku. I dowiedziałam się, że ceny od zeszłego roku wzrosły o 20%. Koszmar!!

 

Na Wielickiej, w tym samym budynku w którym jest salon z oknami Jezierski można kupić ten kamień. Przy kształtach prostokątnych nie ma dopłaty ani za cięcie ani za podklejanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...