Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Witam. Ponieważ wysypała mi się ekipa do robienia więźby dachowej :bash:, a czas goni (właściwie to mieliśmy zaczynać konstrukcję dachu za tydzień) - w związku z tym bardzo proszę o namiary na solidnych wykonawców więźby dachowej z okolic Krakowa - budowa w miejscowości Więcławice Stare.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ponieważ wysypała mi się ekipa do robienia więźby dachowej :bash:, a czas goni (właściwie to mieliśmy zaczynać konstrukcję dachu za tydzień) - w związku z tym bardzo proszę o namiary na solidnych wykonawców więźby dachowej z okolic Krakowa - budowa w miejscowości Więcławice Stare.

 

Spróbuj porozmawiać z panem Staszkiem Karpierzem z firmy staszki.pl - oni budują SSO, ale ponoć specjalizują się w dachach. U nas dach zrobili porządnie.

pozdrawiam

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam drewna na szalunki w okolicach Liszek.Znacie dobre i tanie miejsce? Może być także odkupione od kogoś.

My mamy do odsprzedania - ale południe Krakowa.

Zakupiliśmy 15m3, ale część jest pocięta, reszta to długie dechy o grubości 31-32mm. Do sprzedania ok. 8-9m3 pełnowartościowych jeżeli chodzi o długość - był użyty płyn do szalunków, więc dechy są OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam drewna na szalunki w okolicach Liszek.Znacie dobre i tanie miejsce? Może być także odkupione od kogoś.

 

Kryspinów. Stemple - 120 szt, deski szalunkowe (32mm) - około 3 kubików. Transport we własnym zakresie. Wstępnie ma to już ktoś kupić, ale jak nie potwierdzi do niedzieli wieczór to drewno będzie do odebrania od poniedziałku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Planuje rozpoczecie budowy na wiosne przyszłego roku, jednak firmę budującą trzeba szukać juz teraz :(

 

Czy możecie z czystym sumieniem polecić firmy wykonawcze do wykonania SSZ??

Chodzi mi o firmy uczciwe, rzetelne i wykunujące budowę zgodnie ze sztuką, wiadomo najlepiej jak bybyła jeszcze tania :)

Oczywiście firma ( okipa) musi mieć kompetencje poparte wykonanymi budowami które mozna będzie zobaczyć.

Okolice w których będę sie budował to Zakrzów między Niepołomicami a Wieliczką,

 

Wszelkie informacje proszę na priv.

 

Pozdrawiam i dziękuje.

 

Jeśli szukacie firmy do budowy domu to z czystym sumieniem mogę polecic firmę która pochodzi z gór właściciel ma na imię robert są solidni i znają sie na budowie kontakt do nich 503 588 804 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Dziś właśnie Panowie z Enionu zrobili mi skrzynkę na działce gdzie będzie "faza" ;)

Chciałem aby podciągnęli mi kabel z skrzynki w ogrodzeniu do domu, i nie byłoby problemu ale zaśpiewali sobie 2200 ;/ a to tylko 35 m kabla a rowy już były wykopane. Więc postanowiłem samemu to zrobić.. a pieczątkę się załatwi ;)

Tylko teraz mam pytanie.. co z bednarką ?? Podczas lania ławy nie zrobiłem...myślałem ze może podłącze bednarkę do prętów zbrojeniowych które wychodzą z fundamentów, ale nie wiem czy to będzie bezpieczne i czy można tak robić, czy to coś da.

A może po prostu położyć bednarkę w wykopanym rowie, ale ile metrów, i jaka szeroka i gruba ta bednarka ma być. no i gdzie w Krakowie kupić to ustrojstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Planuje rozpoczecie budowy na wiosne przyszłego roku, jednak firmę budującą trzeba szukać juz teraz :(

 

Czy możecie z czystym sumieniem polecić firmy wykonawcze do wykonania SSZ??

Chodzi mi o firmy uczciwe, rzetelne i wykunujące budowę zgodnie ze sztuką, wiadomo najlepiej jak bybyła jeszcze tania :)

Oczywiście firma ( okipa) musi mieć kompetencje poparte wykonanymi budowami które mozna będzie zobaczyć.

Okolice w których będę sie budował to Zakrzów między Niepołomicami a Wieliczką,

 

Wszelkie informacje proszę na priv.

 

Pozdrawiam i dziękuje.

 

podaję numer telefonu do firmy z gór ja byłem z nich bardzo zadowolony 503 588 804 robert pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Czytam Was ale teraz już będe pisać.

Za jakiś miesiąc rozpoczynamy budowe więc najwyższa pora kupować materiały.

Bardzo proszę Pana który wcześniej pisał o przedstawicielu z Budmetu z Michałowic o namiary, czy to ten sam Pan który jest na stronie internetowej.

Gdzie kupywaliście deski szalunkowe, (północ Krakowa) i inne materiały budowlane na fundamenty gdzie było najtaniej.

 

jesli chce pan deski szalunkowe to mam do sprzedania jestesmy firmą budowlaną z gór i posiadamy takie deski w cenie 550 zł m3 z transportem pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...