Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Kryspinów. Stemple - 120 szt, deski szalunkowe (32mm) - około 3 kubików. Transport we własnym zakresie. Wstępnie ma to już ktoś kupić, ale jak nie potwierdzi do niedzieli wieczór to drewno będzie do odebrania od poniedziałku.

 

Drewno jest do odebrania w Kryspinowie, ceny do ustalenia. aha, stemple mają wymiar 2,80-3 m. Więcej szczegółów na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

nie macie moze jakichs pomyslow skad zalatwic w gminie Michalowice (na polnoc od Krakowa) material do wrzucenia w mur oporowy i fundament ogrodzenia oprocz betonu? Mam bardzo duzo muru do zalania (lacznie pewnie ze 20-30m3) i szukam tanszej alternatywy niz 100% cementu i piasku wylewanego recznie z betoniarki. Jakis tani kamien nie wiekszy niz 15cm? Moze jakis niewielki betonowy gruz?

Jezdze za gruzem, ale wszyscy maja ogromne kawaly, a zeby to mialo sens musialaby to byc naprawde niewielka frakcja.

Dzieki za wszelkie rady i namiary, transport i zaladunek oczywiscie jestem w stanie jakos zorganizowac.

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

nie macie moze jakichs pomyslow skad zalatwic w gminie Michalowice (na polnoc od Krakowa) material do wrzucenia w mur oporowy i fundament ogrodzenia oprocz betonu? Mam bardzo duzo muru do zalania (lacznie pewnie ze 20-30m3) i szukam tanszej alternatywy niz 100% cementu i piasku wylewanego recznie z betoniarki. Jakis tani kamien nie wiekszy niz 15cm? Moze jakis niewielki betonowy gruz?

Jezdze za gruzem, ale wszyscy maja ogromne kawaly, a zeby to mialo sens musialaby to byc naprawde niewielka frakcja.

Dzieki za wszelkie rady i namiary, transport i zaladunek oczywiscie jestem w stanie jakos zorganizowac.

Pozdrawiam

Tomek

 

Poszukaj wcześniej podawałem namiar na człowieka z Michałowic, ktróry w dobrych cenach organizował mi piasek, źwir, gruz - pewnie coś by Ci wykombinował, jak nie znajdziesz namiarów pisz na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zabieramy się za fundamenty. Wśród ostatnich postów nie znalazłem tematy cen materiałów. Ze względu, że szukam obecnie jakiś tanich, sprawdzonych hurtowni bardzo proszę wszystkich i jakieś wskazówki i namiary.

 

BETON - cena i gdzie?

DESKI SZALUNKOWE - cena i gdzie?

STAL - cena i gdzie?

BLOCZKI SZALUNKOWE - cena i gdzie?

 

buduje na pół-wsch od krakowa. okolice michałowic kocmyrzowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymen jak robiłem stope i wieniec lany a sciany fundamentowe z bloczków, wyszło taniej niż szalować ściany, całość materiału (oprócz betonu) z Bud-met z Michałowic, stal przywieźli gdzieś z innego składu z Krakowa, ceny stali też dostałem też od nich, od innych składów z Krakowa o jakieś parę tysięcy byli tańsi. Deski szalunkowe - część z tartaku w Masłomiącej a część z innego w zależności od ceny za kubik - deski mocno poszły w górę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilna potrzeba...

Wykraczył mi się właśnie tartak, w którym zamówiłem więźbe, proszę o namiary na solidne tartaki

Cały czas poszukuję także dekarzy do wykonania pokrycia z blachy płaskiej Ruuki.

Będę wdzięczny za wszelkie namiary.

 

podaję namiary na faceta z Kasiny- my u niego zamawialiśmy deski i więźbę 888819051

jeśli chodzi o dach zadzwon do Ryska- 888256793, robił u nas i jesteśmy zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...