Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

no to świetnie że wam tak łatwo poszło ale jak widać nie ma na to reguły bo w miom przypadku okres oczekiwania był znacznie dłuższy niż 3 dni a chyba sami wiecie że to jest raczej nie do przyjęcia na budowie, na szczęście jest więcej betoniarni i załatwiłem co chciałem ale niesmak mi pozostał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Potrzebuję pomocy w temacie zgody sąsiada na przeprowadzenie mediów przez jego działkę. Nic nie wygooglowałem a wybieram sie z "załącznikiem" i zgodą żeby mi podpisał (chodzi o gaz,wode i prąd). Jesli macie jakieś wzory, to proszę o podesłanie.

 

Podaj maila to przesle przykladowe pisma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze podana cena jest z welna, montazem i szpachlowaniem na "gotowo' pod malowanie.

 

Ja na razie dostalam ceny 45pln do 55pln za robocizne, a z materialem za 130pln? Duzo, mało?

 

No tak. Cenę podałem ze szpachlowaniem szczelin, ale bez zaciągania gładzi po całości. Z tym kosztuje 40zł u tej ekipy gdzie mnie mają robić. Jeżeli chodzi o materiał - najlepiej wejść na allegro, wpisać Isover czy inną wełnę szklaną i zaznaczyć Kraków. Wyskoczą Ci ceny. Ostatnio w Krakowie widziałem 2 sprzedawców.

Ruszty, płyty gips-karton kupowałem osobno na składzie. Nie wiem ile kosztuje to z materiałem. Wejdź na stronę Norgipsu, ja na składzie dostałem ich ulotkę z przeliczeniem materiałów na m2 ile trzeba ich mieć (łączniki, profile itd). Ewentualnie możesz wysłać zapytanie na skład, by zestawili ci materiały na sufit 100m2. Gamma na Biskupińskiej powinna ci to odesłać e-mailem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie:) dopiero teraz znalazłam krakowską grupę budującą:)więc jestem u siebie:)

mieszkam na osiedku domków w Krakowie,własnie robimy dach domu rodziców mojego męza,ekipy którą nam to robi nie polecam ,wiec juz mogę dac pewna cenną wskazówke:)

jeszcze raz witam Was wszystkich serdecznie:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...