Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Sprzedam "garaż" - blaszak na budowę - 2*3m, kupiony jako nowy w zeszłym roku. Wykonany z blachy ocynkowanej w pierwszym gatunku.

(Wielka Wieś).

 

Przy okazji polecam i dodaję na białą listę skład budowlany w Brzeziu RODA Machnik R., Kwoka D- miły i szybki kontakt - dobre ceny po negocjacjach i kilku większych zakupach. Dobra cena np na Maxa Wienerbergera ale załatwiali nam także na indywidualne zamówienie cegłę klinkierową na komin;)

 

Witam

 

Ile za garaż ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

Budujemy dom na północnej części Krakowa, okol. Kocmyrzowa. Przyglądałem się Waszej wymianie opinii i chciałbym się dołączyć.

Zanim zaczęliśmy budować wszystko wydawało się dużo prostsze...

Czy możecie polecić mi jaką firmę robiącą przyłącza wody do domu ?

Pozdrawiam wszystkich !

 

oj, obawiam się że pozostają Ci tylko 2 opcje przyłączenia :))

a ia tak odbiera to jeden gość (jeden z tych 2 którzy robią przyłącza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, obawiam się że pozostają Ci tylko 2 opcje przyłączenia :))

a ia tak odbiera to jeden gość (jeden z tych 2 którzy robią przyłącza)

 

Mi powiedziano w gminie (gmina Kocmyrzów-Luborzyca dla jasności) że robi to tylko jedna osoba w gminie, Pan Nagacz. Nawet się nie zastanawiałam aby szukać kogoś innego. Koszt przyłącza to ok 1600 zł do 200 metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi powiedziano w gminie (gmina Kocmyrzów-Luborzyca dla jasności) że robi to tylko jedna osoba w gminie, Pan Nagacz. Nawet się nie zastanawiałam aby szukać kogoś innego. Koszt przyłącza to ok 1600 zł do 200 metrów.

Chyba za mało ci powiedziali. albo mi dużo. Pan Nagacz za moje przyłącze tj. 50m rozbudowa sieci 3000 PLN + 1600-2000 pln za przyłacze do domu do 30 metrów.

Może polecicie kogoś tańszego..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za mało ci powiedziali. albo mi dużo. Pan Nagacz za moje przyłącze tj. 50m rozbudowa sieci 3000 PLN + 1600-2000 pln za przyłacze do domu do 30 metrów.

Może polecicie kogoś tańszego..??

 

My nie robimy rozbudowy sieci a jedynie przyłącze, więc za przyłącze podał nam podobną stawkę. W przyszłym tygodniu ma być wszystko gotowe więc zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Wszystkich. Jesteśmy z Żoną nowymi użytkownikami tego forum. Jako, że w przyszłym roku chcielibyśmy wybudować nasz mały, może nie biały :) domek (niedaleko Myślenic), zwracam się do Was z prośbą o podanie namiarów na sprawdzone ekipy budowlane. Nasz domek to "W Tataraku N" od Archona, ma być wykonany z pustaków 25 P+W Winerbergera (bo cegieł EDER nie mogę znaleźć w Małopolsce:( ) łączonych zaprawą ciepłochronną (sam zastanawiałem się nad systemem dryfix, ale coś nie mogę się przekonać do trwałości łączenia za pomocą pianki). Interesuje nas ekipa solidna, która zna swój fach i nie robi na odwal się, byleby zarobić. Jeśli ktoś z Was jest nam w stanie pomóc, bardzo proszę o namiary. Jeśli też może przy okazji pokazać nam jak dana firma budowała domek, chętnie podjadę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dawno mnie tu nie bylo ale w koncu zaczelismy budowac wiec i pytania sie pojawily.

budujemy APS 161, czy ktos buduje ten domek w bliskiej okolicy krakowa tak zeby ewentualnie mozna na zywo zobaczyc dom?

 

slyszalam ze w proszowicach w srody jest targ na ktory przyjezdzaja gorale z drzewem na np dachy, czy ktos moze mi potwierdzic ta wiadomosc? bede ogromnie wdzieczna.

a moze ktos wie gdzie mozna kupic drzewo na dach w rozsadnych cenach i dobre jakosciowo?

 

i trzecie pytanko: czy ktos budowal domek nie z porothermu a np z uniporu lub innej ceramiki o podobnych gabarytach i wlasciwosciach? jak oceniacie te pustaki i w jakich cenach kupowaliscie (i gdzie)?

 

jeszcze pytanko odnoscie pustakow kominowych, gdzie je kupowaliscie i w jakich cenach (chodzi mi o pustaki do zwyklych kominow z wkladem nierdzewnym)?

pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia na odpowiedzi i rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś miesiąc /1,5 odsprzedam pozostałości po budowie: stemple różnej długości i deski, może coś z materiałów typu cement, gwoździe.

Rzeczy do odebrania we własnym zakresie w Krzysztoforzycach pod Krakowem.

 

Inna sprawa, szukam namiarów na niedrogiego, ale dobrego stolarza. Chcę zlecić wykonanie schodów drewnianych dywanowych. Teraz potrzebuję wycenę a wykonanie na początku przyszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...