Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Ja mam do sprzedania

1,5 palety pustaka porotherm 11,5

wełnę 15 cm i 20 cm ursa 0,35 po parę rolek jeszcze nie policzone budowlańcy właśnie skończyli poddasze wełna kupiona miesiąc temu

stemple około n200 szt większość po 3 m.

 

Jak ktoś będzie chętny proszę o wiadomość

 

Witam , jestem zainteresowany wełna 15 cm . Prosze podać ile jest metrów i jaka cena . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam dobrej ekipy/koparkowego na poczatek lipca do prac ziemnych.

Dobrego w sensie takiego, żeby nie mendził, że musi kopac tak i tak, tylko, żeby słuchał majstra gdzie ma kopac i jak gleboko. Żeby generalnie zrobił porzadnie co ma zrobić, nie jakas swierzynkę.

I zeby ekipy nie probował podebrac, bo o takich tez słyszałem.

 

Rejon Modlniczka, Wielka Wieś.

z góry wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

My właśnie zakończyliśmy stan deweloperski w Wieliczce. Poradźcie proszę, gdzie robiliście (bądź kupowaliście) meble do kuchni i gdzie kupowaliście parkiet.

Za wszelkie odpowiedzi z góry bardzo dziękuję.

 

Kuchnie zamawiam w firmie, która mieści się przy ul. Bieżanowskiej 118.

 

Ja z kolei poszukuję fachowca od kominków, jeżeli znacie kogoś takiego i możecie go spokojnie polecić to proszę o namiar.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnie zamawiam w firmie, która mieści się przy ul. Bieżanowskiej 118.

 

Ja z kolei poszukuję fachowca od kominków, jeżeli znacie kogoś takiego i możecie go spokojnie polecić to proszę o namiar.

 

Pozdrawiam

 

A jak to cenowo u nich stoi z tymi kuchniami? Czy projekt kuchni i montaż jest w cenie? No i ile trzeba czekać na realizację i montaż? Jak ta firma się nazywa?

Jeśli chodzi o kominki to jaki planujesz zamontować? Ja zamontowałem z płaszczem wodnym MAKROTERMu. Jeśli też planujesz z płaszczem to na priva mogę Ci przesłać namiary na gościa. Ja jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sprzedam porotherm 11,5 na ścianki działowe cena 3,60 za sztukę

oraz

wełne ursa gold 0,35 grubość 20 cm-44 m2 po 19 zł

wełnę ursa gold 0,35 grubość 15 cm-48 m2 po 14 zł

wełnę ursa silwer grubość 5 cm -80 m2 po 3,40

 

miejscowość michałowice

 

Witam,

Jestem zainteresowana porothermem - prosze o kontakt mailowy: [email protected]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam dobrej ekipy/koparkowego na poczatek lipca do prac ziemnych.

Dobrego w sensie takiego, żeby nie mendził, że musi kopac tak i tak, tylko, żeby słuchał majstra gdzie ma kopac i jak gleboko. Żeby generalnie zrobił porzadnie co ma zrobić, nie jakas swierzynkę.

I zeby ekipy nie probował podebrac, bo o takich tez słyszałem.

 

Rejon Modlniczka, Wielka Wieś.

z góry wielkie dzieki

 

My wspolpracowalismy z panem z Michałowic - wedlug mnie ma dobrych koparkowych: tel. 602310999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na jakości i cenie a możesz trochę poczekać to polecam mojego producenta - kupowałem siatkę + słupki ocynkowane i razem z kosztami transportu wyszło dużo taniej za grubszą siatkę niż od miejscowych dostawców - siatka jest z za Warszawy - oto namiary http://siedlce.swistek.pl/siatka-ogrodzeniowa-fi-3-20-zn-pvc-warszawa_96608.html , warto się potargować ;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...