Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Cześć,

Nieoczekiwanie gmina rozpoczęła budowe/remont drogi koło mojej działki, udało mi się uzyskać zgodę na wkopanie rury do odprowadzenia wody opadowej na drugą stronę drogi. Już byłem szczęśliwy gdyby nie cena jaką zaoferowano mi w Luskarze.. Czy ktoś z Was ma może jakiś namiar gdzie można jeszcze takich rur wzmocnionych PCV albo stalowych poszukać ... potrzebuje nie większą niż o średnicy 30cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

1) mozecie polecic tartak skad braliscie wieźbę?,

2) to samo - dachówka Creaton domino antracyt?

3) stal, na razie byłem w luskarze, metalkomie, a wygrywa skład z pcimia :)

4) rolety zewn - byłem w Orbicie i Rolmaxie. Jeżeli macie dobre/złe doswiadczenia dajcie pls znać,

5) jakas porzadna firmę do dgp (i wiadomo niedroga :)

6) stolarke (komplet, okna i drzwi zenw i wewn), również dachowe

7) dzieki za wczesniejsze namiary na betony i składy,

dzieki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

1) mozecie polecic tartak skad braliscie wieźbę?,

2) to samo - dachówka Creaton domino antracyt?

3) stal, na razie byłem w luskarze, metalkomie, a wygrywa skład z pcimia :)

4) rolety zewn - byłem w Orbicie i Rolmaxie. Jeżeli macie dobre/złe doswiadczenia dajcie pls znać,

5) jakas porzadna firmę do dgp (i wiadomo niedroga :)

6) stolarke (komplet, okna i drzwi zenw i wewn), również dachowe

7) dzieki za wczesniejsze namiary na betony i składy,

dzieki wielkie

 

1) Więźba - tartak Jania z Mszany Górnej - dach robił mi jego przyjaciel, ale z tego co się orientowałem cenowo z transportem na północ od Krakowa wychodziło i tak taniej niż "u Nas"

 

2) firma Premium z Olkusza, z polecenia dostałem kontakt do p. Łukasza Kaczmarczyka i cenę na Creatona Harmonie Neu ostatecznie dał mi zdecydowanie taniej niż u krakowskich dystrybutorów, nawet od (zwykle drogiego) Attica, który miał to akurat na magazynie i sprzedawał po baaardzo konkurencyjnych cenach

 

Resztę brałem różnie, więc cieżko coś polecić. Rolety mam Aluplasta i na ich profilach także okna trzyszybowe z Ekoplastu - ocenić będę mógł jak pomieszkam, ale gdyby nie masakrycznie drogie drzwi tarasowe otwierane na zewnątrz, to zdecydowanie brałbym Vetrex, choć ich dystrybutor z Niepołomic mało rozgarnięty.... A drzwi zamawiam teraz i będzie to pewnie wejściowy Cal a w środku Dre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaki system kominowy polecacie??? Schiedla, Leiera, IBF,,, Proszę o pomoc w tej sprawie?

Ja ładowałem Schiedla i nie da się ukryć, że jest bardzo porządny, ale np. w przypadku komina spalinowego do pieca kondensacyjnego hydraulik, który naturalnie później pojawił się na budowie, stwierdził że niepotrzebnie przepłaciłem, bo sam by mi komin odpowiednio przygotował. Jeśli masz już fachowca od CO, to warto przegadać z nim najpierw ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem na etapie budowania partetu. czy moglbym prosić o informacje odnosnie:

1. Gdzie kupić więźbę dachową? Co polecacie? jaki tani tartak albo skład z dobrym drewnem?

2. Jaka blachodachówkę kupic? I gdzie?

3. Kontakt do dobrego elektryka.

4. Kontakt do dobrego instalatora WOD-KAN, CO.

5. Kontakt do dobrego instalatora od Gazu.

 

Bede wdzeiczny za wszelkie informacje.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem na etapie budowania partetu. czy moglbym prosić o informacje odnosnie:

1. Gdzie kupić więźbę dachową? Co polecacie? jaki tani tartak albo skład z dobrym drewnem?

2. Jaka blachodachówkę kupic? I gdzie?

3. Kontakt do dobrego elektryka.

4. Kontakt do dobrego instalatora WOD-KAN, CO.

5. Kontakt do dobrego instalatora od Gazu.

 

Bede wdzeiczny za wszelkie informacje.

 

Pozdrawiam :)

 

ad. 4 - Mirek Kica - 604 99 31 81 - robił nam i znajomym . My jeszcze nie używamy ,ale znajomi już dwa lata użytkują i wszystko ok . Robił nam też podłogówkę w niektóych pomieszczeniach .

 

ja potrzebuję ekipy od wylania schodów zewnętrznych i jakąś ekipę od ocieplenia i położenia regipsów na poddaszu . Szukam kogoś kto zrobi regipsy świetnie , aby nie popękały i w nowej technice ,a nie sprzed 20lat :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Ci do regipsów p. Piotra Ślusarczyka 505 090 553

solidnie i fachowo, w najnowszych technologiach i na oryginalnych profilach

 

pozdrawiam

J

 

 

ad. 4 - Mirek Kica - 604 99 31 81 - robił nam i znajomym . My jeszcze nie używamy ,ale znajomi już dwa lata użytkują i wszystko ok . Robił nam też podłogówkę w niektóych pomieszczeniach .

 

ja potrzebuję ekipy od wylania schodów zewnętrznych i jakąś ekipę od ocieplenia i położenia regipsów na poddaszu . Szukam kogoś kto zrobi regipsy świetnie , aby nie popękały i w nowej technice ,a nie sprzed 20lat :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.Ślusarczyk niestety jest ponad moje mozliwości finansowe :( .... już do niego dzwoniliśmy .

 

Od tynków mam świetnych fachowców - rewelacja ! głądnie jak aksamit , równiutkie i bardzo przystępne ccenowo - p.Sywester 788 731 164 - możesz powiedzieć ,ze masz telefon od inwestoró z Sulechowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić dwa miejsca:

 

Kraków, ul. Łagiewnicka 39, jest tam sklep z rzeczami wod.-kan. Mają wszystko, ceny też ok.

 

Ewentualnie Madeo w Jerzmanowicach, ceny też bardzo ok, rurę do drenazu 30 cm mieli zdecydowanie taniej niż w Luskarze, tylko że to daleko od Michałowic.

 

 

 

 

Cześć,

Nieoczekiwanie gmina rozpoczęła budowe/remont drogi koło mojej działki, udało mi się uzyskać zgodę na wkopanie rury do odprowadzenia wody opadowej na drugą stronę drogi. Już byłem szczęśliwy gdyby nie cena jaką zaoferowano mi w Luskarze.. Czy ktoś z Was ma może jakiś namiar gdzie można jeszcze takich rur wzmocnionych PCV albo stalowych poszukać ... potrzebuje nie większą niż o średnicy 30cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...