Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

Witam poszukuję w okolicach Krakowa (północ)

sklepów/składów z elementami kominowymi (wkłady, akcesoria, kominy wentylacyjne itp)

żeby można było coś obejrzeć i (niedrogo) kupić...

 

Drugą rzeczą jaka mnie interesuje to stal zbrojeniowa póki co

w Konsorcjum stali rzucili mi cenę 2120 netto za fi10 żebrowane

i odpowiednio 2200/2400 netto za żebrowaną fi12/gładką fi6.

Transport cenią sobie ok 300 + vat.

Jeśli ktoś kupował stal w znacząco lepszych cenach

będę wdzięczny za informację.

 

Pozdrawiam,

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

Mam pytanie ,czy zna ktoś jakiegoś dobrego fachowca od Centralnego Ogrzewania ???

Planujemy zmienić piec gazowy i potrzebujemy kogoś kto nam dobrze doradzi ,ponieważ dotychczasowy piec pali strasznie dużo gazu.

pozdrawiam i dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mozecie polecic miejsce skad zamawialiscie okna w Krakowie i okolicach... dobre ceny i bezproblemowy montaz... myslimy o zakupie teraz a zakładac chcemy do marca... dziekuje

 

czesc Poludniowa

 

zajrzyj do mojego dziennika budowy, my okna bralismy z firmy KNS Śląska fabryka okien za pośrednictwem sklepu Z.P.T. Pająk (w googlu ci zaraz wyskoczy nr tel), dobry kontak, dobra cena, na dzien dzisiejszy jestesmy z okien bardzo zadowoleni, od montażu minęło 4,5 miesiąca i dzialaja bez najmniejszego zarzutu (mialam miec w listopadzie gwarancyjna regulacje okien, bo ponoc po ok miesiacu okna siadaja i czasami wymagaja drognej regulacji, ale u nas nie byla potrzebna wiec odwolalam przyjazd, drugą regulację mam miec na wiosne-o ile bedzie potrzeba...).

Ale czy okna są dobre i montaz tez to mozna ocenic po ok 2-3 latach od zamieszkania i korzystania z okien, pamietaj o tym.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz ja potrzebuję pomocy i porady więc pozwolę sobie zapytać:

poszukuję sprawdzonych ale i niedrogich wylewkarzy do zrobienia wylewek w całym domu oraz kogoś od centralnego (tylko takiego, kto ma nie tylko fach w najmniejszym paluszku opanowany ale i doradzić umie oraz odpowiedzieć kobiecie (czyli mnie :D ) na wiele pytań co do c.o.

 

Będę ogromnie wdzięczna za każdy namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Byłbym niezmiernie wdzieczny za “swieze” – moga byc z zeszłego sezonu stawki za m2:

- wylewkarze,

- tynkowanie wewn,

- ocieplenie dachu (wełna +folia)

Napiszcie proszę dokladnie co tam wchodziło. Sa ekipy, które tylko np. ocieplaja welna i montuja ruszt. A sa takie, które wchodza by położyć płyty karton gips.

 

Jeżeli Wam jeszcze starczy ochoty i checi :) napiszcie czy to warte było wykonania czy były błedy itd. itp

Ceny netto bez materiałów czyli sama robocizna.

 

Dzieki wielkie za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Byłbym niezmiernie wdzieczny za “swieze” – moga byc z zeszłego sezonu stawki za m2:

- wylewkarze,

- tynkowanie wewn,

- ocieplenie dachu (wełna +folia)

Napiszcie proszę dokladnie co tam wchodziło. Sa ekipy, które tylko np. ocieplaja welna i montuja ruszt. A sa takie, które wchodza by położyć płyty karton gips.

 

Jeżeli Wam jeszcze starczy ochoty i checi :) napiszcie czy to warte było wykonania czy były błedy itd. itp

Ceny netto bez materiałów czyli sama robocizna.

 

Dzieki wielkie za info.

 

witam,

ja wiem, że sezon martwy, ale byłbym wdzięczny za pomocną dłoń.

dzieki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja wiem, że sezon martwy, ale byłbym wdzięczny za pomocną dłoń.

dzieki wielkie

Nie znam ekip ktore robia poddasza na raty.

Ja osobiscie wykonuje w 3 wariantach:

-z spoinowaniem polaczen Vario+ narozniki

-z spoinowaniem polaczen Vario+ narozniki+gips finiszowy+szlifowanie+malowanie na bialo agregatem

-z spoinowaniem polaczen Vario+ narozniki+gladz+malowanie na bialo agregatem

Cena od 40zl w gore dla dachu dwuspadowego

Gwarancja 24 miesiace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podbijam

 

Mnie robiło ASK - raczej nie mam się do czego pocieszyć. "Okolica" jest trochę szersza, bo z Brzeźnicy, ale z dojazdem do Zabierzowa nie było problemu :)

 

Jeśli o cenę chodzi - z tych 4-5 wycen, które miałem byli chyba najtańsi (np. rekuperatory.pl ceniły się o jakieś 40% drożej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych Panow nie znam, ale wlasnie w zeszly wtorek zakonczylismy elektryke rekami pana Henryka Ostafina, polecanego na liscie malopolskiej. Jak dla mnie wspolpraca genialna, ekipa szla jak burza. Doradzal fachowo, cenowo bardzo korzystnie.

 

Witam,bardzo bylabym wdzieczna o namiar na tego pana elektryka,budujemy sie w Maslomiacy ,oto moj adres mail: [email protected]

pozdrawiam

Barbara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...