Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

UWAGA NA FIRMĘ MARPOL Z KRAKOWA

Pseudo Hurtownia, oferują w niskich cenach płytki wszystkich czołowych producentów a w firmie bajzel na kółkach.

Wymagają przedpłaty 100% a potem nie można doczekać się na zamówione płytki!

Terminy realizacji nierealne! Podają do 9 dni a po 20 dniach płytek nie ma, ciągle "JADĄ".

Jak tylko do nich dzwonię, od razu spławiają i mówią, że oddzwonią ale tego oczywiście nie robią!

SZKODA CZASU I NERWÓW NA TĄ "FIRMĘ"

Czekamy 3 tydzień na materiał, nie ma na czym pracować, oczywiście opóźnia to wiele innych spraw. Lepiej zapłacić 3 zł więcej za metr i kupić płytki gdziekolwiek indziej, w normalnym salonie łazienek, gdzie mają wystawy i gdzie zamówienia są szybko realizowane i płatne przy odbiorze a nie tak jak tu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

poleci mi ktos dobra firme od wylewek i tynków z okolicy?

 

U mnie skonczyli tynki dwa tygodnie temu panowie z http://www.supertynki.pl. Polecam, fotki w dzienniku, opinia na grupie małopolskiej, w razie potrzeby prace można oglądnąć u mnie na budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przywitam się tutaj - Witam ;) ... i od razu pytam:

Przebudowuję dom koło Krzeszowic. Czy zna ktoś może ekipę, która wykonuje izolacje z wełny celulozowej?

Udało mi się właściwie odnaleźć w sieci tylko dwie z Krakowa bądź okolic, tj: Ekofiber Kraków i Lukamed z Niepołomic...

Wysłałem do nich już zapytania, ale coś milczą... Może ktoś to już robił i może kogoś polecić? Byłbym dźwięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś z Was wykanczał tynkiem ESTE – czy jest z niego zadowolony lub słyszał, że ktoś nie jest i dlaczego?

To samo Kabe, czy ktoś ma. Jeden z potencjalnych wykonawców, imputuje mi, że zeszli z jakością ostatnio. I stad moje pytanie czy chce sam coś ugrać czy faktycznie coś jest na rzeczy?

Podobnie styropian Neoterm warto nie warto, czy moze austrotherm?

Z góry wielkie dzięki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś z Was wykanczał tynkiem ESTE – czy jest z niego zadowolony lub słyszał, że ktoś nie jest i dlaczego?

To samo Kabe, czy ktoś ma. Jeden z potencjalnych wykonawców, imputuje mi, że zeszli z jakością ostatnio. I stad moje pytanie czy chce sam coś ugrać czy faktycznie coś jest na rzeczy?

Podobnie styropian Neoterm warto nie warto, czy moze austrotherm?

Z góry wielkie dzięki

pozdrawiam

Ja robiłem Kabe (polikrzemianowy Novalit) w zeszłym roku. Polecany przez wykonawcę, ojca-kierownika budowy z imponującym jak dla mnie doświadczeniem, oraz niezależną firmę od dużych inwestycji. Wszyscy podawali po 2-3 firmy warte uwagi i w każdym zestawieniu Kabe było, głównie dzięki świetnej relacji jakość-cena. I z tejże jakości tak łatwo "nie zejdą" jak to twierdzi Twój potencjalny wykonawca, bo to jednak duża firma mająca wdrożone procesy kontroli różnych parametrów jakościowych (tak przynajmniej zakładam), których odchyły od normy muszą być szybko niwelowane :stirthepot:

Natomiast Este nie znam i o nim nie słyszałem w poleceniach... Pamiętaj jednak, że różne tynki różnych firm nakłada/robi się różnie i wykonawcy mają swoje preferencje. To kwestia przyzwyczajenia, po kilku elewacjach daną masą nabiera się wprawy. Do tego jednemu pasuje konsystencja bardziej gęsta i będzie psioczył na rzadsze lub z drobniejszym ziarnem, a inny będzie pod niebiosa wynosił te "wodniste", zaś przy gęstych będzie zwracał uwagę na zużycie materiału... Ot, takie Nasze budowlane życie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam używanej rozdzielni elektrycznej, która posłuży nam na czas budowy. Może ktoś z Was ma coś takiego u siebie i chce się pozbyć??

Jeśli tak to proszę o kontakt tel.606 502 502 lub [email protected] - jestem zdecydowany na zakup, więc jeśli tylko oferta będzie ciekawa to przyjeżdżam, płacę i po spawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam używanej rozdzielni elektrycznej, która posłuży nam na czas budowy. Może ktoś z Was ma coś takiego u siebie i chce się pozbyć??

Jeśli tak to proszę o kontakt tel.606 502 502 lub [email protected] - jestem zdecydowany na zakup, więc jeśli tylko oferta będzie ciekawa to przyjeżdżam, płacę i po spawie

 

Potrzebujesz rozdzielni zewnętrznej czy wewnętrznej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...