Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

jestem na etapie wybory firmy ochroniarskiej.

solid czy juwentus?

Stawki takie same.

Solid szybszy czas dojazdu,

mają ponadto 2 patrole w okolicy, juwe 1,

solid oferuje monitorowanie czujek w pakiecie, juwe za dopłatą.

juwentus niby jeździ uzbrojony, ale czy to przewaga?

podzielcie się proszę własnymi doświadczeniami.

dzięki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

zostało mi trochę cegieł (musze to policzyć) do wykończenia wnętrza nelissen, antiekrood, przecięte elegancko na polowki,

jakby ktoś chciał mieć fragment wnętrza wykończony cegła to zapraszam do kontaktu,

 

fakt, goście się urobili przy tym, ja sam byłem przeciwny, ale zona się uparła i muszę powiedziec wyszło super.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solidu nie znam więc się nie wypowiadam, natomiast Juwentus zdecydowanie odradzam, jak chcesz wiedzieć więcej to zapraszam na priv.

A o Justusie myślaleś??

 

jestem na etapie wybory firmy ochroniarskiej.

solid czy juwentus?

Stawki takie same.

Solid szybszy czas dojazdu,

mają ponadto 2 patrole w okolicy, juwe 1,

solid oferuje monitorowanie czujek w pakiecie, juwe za dopłatą.

juwentus niby jeździ uzbrojony, ale czy to przewaga?

podzielcie się proszę własnymi doświadczeniami.

dzięki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie polecić dobra firmę od luster?

 

Ktoś kiedyś polecał MaxFliz na Zakopiańskiej i Heban na Kosocickiej. Potwierdzacie? Znacie inne firmy? Bo mi np. Max-fliz po wizycie kiedyś u nich "na płytkach" kojarzy mi się wyjątkowo źle. Może lustra to inna bajka...

z góry wielkie dzięki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam dobrej ekipy do zrobienia bramy wjazdowej przesuwnej odeskowanej (żadne cuda), furtek, małego śmietnika niezadaszonego.

naprawdę dobrej, myślącej, tak żebym nie musiał nad nimi siedzieć każdego dnia. poprzednia swoim partactwem/ cwaniactwem doprowadziła mnie prawie do łez.

z góry wielkie dzięki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na etapie wybory firmy ochroniarskiej.

solid czy juwentus?

Stawki takie same.

Solid szybszy czas dojazdu,

mają ponadto 2 patrole w okolicy, juwe 1,

solid oferuje monitorowanie czujek w pakiecie, juwe za dopłatą.

juwentus niby jeździ uzbrojony, ale czy to przewaga?

podzielcie się proszę własnymi doświadczeniami.

dzięki

pozdrawiam

 

Witaj

Radzę sprawdzić kto rzeczywiście chroni okolicę - jaką firmę mają sąsiedzi na kilku najbliższych ulicach - unikniesz nieprzyjemności związanych z walką firm ochroniarskich o tereny, które im "podlegają". Czas dojazdu jest bardzo ważny - zwłaszcza, kiedy alarm włączy Ci się w nocy, kiedy będziesz z rodziną w domu i nie będziesz wiedział, co się dzieje - minuty się niemiłosiernie dłużą....Firma z dwoma patrolami w okolicy moim zdaniem ma sporą przewagę. Osobiście wybrałam solid - jak na razie nie mam na co narzekać (mieszkam 3 lata) Mają klucz od furtki i kiedyś ich sprawdzaliśmy - po interwencji zeszłej zimy ktoś z rodziny pojechał do domu i zweryfikował po śladach na śniegu, czy rzeczywiście obeszli dom - było ok (w domu nikogo nie było od kilku dni, a alarm, jak się okazało, włączył się bo łańcuch spadł z choinki:-) więc nikt się nie próbował włamywać)

Co do uzbrojenia - ja tam wolę, żeby obezwładnili ewentualnego włamywacza i czekali na policję zamiast strzelać....tym bardziej, że ktoś z rodziny może być w domu...

pozdr

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Syn mi podrósł i zaczyna sam wchodzić na poddasze, więc czas zrobić wreszcie balustradę. Wiecie kto w Krakowie i okolicach będzie w stanie zrobić dokładnie coś takiego? Bez dodatkowych uchwytów i śrub, samo szkło wciśnięte w ramkę bez dolnego kątownika...

 

http://imageshack.com/a/img23/6258/zg8z.jpg

(zdjęcie miałem na dysku kiedyś zapisane jako inspiracja, więc przepraszam, jeśli komuś podkradłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, pierwszy raz w tym wątku jestem. Ale wątek rewelacyjny!!! Prześledziłam prawie 100 stron, ale całości nie ogarnę.

 

latem/jesienią br chcemy wylać fundamenty pod nasz domek- Skarbek Neo- czy ktoś może polecić ekipę- budującą od fundamentów po dach- solidną, która nie puści nas z torbami:) Dach -dwuspadowy, prosty.

Wypadałoby powoli zorientować się ws ekipy, aby kogoś wybrać, porównać koszty itd. Wprawdzie raczkujemy w temacie budowy, ale blade pojęcie się klaruje;-)

 

Będziemy budować w Krakowie-Nowej Hucie, 4 km od Niepołomic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ekipę Roberta Sikory z Marszowic, nam robili wszystko do SSO. Są na białej liście, zresztą właśnie tak na nich trafiliśmy. Ich pracę można polecić każdemu, jak chcecie zobaczyć to zapraszam do nas na budowę. Podaje nr tel. do majstra 600 328 847, możesz się powołać na mnie :-) Ewentualnie po więcej info zapraszam na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ekipę p. Romanka, budowali u mnie stan surowy, teraz robili ocieplenie poddasza i boazerię. Jak dla mnie idealnie. Również jest na białej liście małopolskiej. 887 872 413

Zdjęcia w razie potrzeby w dzienniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ekipę p. Romanka, budowali u mnie stan surowy, teraz robili ocieplenie poddasza i boazerię. Jak dla mnie idealnie. Również jest na białej liście małopolskiej. 887 872 413

 

Polecam ekipę Roberta Sikory z Marszowic, nam robili wszystko do SSO. Podaje nr tel. do majstra 600 328 847, możesz się powołać na mnie :-) Ewentualnie po więcej info zapraszam na priv.

 

Bardzo dziękuję Wam za kontakty:) Mamy z polecenia ekipę z Kościelnik- p. Robert. Ściborowski, może ktoś zna ich? - budowali trzem moim koleżankom domy i są ok, ale chciałabym zorientować się w kilku miejscach rzecz jasna. Przedzwonię, jak zakupimy projekt bo na razie formalności idą mozolnie jak to w Krakowie... jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...