Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

witam, ponawiam zapytanie.

zostało mi trochę cegieł (musze to policzyć) do wykończenia wnętrza nelissen, antiekrood, przecięte elegancko na polowki,

jakby ktoś chciał mieć fragment wnętrza wykończony cegła to zapraszam do kontaktu,

 

fakt, goście się urobili przy tym, ja sam byłem przeciwny, ale zona się uparła i muszę powiedziec wyszło super.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Jeśli cena jest porównywalna, to faktycznie. Nie miałem na nich namiarów, ale tak jak mówię - u mnie różnica na samych tylko płytkach do łazienek to 1500 zł. Z Krakowa najtańszy był Delin w Witku w Modlniczce - i jakieś dwa sklepy z Allegro.

 

Szczerze odradzam kupowanie płytek w sklepie Delin Witek w Krakowie. Sprzedawca stwarza pozory miłego i uprzejmego tylko przy zakupie, gorzej gdy pojawią się jakieś problemy z zakupionym towarem i chęć reklamacji wtedy nie odpowiada na maile, przez telefon jest opryskliwy i grubiański. Problem polegał na tym, że wcisnął nam płytki Paradyża, które okazały się mega krzywe. W rezultacie nie mogliśmy ich zwrócić (mimo tego że Paradyż wyraził na to zgodę) bo szanowny pan nas olał. Nie miał zamiaru polubownie załatwić sprawy. W rezultacie zostaliśmy z 40m2 bezużytecznych płytek (zaniechaliśmy ich układania).

Panu ze sklepu Witek Delin zależy tylko i wyłącznie na zysku a klienta ma głęboko w d..ie. Taki ktoś jak ten pan nie powinien pracować z ludźmi. Brakuje mu podstawowych zasad savoir-vivre. A praktyki które prowadzi w swym sklepie pamiętają jeszcze czasy komuny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje dobrej, sprawdzonej i polecanej ekipy do budowy domu w okolicach Krakowa (w stronę Wadowic). Najlepiej, aby ekipa miała doświadczenie w budowie ścian jednowarstwowych w systemie Dryfix. Czy ktoś może mi polecić kogoś. Będę bardzo wdzięczna za namiary na Wasze ekipy o ile byliście z nich bardzo zadowoleni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

Witam serdecznie.

Jestem właścicielem firmy,która została w tym poście oczerniona.

Wpis jest niezgodny z prawdą.Zostałem pomówiony i oczerniony.Firma działa od paru lat na rynku i nie ma oniej żadnego złego wpisu poza tym.Państwo W wnieśli opinie złośliwie z racji ,że po wielu miesiacach braku zapłaty skierowałem sprawę na droge sądowa.Rzeczoznawca sądowy nie potwierdził zaistniałej sytuacji w domu Państwa W.Na chłopski rozum,kto normalny trzymałby ekipę w domu 8 miesiecy,gdyby z takim partactwem jak to opisuje Pani Irena prace byłyby wykonywane.Najciekawszym motywem jest to ,że nie zapłacono pieniedzy nie tylko mojej firmie,ale i elektrykom,hydraulikom,a nawet architektowi wnętrz !!!!! Oni też napewno pracowali z partactwem !!!!????Niestety ich złośliwosć zakończyła sie pocięciem kabli które ja reperowałem i domieszka soli do tynków,które ja też naprawiałem.

Uprzejmie proszę o wykreślenie treści obrażliwych i nie prawdziwych potwierdzonych prawomocnym wyrokiem sądu.Proszę o przychylenie sie do mojej prośby usunięcia wątku z racji ,ze już przez ponad rok jej istnienia zostałem wystarczająco pokrzywdzony i narażony na utratę korzysci materialnych.

 

Z poważaniem

Przestrzegamy przed Krystianem Kuzakiem firma Led Star.Pan Kuzak wykonywał u nas prace wykończeniowe nowego domu przez blisko 8 miesięcy!!. Podjął się wszystkiego począwszy od wykonania gładzi, flizowania i malowania, a skończywszy na detalach typu montaż karniszy, czy kontaktów. Niestety to zadanie przerosło jego wątpliwe umiejętności! Problemy zaczęły się już kiedy pięć razy poprawiał tragicznie wykonane gładzie na ścianach. Już wtedy pokazał, że nie istnieją dla niego takie pojęcia jak proste ściany, nie mówiąc już o prostych kątach!!! Ponieważ był bardzo miły i służył „dobrą radą” na każdy temat myśleliśmy, ze inne prace wykona poprawnie, ale niestety wszystko czego się dotknął jest nierówne, krzywe, odpada, kruszy się, pęka. Większość prac poprawiał po kilka razy, ale mnóstwo mankamentów już nie da się usunąć - więc na chwile obecną pękają nam sufity podwieszane, kruszy się gładź, łuszczy się farba, wypadają fugi, pękają płytki w łazience i kuchni, cieknie syfon, odklejają się listwy podłogowe, nawet karnisze są krzywo przykręcone! Fuszerkę jaka wykonał p. Kuzak i „jego chłopcy” w naszym domu trudno opisać słowami! Dodam jeszcze , ze podczas całego pobytu panował nieprawdopodobny bałagan w domu i wokół. Do dziś nie jesteśmy w stanie domyć pobrudzonych okien farbami, podłóg, listew. Do tego dochodzą zniszczenia elewacji domu i zabetonowany pakiet przewodów do bramy, oświetlenia ogrodu i domofonu. Niestety popełniliśmy błąd powierzając wykończenie domu człowiekowi, który zmieniał pracowników jak rękawiczki, a każdy nowy pomocnik był coraz młodszy i nie miał kompletnie żadnych umiejętności budowlanych. Odradzamy i przestrzegamy przed tym pseudofachowcem, który zapewniał o dwuletniej gwarancji na wykonane prace, a gdy już odebrał zapłatę przestał odbierać telefony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Poradźcie gdzie w Krakowie mogę kupić przelotowe skrzynki na listy? Najchętniej ze stali nierdzewnej... Byłam w Castoramach, Leroy Merlin, itp. i jakość wykonania takich skrzynek, które tam znalazłam jest żenująca... Przy podnoszeniu klapki na listy prawie przecięłam się na dwóch skrzynkach...

 

http://static.praktiker.pl/miniaturki/upload/zdj_produktow_nieobrobione/1000x1000/136827.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie gdzie w Krakowie mogę kupić przelotowe skrzynki na listy? Najchętniej ze stali nierdzewnej... Byłam w Castoramach, Leroy Merlin, itp. i jakość wykonania takich skrzynek, które tam znalazłam jest żenująca... Przy podnoszeniu klapki na listy prawie przecięłam się na dwóch skrzynkach...

 

http://static.praktiker.pl/miniaturki/upload/zdj_produktow_nieobrobione/1000x1000/136827.jpg

 

Kupiłem swego czasu coś takiego (lub w tym stylu):

http://damech.pl/produkt/88/smo3.html

 

Części widoczne są żeliwne. Ogólnie produkt bardzo solidny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...