Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 30,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3527

  • Agacka1719499039

    2723

  • pitbull

    2291

  • zbyszekP

    1611

Najaktywniejsi w wątku

szukam firmy/ekipy/goscia, ktory mi potnie blache ryflowana na kawalki 0,5x1m i podspawa od spodu plaskownik. Mam droge kolo kolo domu i koryta odplywowe wzdluz (wlasnie na 0,5m szerokie) i glebokie na 7cm i chce zamontowac na te koryta cos, dzieki czemu bede bez kolysania mogl po tym jezdzic. Kraty odpadaja, bo ma po nich jezdzic smieciara, jakby mialy wytrzymac musialyby miec 4cm wysokosci, ale wtedy pierwszy lepszy plug je zgarnie. dzieki z zgory za info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
Witam, Poszukuję przystępnej cenowo ekipy budowlanej oraz dobrego kierownika budowy do budowy domu jednorodzinnego ok 110m2 w Tomaszowicach pod Krakowem. Z góry dzięki.

 

Polecam ekipę Roberta Sikory z Marszowic, tel. 600 328 847 (możesz powołać się na Roberta z Niegowici). Nam budował dom do SSO.

Bardzo solidna ekipa, którą wybraliśmy dzięki forum muratora, zresztą są na Białej Liście Wykonawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam poszukuje.sprawdzonej ekipy do ocieplenia poddasza oraz zrobienia ścianek gk na poddaszu

Jakie.koszty robocizny wchodzą w gre jak ktos ten etap przerabial niedawno to wielkie dzieki, za info

Pozdrawiam

Polecam ekipę p.Piotra Ślusarczyka tel. 505 090 553, jedna z lepszych ekip, zresztą bardzo popularna wśród forumowiczów Muratora :-) Opinie na ich temat znajdziesz na forum. Co do cen, musisz zadzwonić i dowiedzieć się jakie mają aktualnie stawki. Tani nie są, ale albo robisz tanio albo ... dobrze. Na tym etapie nie ma co oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich,

 

jestem na etapie zakładania instalacji C.O. oraz wod.-kan. Prowadzę negocjacje m.in. z firmą Hydro-time z Krzeszowic. Czy ktoś miał może z tą firmą do czynienia i mógłby się na temat tej firmy wypowiedzieć? Mało o niej informacji na forum i w necie a nie chciałabym się naciąć.. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos drewna. Macie jakieś dobre kontakty? Buduję w Bochni.Szukam też jakiegoś zbiornika na wodę (najlepszy bylby "beczkowóz")i garazu (najlepiej używany- na materiały)

Dzieki

witam ja zajmuje sie sprzedaża drewna wszelkiego rodzaju w tym drewna na dach jak powiem drewno drewnu nie rowne to wszyscy moi klijenci sa jak narazie zadowoleni wykonuje tez dachy wielu moich znajomych ciesli bierze ode mnie drewno na dach jezeli interesuje cie cena to za m3 drewna na dach 800zl (transport gratis) jestem z okolic limanowej jezeli masz jakies pytania to pisz na adres [email protected] i jezeli masz jakies pytania to odpowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...