Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

WITAJCIE !!!!! moja kochana grupo :-)

 

czy wiecie że ogrzewanie hula, światło jest, rzeczy przewiezione.......czyli......swięta w NOWYM DOMKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!

dziś trzeba tylko kupić choinkę wielgaśną, bo w salonie pustki :wink:

pozdrawiam wszystkich cieplutko i świątecznie :-)

 

dachowiec - wysyłam raz jescze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

WITAJCIE !!!!! moja kochana grupo :-)

 

czy wiecie że ogrzewanie hula, światło jest, rzeczy przewiezione.......czyli......swięta w NOWYM DOMKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!

dziś trzeba tylko kupić choinkę wielgaśną, bo w salonie pustki :wink:

pozdrawiam wszystkich cieplutko i świątecznie :-)

 

super Ivo!!

wiem co to znaczy, ja już drugie we własnej chacie :lol: , to jezd pięęęękne!

wszystkim Misiom "marki >>Miś<<";) , czyli całej drogiej gruppie WESOŁYCH ŚWIĄT życzę, najlepiej przed własnym kominkiem!

buźka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim wrocławskim i okołowrocławskim i forumowym budowniczym życzę aby Wasze domy rosły szybko jak na drożdżach, aby były piękne jak Wasze marzenia, były cieplutkie jak kołderka, a w środku niech będzie miłość, spokój, zdrowie i radość. Życzę Wam Świąt Bożego Narodzenia w nowym domu (tych najbliższych lub tych kolejnych) i wśród kochającej rodziny, pod piękną, pachnącą choinką i przy stole pełnym pyszności.Asia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po świętach wyglądając zza kartonów :lol:

chyba uda mi się wziąć urlop to może jakoś sie odgruzuję a Nowy Rok :wink:

pozdrawiam wszystkich serdecznie

 

Ivo gratuluję, jestem naprawdę pod wrażeniem. Wyprzedziłaś mnie o conajmniej jedno okrążenie :D Ja popełniłem (a włąściwie moja żona) klasyczny błąd inwestora - nie mierzyłem sił na zamiary no i teraz odbija mi się to czkawką :)

 

Acha i jeszcze jedno, trochę tajemnicze ... jeżeli mnie nie widzisz to wcale nie znaczy że mnie nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim z Wrocka i okolic naj, naj w nadchodzącym roku.

Tymczasem nie mając jeszcze fundamentów wybraliśmy już okienka firmy FILA. Są ładne jak Gebauera ale sporo tańsze...

 

Wszystkiego najlepszego!

 

Dachowiec - możesz mi dać namiar na tą firmę. Ja (również jeszcze bez fundamentów :cry: ) zastanawiam się wstepnie nad Urzędowskim. Ale tylko na podstawie ofert cenowych z kilku firm. Czy te okna są drewniane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca - moje najszczersze gratulacje! :lol: :lol: :lol: Tak Ci zazdroszczę, że aż! Moim największym osiagnięciem do tej pory jest zakopanie topora wojennego w sprawie budowy z moim Szanownym Małżonkiem: :evil: --> :oops:. I tak na razie trzymam. Mam nadzieję, że też będę mogła w przewidywalnej przyszłości mieszkać na kartonach we własnym domu... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: oczywiście, że nie wszyscy Polacy są złodziejami ale tych, którzy nimi są jest stanowczo za dużo.

 

Co prawda to prawda, .... z trójkątną gwiazdą ? Co to za marka ? :)

 

Gdyby nie to, że trójkątna to mogłaby byc gwiazda szeryfa... 8) A może i jest, tylko deczko uszkodzona...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie !

Repatriacja zakończona, Sławek :) z żoną na nowych włościach, choć nie było łatwo :evil: .

Muszę powiedzieć, żę jestem pod wrażeniem Sławkowej chałupy.

Chwilowo ma utrudniony dostęp do netu, ale z pewnością jak się wygrzebie z kartonów , pewnikiem się odezwie :)

Pozdrawiam wszystkich i wzywam do zaprzestania marudzenia, bo już nikt TU nie zagląda :(

Uszy do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dachowiec - możesz mi dać namiar na tą firmę. Ja (również jeszcze bez fundamentów :cry: ) zastanawiam się wstepnie nad Urzędowskim. Ale tylko na podstawie ofert cenowych z kilku firm. Czy te okna są drewniane

 

Z urzędowskim bym uważał, sam nie miałem z nimi kontaktu ale sporo słyszałem od innych, m.in tutaj na forum. Z reguły nie były to pochlebne opinie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...