Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Damro

 

Ty się martwisz, że się przeciąga, ja się martwię, że moje już się pcha na ten świat, a powinno jeszcze z miesiąc w brzuchu spokojnie siedzieć, żeby mama mogła spokojnie budowlane sprawy pozałatwiać, np prąd w Środzie Śląskiej! Gdzie będziesz roszić? Może się spotkamy? Ja planowałam Trzebnicę, ale mój Dr. powiedział, że Trzebnica ostatnio jest tak obłożona, że odsyłają z powrotem do Wro :o Nie ma jak sobie pojeździć z bólami :oops:

 

A ja uparcie pytam o baraczki budowlane! Nadzieja matką głupich i swoich dzieci nie lubi, ale może ktoś się chce pozbyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damro

 

Ja planowałam Trzebnicę, ale mój Dr. powiedział, że Trzebnica ostatnio jest tak obłożona, że odsyłają z powrotem do Wro :o Nie ma jak sobie pojeździć z bólami :oops:

Mimo wszystko polecam goraco Trzebnice, nawet kosztem podrozy w bolach

zawsze sie moze udac "zdobyc" lozko w Trzebnicy :o

naprawde warto

powodzenia

 

ps wiem, ze to forum budowlane ale nie moglam sie oprzec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damro

 

Ja planowałam Trzebnicę, ale mój Dr. powiedział, że Trzebnica ostatnio jest tak obłożona, że odsyłają z powrotem do Wro :o Nie ma jak sobie pojeździć z bólami :oops:

Mimo wszystko polecam goraco Trzebnice, nawet kosztem podrozy w bolach

zawsze sie moze udac "zdobyc" lozko w Trzebnicy :o

naprawde warto

powodzenia

 

ps wiem, ze to forum budowlane ale nie moglam sie oprzec :D

 

Ponieważ temat też mnie dotyczy :wink: , a opinii na ten temat nigdy za duzo (stąd ten OT :oops: ) - a co sadzisz o Kamienskiego? U mnie z racji blizniakow :D Trzebnica odpada (nie maja niestety sprzetu dla wczesniakow tfu tfu).

 

Pzdr,

TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damro

 

Ja planowałam Trzebnicę, ale mój Dr. powiedział, że Trzebnica ostatnio jest tak obłożona, że odsyłają z powrotem do Wro :o Nie ma jak sobie pojeździć z bólami :oops:

Mimo wszystko polecam goraco Trzebnice, nawet kosztem podrozy w bolach

zawsze sie moze udac "zdobyc" lozko w Trzebnicy :o

naprawde warto

powodzenia

 

ps wiem, ze to forum budowlane ale nie moglam sie oprzec :D

 

Ponieważ temat też mnie dotyczy :wink: , a opinii na ten temat nigdy za duzo (stąd ten OT :oops: ) - a co sadzisz o Kamienskiego? U mnie z racji blizniakow :D Trzebnica odpada (nie maja niestety sprzetu dla wczesniakow tfu tfu).

 

Pzdr,

TS

 

znam tylko Trzebnice, wiec doradzac nie moge :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damro

 

Ja planowałam Trzebnicę, ale mój Dr. powiedział, że Trzebnica ostatnio jest tak obłożona, że odsyłają z powrotem do Wro :o Nie ma jak sobie pojeździć z bólami :oops:

Mimo wszystko polecam goraco Trzebnice, nawet kosztem podrozy w bolach

zawsze sie moze udac "zdobyc" lozko w Trzebnicy :o

naprawde warto

powodzenia

 

ps wiem, ze to forum budowlane ale nie moglam sie oprzec :D

 

Ponieważ temat też mnie dotyczy :wink: , a opinii na ten temat nigdy za duzo (stąd ten OT :oops: ) - a co sadzisz o Kamienskiego? U mnie z racji blizniakow :D Trzebnica odpada (nie maja niestety sprzetu dla wczesniakow tfu tfu).

 

Powiem tak,ja teraz będę rodzić po raz 4,1 rodziłam jeszcze na Hirszfelda bliźniaków 15 lat temu,2 i 3 na Brochowie i powiem krótko,teraz też pojadę na Brochów pomimo że nieco się tam zmieniło jak połączył się ten szpital z załogą ze szpitala z I Maja,ja nie miałam tam żadnych problemów,leżałam sobie na pojedyńczej sali sama z moim dzieckiem i mile wspominam a jeśli chodzi o wcześniaczków to słyszałam od lekarzy że najlepszą opiekę i sprzęt mają na Dyrekcyjnej,wcześniej były tam paskudne warunki ale jest już po remoncie.

Pozdrawiam i życzę szcześliwego rozwiązania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damro

 

Ty się martwisz, że się przeciąga, ja się martwię, że moje już się pcha na ten świat, a powinno jeszcze z miesiąc w brzuchu spokojnie siedzieć, żeby mama mogła spokojnie budowlane sprawy pozałatwiać, np prąd w Środzie Śląskiej! Gdzie będziesz roszić? Może się spotkamy? Ja planowałam Trzebnicę, ale mój Dr. powiedział, że Trzebnica ostatnio jest tak obłożona, że odsyłają z powrotem do Wro :o Nie ma jak sobie pojeździć z bólami :oops:

 

A ja uparcie pytam o baraczki budowlane! Nadzieja matką głupich i swoich dzieci nie lubi, ale może ktoś się chce pozbyć?[/quote

Teraz już będziesz tak odczuwać w 9 miesiącu że chce wyjść,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damro - to może i Ty skorzystaj z rad udzielanych Betty i Wojty :wink:

ich dzidziusie też się nie śpieszyły, albo po prostu spokojnie czekaj,

jeszcze się nabiegasz przy maleństwie.

Pierwsze ?

 

vanka99 witamy !

A gdzie budujecie !

 

Witam wszystkie mamuśki :)

widze że jest nas tu coraz więcej

 

Lepiej jechać do szpitala ze skierowaniem od lekarza, nie ma co czekać.

 

Co do szpitali, ja polecam Kamieńskiego - może nie ejst super luksusowy ale lekarze dobrzy no i położne świetne i przyjazne. Takie są przynajmniej moje doświadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie mamusie, :wink: te które już jakiś czas przeżywają radość bycia mamą, te które urodziły całkiem niedawno (a jest ich na tym forum niezła grupa) i te które za chwilkę zobaczą jaka to słodycz. :)

Jeśli chodzi o wybór szpitala, to z własnego doświadczenia radziłabym wybierać raczej ludzi niż miejsce. Tak naprawdę jest to kwestia tego na jakiego człowieka trafisz. I choć chciałoby się aby wszyscy w służbie zdrowia byli kompetentni i mili to tak niestety nie jest. :cry:

Ponieważ porody w życiu nie zdażają się często, osobiście uważam, że warto w tej chwili mieć przy sobie osobę (oczywiście mam na myśli położną), do której mamy zaufanie i która zrobi wszystko aby było dobrze. :).

Życzę ciężarówkom powodzenia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scur - zgadzam sie w całej rozciagłsci! Z tego tez powodu rodziłam na Brochowie i jestem baaardzo zadwolona.

 

Pani Koala, Damro - trzymajcie sie dzielnie! Jeszcze tylko chwileczka :) Może częste wizyty na budowie pomogą? Ja pare godzin przed porodem po drabinie na strop wchodziłam działówki oglądać.

A parę godzin potem lecielismy do szpitala:)

 

BK - na pewno będziemy sie spotykac na spacerkach;) A i jeszcze jednego kota Ci wcisnąć się postaram:)

 

TS146 - gratuluję bliźniaków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wsparcie!

 

Może i w takim momencie najważniejsi są ludzie, ale warunki też robią swoje. Pierwsze dziecko rodziłam na Klinikach (Chałubińskiego). Lekarze super, położne super, ale po kilku dniach na osiemnastoosobowej sali człowiek ma wszystkiego dość. Na dodatek podczas cesarki odpadła jedna noga fotela operacyjnego... NIGDY WIĘCEJ!

 

UWAGA, UWAGA!

 

U mnie na budowie pierwszy ruch: w sobotę elektryk zakłada skrzynkę na prund budowlany!!! Kości zostały rzucone, pierwsza kasa zostanie wydana, rach ciach i wyniosę się z kamienicy krytej nadal jedynie folią budowlaną (dach płaski, jeśli wiecie co to oznacza przy tej pogodzie :evil: :evil: :evil: ).

 

as24, Umka i inni zaczynający w okolicach Tyńca na wiosnę

 

Jak tam postępy u was? Może wzorem Scura i reszty skrzykniemy się na jakieś styropiany i inne drobiazgi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wzorem Scura i reszty skrzykniemy się na jakieś styropiany i inne drobiazgi?

 

Od dawna byłam załamana nickiem jaki wymyślił od ręki mój szanowny małżonek :cry:, ale jak już przeczytałam "wzorem Scura" to kompletna załamka :evil:

Pozdrówka scur i scura

A ja wiem skąd ten nick :wink:

Pozdrawiam, byliście kiedyś u nasz w Gajkowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scur, sorry :oops: :oops: :oops:

 

Dziecinnieję! Od tygodnia siedzę nad tłumaczeniem Muppetów i mam coraz dziwniejszy obraz świata... Na szczęście zostały mi tylko dwie części!

 

kulka

 

Jak się tylko wybuduję piszę się na dwa koty! Ale o stalowych nerwach, coby dały radę współmieszkać ze starym owczarkiem niemieckim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na budowie pierwszy ruch: w sobotę elektryk zakłada skrzynkę na prund budowlany!!!

 

as24, Umka i inni zaczynający w okolicach Tyńca na wiosnę

 

Jak tam postępy u was? Może wzorem Scura i reszty skrzykniemy się na jakieś styropiany i inne drobiazgi?

 

Pani Koala

 

Czy bedziesz podlaczac szafke budowlana do slupa, czy tez robia Ci juz przylacze z szafka??? Jak to zalatwialas i ile taka skrzynka Cie kosztowala?

 

Bo ja najwczesniej bede mial przylacze w polowie lata i myslalem o ciagnieciu od sasiada....

 

A co do materialow, to mam juz spis co potrzebuje, ale finalizuje umowe z wykonawca na dniach i wtedy bede mogl juz sie umawiac. Ale z racji technologii (1 warstwa) styropianu wiele nie bede potrzebowal :(

 

Bede w kontakcie z Toba i jak juz bede sie zabieral za zakupy to sie na pewno odezwe droga sasiadko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...