Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Voco, z tym odkurzaczem obchodziłam się jak ze "zgniłym jajem" Serio. I tak nie pomogło. Jest jeszcze na gwarancji. Złamała się nawet ta rączka z włącznikami. Oczywiście gwarancja tego jak i cyklonu, nie obejmuje. Może tak fatalnie trafiłam, ale serwis gwarancyjny też pozostawia wiele do życzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

podaj też ile macie szafek i ile szuflad, bo to chyba jest ważne

 

Szczegóły podam pojutrze gdy wróce z delegacji.

Jutro dostanę wycenę z innej firmy na podobny zestaw.

 

W pierwszej wraz z wyceną zażądałem wzór umowy do podpisania - przeczytałem i w takiej postaci jest nie do zaakceptowania.

Uważajcie na to, co podpisujecie - piszą np. dane zleceniodawcy, potem: umowę zawarto w firmie ... i jadą dalej nie podając ściśle kto jest drugą stroną umowy, inny kwiatek: termin realizacji może ulec zmianie (ciekawe o ile tydzień czy 10 lat) itp.

 

Może się czepiam, ale nauczony doświadczeniem (złożony pozew cywilny przeciw dachowcowi) wiem jak ważna jest dobra umowa (na szczęście takie mam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam za Jola ze BOSCH jest super, mamy piekarnik i plyte gazowa ceramiczna. w poprzednim domu mielismy tez zmywarke boscha, teraz polecono nam siemensa i zmywarka jest siemensa.

Jolu a co do designu musze zaprzeczyc. mi sie bosch podoba, taki masywny, bardzo fajny.

A ja wybrałam pralkę samsunga,jestem bardzo zadowolona,designe w porównaniu z boschem o niebo lepsze, pralki boscha mają złą opinię na ceneo dlatego nie wybrałam :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsunga lodówki wyglądają świetnie, mają bardzo dobrą technologię No frost - oni ją wymyślili, jak przekonywał sprzedawca, wieć doświadczenie mają raczej duże.

 

Potwierdzam - mam przyjemność używać takiej lodówki już czwarty rok. Sprawuje się więcej niż dobrze, łatwa w utrzymaniu czystości i co najlepsze - nigdy nie rozmrażana!!! Szronu faktycznie ani grama :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z głośnościa działania?

 

podobno sa dośc głośne? a lodówka nie bedzie zabudowywana

 

co do specjalizacji firm.... mam obecnie zmywarkę AEG, jedna z najlepszych firm zmywarkowych a 3 lata po zakupie już trzasnęła grzałka i programator, po gwarancji oczywiśćie :evil: i naczynia bywają niedomyte....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z głośnościa działania?

 

podobno sa dośc głośne? a lodówka nie bedzie zabudowywana

 

mamy Samsunga od roku- rzeczywście czasem pojawiają sie dziwne odgłosy (napisane w instrukcji że mogą być chyba w 1 roku uzytkowania), ale nie są jakieś głośne i słysze je z reguły wieczorem w wyciszonym domu (lodówka jest niezabudowana i stoi w kuchni połączonej z salonem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie tynki do siatki i styro? Koalo - ty kupowałaś w Pwarisie? Mam tylko 2 dni na zakup wszystkich pier...Strukturę wezmę Duffe na Żernickiej.

 

My będziemy się ocieplać w połowie czerwca, ale już teraz zbieramy wyceny na materiały.

Daj znać co i za ile kipowałaś.

 

Wczoraj byliśmy w Mrówce w Jelczu i poprosiłem aby zrobili wycenę.

Dostałęm cos takiego na okło 300m:

 

Styropian 12cm - 120złm3 x 36m2 = 4320zł

Klej do styrop - Mapej - 15,90 x 45szt = 715,5zł

Klej do szpachlsiatki 21,5 x 36szt = 744zł

Siatka z włukna szklanego 1,3 x 330m2 x 429zł

Narożniki z siatką 3,68 x 100szt = 368zł

Kołki 160mm 0,20 x 1000szt = 200zł

 

NICE :/

 

Wogóle nie bardzo jeszcze wiem jaki dawać ten styropian,

są takie zakałdkowe, są zwykłe?

Jaki wogółe EFS powien mieć taki styropian ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

gdzie kupowaliście swój klinkier? jest gdzieś we Wrocławiu lub okolicach jakiś fajny składzik klinkieru?

 

pozdrawiam z rana i życze udanego dnia;)

 

Ja swój kupowałem w MB03 .

Ale z wystawką jest kiepsko . W Rabkarcher na Avicenny jest coś do oglądnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto może polecić dobrego hydraulika - instalatora ?

 

Tylko takiego, który nie będzie stękał albo drapał się po głowie.

 

.

 

podłączam się do pytania;)

 

Ja składałem zapytanie na klinkier w Builderze, ElewacjaPlus i MB03.

 

Ile masz tego klinkieru i jaki (pełna czy perforowana)? Może by tak założyć grupę klinkierową?

 

Ja będę potrzebował ok 2500 tys cegieł http://www.cosgan.de/images/midi/traurig/g050.gif - większość kratówka, ale trochę pełnej też.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...