Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

marzy się nam aby zamieszkać jeszcze w tym roku więc chcemy zrobic kuchnie tak że prawie na 100% a reszte powoli bedziemy robić z biegiem czasui dopływem kasy nie uda nam się przed Świętami położyć żadnych paneli bo wylewki jeszcze nie wyschną tak żeby można było położyć cokolwiek z drewna na podłoge ale można walnąć na wylewke jakąś wykładzinę i przeżyć Świeta a na wiosnę ruszyć dalej,nawet z tańszymi panelami

ABY TYLKO BYĆ JUŻ NA SWOIM

 

i tak ma być :)

dzisiejszy mój zakup:

http://img339.imageshack.us/img339/6839/792622932545bn1.jpg

 

ps. wygląda ciekawie - zna ktoś tę firmę?

http://www.allegro.pl/item473666044_panele_podlogowe_ac5_12_3mm_1_gatunek_orzech.html

Tomku firmy nie znam ale panele bardzo mi się podobają,odcieni orzecha jest sporo i prawie wszystkie mi się podobają i tu bedzie problem jeśli chodzi o zakup ale napewno wybiore takie szersze bo bardziej mi odpowiadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

A co ze stolarzami - macie kogoś?

 

Daro z której części wrocka jesteś?

my na naszej tak zwanej wiosce mamy 2 stolarzy,jutro wybieramy sie do jednego z nich z projektem naszych schodów,zobaczymy jak stoi cenowo a ponoć jest dobry w tym co robi,ludzie go chwalą

Zachód, ale chętnie przejadę się po Was tam do niego lub jeśli będzie drogi to dam swoje namiary. Tylko że Ci moi nie robią blatów pod wanny z teaku.

 

Daro juto ja bede tam u niego to się dowiem co robią i jakie mają ceny i dam znać co i jak a Ty sam zdecydujesz czy warto jechać czy też nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ze stolarzami - macie kogoś?

 

Daro z której części wrocka jesteś?

my na naszej tak zwanej wiosce mamy 2 stolarzy,jutro wybieramy sie do jednego z nich z projektem naszych schodów,zobaczymy jak stoi cenowo a ponoć jest dobry w tym co robi,ludzie go chwalą

Zachód, ale chętnie przejadę się po Was tam do niego lub jeśli będzie drogi to dam swoje namiary. Tylko że Ci moi nie robią blatów pod wanny z teaku.

 

Daro juto ja bede tam u niego to się dowiem co robią i jakie mają ceny i dam znać co i jak a Ty sam zdecydujesz czy warto jechać czy też nie :)

 

Pytaj o Teak, blat 200x100 z jajowatym wycięciem na wannę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dana, jeśli można to też poproszę o info o schodziarzach.

 

Ja najtańszych złąpałem przez Domar. POmówiłęm też o rabacie dla forum. Facet był otwarty - normalne. Jak i cos wyceni dam znać. Firma nazywa się TEKO. Było u mnie juz 3 stolarzy i wszystekie wyeceny latały ponad 15tys. TEKO ma propmocje i cena była niższa o ponad 3tys, więc chyba z nimi podpiszę umowę. Nie robią jednak blatów, więc szukam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolu nie ma sprawy,dowiem się o ceny jakie mają i dokładnie rozpytam ludzi bo to miejscowy stolarz więc go dobrze znają a mam tam wielu znajomych więc poradzą ale jak do tej pory słyszeliśmy pozytywne opinie o jego firmie,jest to człowiek który kocha bawić się w drewnie ale póki nie zobacze na własne oczy jak robi i co robi to nie bede chwalić

mamy przyjaciela w tej miejscowiści który kiedyś bawił się w drewnie ale maszyny mu się wysypały i jak na tą chwile nie robi takich rzeczy ale sam go polecał tak że zobaczymy

jak się tylko czegoś dowiem o cenach i jego pracy to zaraz dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie

nie wiem czy nasz pan od ocieplenia tak dobrze robi swoją robote(bo się nie znam na tym)czy poprostu jest taki BUM na ociepleniowców ale dziś już u nas na budowie było 6 klijentów którzy chcieli go wyrwać na swoje budowy,robi może wolno(nie wiem ile może trwać ocieplenie domu 200 metrowego-21m2 na 13m2 o wysokości 3metry)ale robi to dokładnie według mnie laika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro jak by mnie jutro nie było na forum to tak na wszelki wypadek podam namiary do gościa stolarza

Drewald" Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Waldemar Sadownik

Ligota Piękna, ul. Różana 17, tel. 071 3124383

ławki w kościle w Krynicznie można zobaczyc -jego wykonanie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sąsiadkę :D

czyli jest to człowiek godny polecenia tak jak nam to mówiono

był kiedyś u nas na budowie i proponował właśnie swoje usługi-pomoc w realizacji różnych rzeczy ale nie byliśmy wówczas na tym etapie a teraz własnie dochodzimy do takiego etapu w którym bedzie taka pomoc potrzebna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro jak by mnie jutro nie było na forum to tak na wszelki wypadek podam namiary do gościa stolarza

Drewald" Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Waldemar Sadownik

Ligota Piękna, ul. Różana 17, tel. 071 3124383

ławki w kościle w Krynicznie można zobaczyc -jego wykonanie 8)

 

jeszzce mnie tam nie było ale wkrótce tam zawitam :wink: i zobacze to dzieło osobiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...