Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Nie rozumiem co to ostatnio za szaleństwo z tym sodem w wodzie mineralnej - toż w Polaris choć jest go "sporo" to tylko 7,5 mg/litr, czyli jakieś tam mikroskopijne ziarenko soli zawiera tyle co cała butelka - czy przy soleniu jesteśmy aż tak precyzyjni :confused:

To właśnie w Twoich wypowiedziach lubię - zawsze sprawdzone informacje, a nie opinie z prasy i RTV, albo z przekazu "jedna baba drugiej babie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Jarett, ja korespondowalam z p. Krystianem. Oblozenie komina blacha wycenil mi na 5tys. Pomalowanie blachy na dachu juz chyba w miare normalna cena.

W kazdym razie Claris jest z niego zadowolona.

 

To ja tylko dodam na szybko, bo długo mnie tu nie było, że ostatnio to mnie trafia bo się umawiałam z p. Krystianem na coś i mnie zwodzi, nie przyjeżdża w umówionym terminie i w ogóle kicha... (ale dach nadal mam piękny :p i podbitkę też)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokój, pewnie jest gorąco, jet lag i pakować się trzeba, a w samolocie mało miejsca ;)

 

jest gorąco :)

jet lag mnie ominął

pakowania nie znoszę ale jestem w stanie się poświecić dla palm

a samolot to koszmar!!!

 

ale za to są plusy, któe kompensują te niedogodności... szkoda, że tu zdjęć nie można wrzucać prosto z dysku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Chin, to miałem się okazję przekonać będąc w USA na zabawkach. Tam wszystko prawie jest z Chin, ale koncerny o znanych markach najwidoczniej miały swoje QA, bo do tych markowych (zwykle droższych) nie można się było przyczepić, mimo etykiety "Made in China". Żeby było trudniej - była jeszcze jednak ciekawostka. Taki Fischer Price, sprzedawał zabawkę pod nazwą wóz strażacki zarówno w USA jak i w Polsce. To co było w USA nie było kosmicznie drogie, ale jakościowo super. To co było w Polsce, było w podobnej cenie, a jakościowo - śmieć. Podobnie było wtedy (teraz już w Polsce jest lepiej) z Barbie. Żona wpadła w zachwyt jak zobaczyła Barbie, którą przywiozłem na prezent dla bratanicy. Już myślałem, że będę musiał wraca po drugą dla żony.

Bo może mamy dwie (może dwoje czy jakoś tak) Chiny na świecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób bezkrytycznie montuje w domach całe systemy uzdatniania za grube tysiące złotych, tak na prawdę nie wiedząc co dostaje na 'wyjściu'.

Przegięcie w jedną albo drugą stronę nigdy nie było zdrowe ;-)

Ja mam takie coś w kuchni pod blatem, ale nie za tysiące ale chyba za jakieś 4 stówki tylko z kompletem filtrów na 2 lata obsługi. Głównie o ten kamień chodziło i dobre doczyszczenie wody z tego, co się na filtrach odkłada.

 

Brak wylewającego się kamienia z czajnika - bezcenne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie coś w kuchni pod blatem, ale nie za tysiące ale chyba za jakieś 4 stówki tylko z kompletem filtrów na 2 lata obsługi. Głównie o ten kamień chodziło i dobre doczyszczenie wody z tego, co się na filtrach odkłada.

Brak wylewającego się kamienia z czajnika - bezcenne...

 

No i gitara. Do 95% domów taki wystarcza:

http://sklep.global.com.pl/index.php?1,pl_filtr-instapure-f2-bialy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...