Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Dałbyś coś co się wyświetli a nie rzuci komunikatem, że czas oczekiwania za długi :p

 

Ja taki mam Są jak widać już także szyby z panelami FV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Frankai ma takiego fachowca - tylko, ze z Wieruszowa, jak dobrze pamietam.

Z Wieruszowa/Wielunia to miałem parkieciarza. Brukarz z Witaszyczek. Namiary w "Polecanych ekipach".

Aha - cena z dolnych przedziałów. Doświadczenie duże. Nie liczyć na projektowe wsparcie. Kładą i betonową i granitową (u Natalii). Z racji odległości - nastawić się na "jednorazowy" ich przyjazd. Na drobną robótkę raczej nie przyjadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budujących i już wybudowanych. Bardzo długo nie zaglądałam na forum. Cieszyłam się urokami życia w domku. Ale przyszedł czas na mały remont. Mam w związku z tym pytanie. Czy ktoś z Was zna i mógłby polecić ekipę do renowacji podbitki. Obecna, zabukowana jeszcze zimą wystawiła nas do wiatru.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów. Czy możecie polecić ekipę do układania kostki - będzie brukowa albo betonowa , zależnie od kosztów. Cena ma znaczenie, ale jakość układania kostki chyba będzie w tym wypadku ważniejsza. Pozdrawiam wszystkich.

 

U mnie Casting wygrała firma Estakada, cenowo przebili wszystkich innych, jakościowo ok.

Projektu nie robili, ale wspólnie uzgodniliśmy co i jak [odwodnienie liniowe ze studnią chłonną, spadki, obramowania z kostki granitowej]

 

Układają kostki granitowe, betonowe, a u mnie ułożyli bruk klinkierowy.

 

Poszło szybko i sprawnie, po czasie widzę, że jest dobrze zrobione bo się nie zapadł nawet pod ciężarówką, która przywozi mi co jakiś czas węgiel, kałuże się nie robią jak np. przy pobliskim przedszkolu, gdzie po 3 latach kostka przypomina po deszczu "fale Dunaju".

 

Podaję namiary:

 

tel. 792 828 442

792 929 442

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "moich ekipach" nie ma praktycznie nic o ogrodzeniach (procz jednej firmy od panelowych), a ja szukam ekipy, ktora mi wykona ogrodzenie w tym guscie:

http://www.ogrodzenia.olbud.info/project_img/535924296d09amini_ogrodzenia_palisadowe.jpg

 

Na razie znalazlem tylko sprzedawcow w koszmarnych cenach - bez 300zl/przeslo 2x1,1m i 2500tys./brame minimum nie podchodz.

 

Poleccie producenta i/lub firme montujaca (moze byc, a nawet lepiej, w jednym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budujących i już wybudowanych. Bardzo długo nie zaglądałam na forum. Cieszyłam się urokami życia w domku. Ale przyszedł czas na mały remont. Mam w związku z tym pytanie. Czy ktoś z Was zna i mógłby polecić ekipę do renowacji podbitki. Obecna, zabukowana jeszcze zimą wystawiła nas do wiatru.

Pozdrawiam

 

U mnie kasting wybrała firma wrobruk, cena z materiałem i dodatkowymi usługami to 120 zł (kostka urbanica z Betard).

Miałem wycenę z tym samym materiałem za około 110, 130 (firma która wykonuje kostki obok mnie u developera) i 145 od panów współpracujących z Betardem (mam wrażenie że to był tylko pośrednik).

Miałem też firmę z okolic Wieruszowa za 100zł z ich kostką ale terminy odległe.

 

To i ja mam pytanie.

Potrzebuję studniarza który wywierci studnię i uruchomi pompę pod podlewanie ogrodu. Lokalizacja Maślice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu ktoś u kogo firma BUDOTOM wykonywała ogrzewanie podłogowe oraz montowała pompę ciepła i mógłby się podzielić informacją jak wyglądała współpraca? Może być na priv.

Chcę zlecić wykonanie instalacji wod-kan oraz podłogówki tej firmie, ale za cholerę nie mogę znaleźć żadnej informacji o nich na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...