Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki Wojgoc :(

Dziwne że nie aktualizują wpisów: "Status wpisu: Aktywny". To świadczy o kiepskiej kondycji systemów informatycznych w naszym kraju. Jak się porówna ile wydała na systemy Estonia, a ile Polska... Jak się jeszcze do tego doda jak sprawnie to działa tam i jak nie działa u nas... Echhhh A za wszystko myśmy zapłacili :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam, jestem co prawda dopiero na kompletowaniu dokumentów do pozwolenia na budowę , ale juz potrzebuję Waszej potrzebuję pomocy :) Poszukuję projektanta do zrobienia zjazdu z drogi wojewodzkiej do mojej posesji oraz wykonawcę w przyzwoitej cenie (bo budowa dopiero przede mna... ) Działka znajduje się w okolicach Brzegu Dolnego, ale myśle, że i tak muszę szukać bliżej Wrocławia jak nie Wrocław. Liczę na Waszą wiedzę i pomoc. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po latach :)

Przymierzam się do kolejnej budowy, a właściwie rozbudowy.

 

Poszukuję utalentowanego (hmm...kogo?) architekta/konstruktora, który zaprojektuje rozbudowę i renowację starego poniemieckiego domu wieńcowego w Kotlinie Kłodzkiej. Wskazane, żeby był z tamtych okolic, ale to może być trudne więc wrocławianie też mile widziani.

 

Ktoś kogoś poleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Czy jest tu ktoś kto posadawia(ł) dom na płycie fundamentowej i może podzielić się swoimi doświadczeniami? Bo za niedługo nawet kawa nie pomoże ;)

Był ale - jak większość - się już nie pojawia. Rok 2011. Zwał się "lakusz". Robił to w technologii legalett. Dom "termos" grzany elektrycznie. Twierdził, że płaci za prąd 225zł /mc w lecie i 400zł w zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, najprostsze rozwiazania najtrudniej dostrzec. Działa. Dzięki!

Forum podzielone jest na 2 części - część budowlaną i towarzyską. Przynajmniej tak kiedyś było. Skutek tego był taki, że obowiązywały ciut inne zasady.

"Dołącz" najwyraźniej pojawiło się niedawno. Kto już wypowiadał się wcześniej w danym wątku - został dodany automatycznie. Stąd do Grupy Wrocławskiej nie musiałeś dołączać. Sprawdziłem to na Krakowskiej i Warszawskiej - w pierwszej się wypowiadałem i mam przycisk "Opuść grupę" w drugiej "Dołącz".

Wrocławskiej... nie mogę opuścić. Pewnie ze względu na funkcję ;)

Dołącz jest pewnie póki co bezwarunkowe, ale kto wie czy nie włączą konieczność akceptacji, np. przez Moderatora.

Oczywiście wszystko powyższe to moje domniemania, bo nie jestem aktywny już na tym Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

 

Słuchajcie, przyszedł czas na ogrodzenie frontowe...i powiem Wam że wyceny jakie dostaje to jakis koszmar jest...

Dlatego chciałabym Was podpytać o wasze ekipy. Czy moglibyscie polecic mi ekipe która zrobi wszystko od a-z w miarę za rozsądną cenę ale z najwyzszą starannościa? Mam 30 m frontu, chce miec tylko 5 murowanych słupów pokrytych białym tynkiem jak fasada domu, reszta słupy do zabetonowania i do tego powieszenie przęseł i furtek. Furtki 3, główna i 3 boczne, bez bramy wjazdowej (ogrodzenie w stylu amerykanskim). Mam juz w miarę wybrane wzory, ale tez nie wykluczam wspolpracy z innymi firmami które się tym zajmują.

 

Proszę polećcie Wasze ekipy z których jestescie zadowoleni. Najlepiej żeby były z okolic Wrocławia, bo dojazd i nocleg dla ekipy to dodatkowy koszt.

 

Mam do tego do ułożenia kostkę na podjazd i wokół domu. Jakbyscie mieli ekipy 2w1 to byłoby jeszcze lepiej...

 

Ciągła, niekończąca sie budowa...ehhh...

 

Ściskam Was!

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...