Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Majka, czasem zamieszczam gif-y. Trzeba sobie znaleźć w necie i wpisać "img" w kwadratowym nawiasie adres gif-a "/img" w kwadratowym powodzenia i dzięki za pozdrowienia. Bawcie się dobrze. :smile:

 

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Smok dnia 2003-05-10 20:56 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

dobrzykowice- no i co z tym spotkaniem, będzie ? wiesz cos więcej???

Frankai - OK, będę ścigała jak będzie chwilka, ale tak jak pisał Smok - czy doścignę? :wink:

Smok - jak tam budowa? u mnie zaczęli tynkować, ale pogoda taka sobie się zrobiła - nic nie schnie :sad:

 

Majka - zrozumiałas cos ? :smile:

a propos kominka - mam na razie doprowadzone powietrze i przewód elektyczny w okolice - i to na razie wszystko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca, mówiłem, że jestem za Tobą (w budowaniu) i nie zapowiada się zmiana. To i dobrze, że powoli schną tynki. A jakie robisz? W tym tygodniu mają być okna :smile: . Tymczasem robię ogrodzenia ( by ich tak łatwo nie wynieśli :grin:: )

Niestety z braku mamony i nadmiaru czasu wiele robie sam. Zabieram się też za Elektrę i taras.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to was zaskoczę pracusie. Mnie posadowienie domku, wyciągnięcie ścian, przykrycie dachu, otynkowanie, pomalowanie, posadzki, mebelki, kwiatki, wyposażenie ogrodu ... zajęło kilka godzinek :grin:. Właśnie sobie po nim chodzę, oglądam, dopieszczam pewne rozwiązania, wyglądam przez okna ..., a wszystko to Smoku w ciepełku, bez zgrabiałych paluchów :wink:

 

Polecam Arcona 5 do wizualizacji. Można sobie dokładnie zobaczyć jak na wysokość stropu, czy wymiary okien wpłyną na efekt końcowy i wszystko w jedną chwilę zmnienić. Program nie jest nazbyt intuicyjny i do pewnych prostych rozwiązań dochodziłem metodą prób i błędów, ale teraz jest OK.

 

Wiem, że dla was prawdziwych budowniczych chodzenie po domu wirtualnym, to małe piwko, bo macie mury w realu, ale dla tych co dopiero kopią w ziemi to coś zajeb... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, ta dzisiejsza młodzież, Jak tak dalej będzie, zamknę go w smokojcu. Jakoś tak tu pustawo. Słyszałem już tyle deklaracji spotkań, że bałem się jak to wszystko ogarnę, a tymczasem.... Wszyscy tak zawzięcie budują ? Dziś w okolicy przeszło gradobicie, może Wam coś się stało ?

Zatroskany Smok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co chłopaki? Ivo chyba się wypościła, bo teraz atakuje nas czterech. Zebrała siły i da nam popalić :wink:

 

Smok - a może inne płoty są postrzępione, bo sąsiedzi próbowali zamknąć dzieci w swoich "smokojcach"? Raczej nie próbuj. I tak nie upilnujesz, a płot się postrzępi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...