Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Nasz dom jeszcze nie stoi, ale.....

MAMY JUZ BASEN!!!!

 

Po wczorajszym sciaganiu humusu i dzisiejszych opadach poda stoi w calym wykopie

Mam nadzieje ze od jutra rzeczywiscie pogoda sie poprawi i w przyszlym tygodniu bedziemy mogli lać ławy - ale na pewno nie bedziemy ich lać w wodę

moze uda sie wode jakos "wyssać" :)

 

Ja mam dwa baseny (dom+garaz) :o

 

Stal jest najtańsza w RETURNIE tel. 71/346-37-20 ul. Swojczycka. Właśnie gdzy dziś kupowałam zmieniano cenniki...

Co sie dzieje? Żebym tak moje dochody rosły w takim tempie.. :(

 

Natalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Zaborków:

 

My mamy na fakturze 60 worków zaprawy cienkowarstwowej do silikatów. Trzeba uważać z tymi ilościami, gdyż klej ma krótką datę przydatności ( u nas miał tylko pół roku). Jak są jakieś opóźnienia w robotach, to potem się nie nadaje do budowy

Dzięki za odpowiedź, wiedziałam, że 200 worków to coś za dużo :evil:

 

Pozdrawiam,

ilona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wszystkich którzy budowali z silikatów na klej z Alpolu

 

Ile wam poszło worków, bo muszę zamówić a w hurtowni raz mi wyliczyli 50 worków, a za drugim razem 200, a jest różnica zapłacić 1000 czy 4000 :)

 

Pozdrawiamy,

Ja stawiałem dom w KamieńcuWr. 230m2 i poszło mniej jak 50worków. Te 200! worków to ktoś musiał na 4 domy policzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W przyszłym tygodniu zamawiamy strop teriva wiecie może gdzie można go kupić, bo w hurtowniach straszą że i z tym materiałem zaczyna być problem :(

Pozdrawiam

 

Witam

My zamawialiśmy materiały na ul Opolskiej 136 MSM materialy budowlane - ( Gaja ). Jak pamietam, to teriva ( z Długołeki - Betard ) byla dostepna. Prosze zapytać, może sie uda. Jak do tej pory dobra obsługa i raczej sprawnie wszystko poszło.

Nas obsługiwał Pan Sławomir Tutak tel 601 059 003 - sprawnie i na temat.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie szanowna Grupe po dlugiej nieobecnosci :D

 

Pani Koalo - gratuluje powiekszenia rodzinki i rozpoczecia budowy :p

 

Poradzcie, prosze, gdzie mozna kupic BK w dobrej cenie?

 

W dobrej cenie? zalaezy jaka cena jest dla Ciebie dobra :)

BK generalnie nie ma - chyba ze sie myle - to mnie poinformujcie

W Gai na Opolskiej mieli w czwartek jeden transport (ok 800 szt) po 10 zl/szt - cena super, tylko nie wiem czy jeszcze maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote

 

Poradzcie, prosze, gdzie mozna kupic BK w dobrej cenie?

 

W Castoramie widziałam BK szary po 6.50, sama szukam BK 12 na ścianki działowe. W hurtowni mi powiedziano, żebym szukała w okolichach Wałbrzycha, Świdnicy... :o Teraz się nie pyta o dobrą cenę BK, tylko CZY JEST W OGOLE...

 

Natalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ławy wylane!

 

Poszło 21 kubików betonu :o :o :o Wody nie udało się całkowicie usunąć :-? . ale szalunki trzymały mocno i podobno nie będzie problemów :oops: :oops:

 

W poniedziałek mury zaczną się piąć do góry!

 

Ten tłuczeń za 800 zeta/22t to jest szary (bez zielonych nalotów w każdym bądź razie), gruby kliniec do zasypywania torowisk z okolic Strzelina. Jak najbardziej nadaje się na drogę. Zamawiał mi go mój budowniczy u p. Markowskiego (504270126). Gruszki śmigały dzisiaj po nim aż miło zamiast wkopywać się w moją glinę.

 

Za to Pan Koala zażywał kąpieli błotnych kopiąc doły w poszukiwaniu zasypanej rury z wodą. Szczęśliwie odnalazł i teraz pozostaje mu jedynie odnaleźć koniec z zaworem :lol:

 

W poniedziałek zaczynam rozglądać się za styro do ocieplania fundamentów. Też się czeka, czy od ręki można dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ElaMa

glazura w bardzo przystępnych cenach jest w Womagu na Bystrzyckiej i Karmelkowej. Mają głównie glazurę hiszpańską, nie jest tak opatrzona jak gdzie indziej w sklepach (wszędzie polskich kolekcji jest dużo). Ceny są bardzo rozsądne - ok. 50-70zł/m2. Mają też droższe płytki i gresy. Ja wybrałam dzisiaj (małż zaakceptował :-)) dość drogie gresy na całość podłogi na parterze w cenie ok. 119-138zł. Piękne i niezniszczalne (najwyższa 5 klasa ścieralności), ale warto raz a dobrze, natomiast do łazienki płytki za 49 zł.

 

Parkietem jesionowym o grubości 22mm sama jestem zainteresowana. Może ktoś podpowie namiar?

pozdrawiam

Dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Jak juz wiecie szalenstwo na rynku materialow budowlanych siega juz prawie zenitu a my tak chcemy rozpoczac budowe. Pilnie poszukujemy Silikatu N24 drazonego ok 5050 bloczkow .... rety nigdzie nie ma.

Ola i Jacek pisaliscie, ze Wasz znajomy oferowal silikat. Czy moglibysmy prosic o namiar na tego pana.

 

EiS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ławy wylane!

 

Poszło 21 kubików betonu :o :o :o Wody nie udało się całkowicie usunąć :-? . ale szalunki trzymały mocno i podobno nie będzie problemów :oops: :oops:

 

W poniedziałek mury zaczną się piąć do góry!

 

Ten tłuczeń za 800 zeta/22t to jest szary (bez zielonych nalotów w każdym bądź razie), gruby kliniec do zasypywania torowisk z okolic Strzelina. Jak najbardziej nadaje się na drogę. Zamawiał mi go mój budowniczy u p. Markowskiego (504270126). Gruszki śmigały dzisiaj po nim aż miło zamiast wkopywać się w moją glinę.

 

Za to Pan Koala zażywał kąpieli błotnych kopiąc doły w poszukiwaniu zasypanej rury z wodą. Szczęśliwie odnalazł i teraz pozostaje mu jedynie odnaleźć koniec z zaworem :lol:

 

W poniedziałek zaczynam rozglądać się za styro do ocieplania fundamentów. Też się czeka, czy od ręki można dostać?

Gratulację z okazji wylania ław, a swoją drogą to całkiem pokaźne te ławy skoro poszło tyle betonu. Pogodę zapowiadają ładną więc ze ścianami pogonią szybko do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Przyszedł czas żeby się z Wami przywitać :) Jesteśmy wraz z mężem świeżo po zakupie działki i mamy nadzieję niebawem ryszyć z budową. A dom nasz będzie w Oławie. Mam nadzieję, że pomożecie nam drodzy forumowicze, przebrnąć przez ten nierzadko trudny okres.

 

No i już kieruję się do Was z pierwszym pytaniem: CZY KTOŚ MA NIEPOTRZEBNY BARAK - CHĘTNIE KUPIĘ :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...