Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuję wszystkim za miłe słowa :)

WoW!!!! Ale fantastyczne podwójne szczęście. Gratulacje WIELKIE!!

Dla dzielnej mamy szczególne:)

 

To cudo po prawej to dziewczynka, a po lewej to chłopczyk?:)

 

Na odwrót :) - po lewej dziewczynka, po prawej chłopczyk (dużo większy od siostry :wink: ).

 

Pzdr,

TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola i Jacek, Scur, ElaMa oraz kulka i.w. serdecznie dziekujemy Wam za zaangazowanie i pomoc. Dziekujemy rowniez za info na priva i za namiary.

Scur czy twoje bloczki to T25 czy T24? Bo z tego co wiem (dzisaj dzwonilem tam) juz 25-tek nie produkuja. Jak rowniez jakiej one sa klasy 150 czy 200.

Jezeli nie dostane zadnej konkretnej odpowiedzi z hurtowni to pewnie bedziemy musieli w taki sposob sie zaopatrywac. Od kazdego troszke - ziarnko do ziarnka az ... dalej juz znacie :D

 

Dzieki jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TS147

 

Gratulacje! Oby zdrowo się chowały :D :D :D

 

Pozdrawiam też wszystkich nowych na forum. Tydzień temu sama czułam się totalną nowicjuszką. Wbiłam pierwszą łopate, a jutro kończą murować ściany fundamentowe.

 

Poszło 1500 szt bloczków 24 z Wiki Pęgów (Budowniczy twierdzi, że murował z lepszych) i 4,5 gotowej zaprawy murarskiej klasy 7 z opóźniaczem z Sanbetu

 

 

Mój szalony Budowniczy uwija się jak w ukropie. W piątek chce zalać chudziakiem podłogę na gruncie. Ciężko mi za nim nadążyć! No i dostawcom. Przyblokuje nas chyba niestety brak styropianu.

 

Nie wiecie, gdzie na czwartek można zamówić styropian 100? Markety odpadają, bo nie mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Podobnie jak kilka osób ostatnio :D , chciałem się pochwalić, że od dzisiaj przeglądamy Grupę Wrocławską już w czwórkę :D :D . Wczoraj dołączyli do nas chłppczyk i dziewczynka :D . Na razie jeszcze malutkie, wiec w inkubatorkach.

TS

 

GRATULACJE :-) Bliźniaki są teraz na topie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie forumowiczów,

 

czy ktoś już jest tak zaawansowany w budowie, ze moz emi polecic takiego specjaliste ponoc dekarza co zrobi mi obróbke blacharską na 2 balkonach. Ponoc do tego tzreba sie niezle przylożyc żeby balkony nie zaciekały i tynk od spodu nie odpadał.

Bede bardzo wdzięczny na namiary na priva. chce robic wlaśnie wylewki ale bez blachy na balkonie to ani rusz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Podobnie jak kilka osób ostatnio :D , chciałem się pochwalić, że od dzisiaj przeglądamy Grupę Wrocławską już w czwórkę :D :D . Wczoraj dołączyli do nas chłppczyk i dziewczynka :D . Na razie jeszcze malutkie, wiec w inkubatorkach.

 

http://img294.imageshack.us/img294/1448/razemqq7.jpg

Pzdr,

TS

 

Bardzo serdecznie Gratulujemy !!!

Teraz to już zawsze będzie podwójna radość :p , podwójny skarb :p !!!

Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka Wam życzymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (zadałem je też na głównym forum) odnośnie warunków przyłączy prądu. Dostałem informację, ze jeżeli projekt będzie robiła EnergiaPro, to będzie to trwało 11-12 misięcy (do 16), a jeżeli projekt zrobię sam to do 5 :o .

 

Jaki jest mniej wiecej koszt zrobienia projektu takiego przyłącza?

 

Warto zrobić je samemu (w końcu 6 miesięcy wczesniej miałbym prąd) czy też niesie to za sobą jakieś zagrożenia?

 

Pzdr,

TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...