Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Ponowię swoje pytanie - czy ktoś może mi polecić wykonawcę drewnianego tarasu? Nikt ze znajomych nie robił drewnianego. Ale może ktoś z forumowiczów mi pomoże w poszukiwaniach :)

 

Gdybyś zdecydował się na taras z kostki brukowej --to mam solidnych fachowców----------właśnie kończą w tym tygodniu u nas ------ /

Robią wszystko : drenaż rynnowy, opaske, taras, podjazd,alejki ogrodowe i... schody pół okrągłe --jakie sobie wymarzyłam ---------wszystko z kostki staromiejskiej w kolorze jesieni / robią też z kostki granitowej /

 

Pozdr.

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowię swoje pytanie - czy ktoś może mi polecić wykonawcę drewnianego tarasu? Nikt ze znajomych nie robił drewnianego. Ale może ktoś z forumowiczów mi pomoże w poszukiwaniach :)

 

Gdybyś zdecydował się na taras z kostki brukowej --to mam solidnych fachowców----------właśnie kończą w tym tygodniu u nas ------ /

Robią wszystko : drenaż rynnowy, opaske, taras, podjazd,alejki ogrodowe i... schody pół okrągłe --jakie sobie wymarzyłam ---------wszystko z kostki staromiejskiej w kolorze jesieni / robią też z kostki granitowej /

 

Pozdr.

MTW1

 

Ja tez poprosze o namiar na prv i moze jakąs fotke jak to wyglada ta ich robota zwlaszcza tarasy bo sie zastanawiam czy kafle czy bruk na taras.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - przylaczam sie do pytania o stolarza od schodow i na misow od podbitki i od tynkow zewnetrznych

 

Stolarzy dam jak już będe pewna ze mogę ich polecić (z drugim rozmowa jutro, a robotę pierwszego mamy pooglądać u znajomej).

 

Podbitkę i tynk zewnętrzny podaje na priv.

 

p.s. gratuluję przeprowadzki:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowię swoje pytanie - czy ktoś może mi polecić wykonawcę drewnianego tarasu? Nikt ze znajomych nie robił drewnianego. Ale może ktoś z forumowiczów mi pomoże w poszukiwaniach :)

 

Gdybyś zdecydował się na taras z kostki brukowej --to mam solidnych fachowców----------właśnie kończą w tym tygodniu u nas ------ /

Robią wszystko : drenaż rynnowy, opaske, taras, podjazd,alejki ogrodowe i... schody pół okrągłe --jakie sobie wymarzyłam ---------wszystko z kostki staromiejskiej w kolorze jesieni / robią też z kostki granitowej /

 

Pozdr.

MTW1

 

Ja tez poprosze o namiar na prv i moze jakąs fotke jak to wyglada ta ich robota zwlaszcza tarasy bo sie zastanawiam czy kafle czy bruk na taras.

 

pozdrawiam

 

 

oczywiście , ze wkleje zdjęcia ----tylko proszę o info jak to się robi -----bo zielona jestem

 

mtw1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Ponieważ sporo osób pytało mnie na priv o namiary na brukarzy , podaje na forum :

 

MASTER BRUK --p. Andrzej Pałaszewski

501 75 10 10

 

/ekipa 5 osobowa ---bardzo sprawnie działająca ---posiadają sporą wiedzę na temat bruku ---zlecając im robotę , można obejść się bez projektu architekta ogrodów ---------bo doskonale doradzają .

 

Trafiłam na nich na forum --polecali ich w białej liscie solidnych--dolnośląskie ---http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=61504

 

Cenowo --nie najtańsi -------ale warto , bo teraz o super fachowców trudno ----a przecież bruk się robi na lata .

/ załatwiają cały materiał potrzebny do ułożenia bruku czy kostki granitowej /

 

Kilka ich prac można obejżec w Długołęce ---zapraszam też do siebie na Zachodnią .

 

Pozdr

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Ponieważ sporo osób pytało mnie na priv o namiary na brukarzy , podaje na forum :

 

MASTER BRUK --p. Andrzej Pałaszewski

501 75 10 10

 

/ekipa 5 osobowa ---bardzo sprawnie działająca ---posiadają sporą wiedzę na temat bruku ---zlecając im robotę , można obejść się bez projektu architekta ogrodów ---------bo doskonale doradzają .

 

Trafiłam na nich na forum --polecali ich w białej liscie solidnych--dolnośląskie ---http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=61504

 

Cenowo --nie najtańsi -------ale warto , bo teraz o super fachowców trudno ----a przecież bruk się robi na lata .

/ załatwiają cały materiał potrzebny do ułożenia bruku czy kostki granitowej /

 

Kilka ich prac można obejżec w Długołęce ---zapraszam też do siebie na Zachodnią .

 

Pozdr

MTW1

 

 

Tyle chętnych się do nich zgłosi z samego forum, że będą mieli robotę na 10 lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Ponieważ sporo osób pytało mnie na priv o namiary na brukarzy , podaje na forum :

 

MASTER BRUK --p. Andrzej Pałaszewski

501 75 10 10

 

/ekipa 5 osobowa ---bardzo sprawnie działająca ---posiadają sporą wiedzę na temat bruku ---zlecając im robotę , można obejść się bez projektu architekta ogrodów ---------bo doskonale doradzają .

 

Trafiłam na nich na forum --polecali ich w białej liscie solidnych--dolnośląskie ---http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=61504

 

Cenowo --nie najtańsi -------ale warto , bo teraz o super fachowców trudno ----a przecież bruk się robi na lata .

/ załatwiają cały materiał potrzebny do ułożenia bruku czy kostki granitowej /

 

Kilka ich prac można obejżec w Długołęce ---zapraszam też do siebie na Zachodnią .

 

Pozdr

MTW1

 

 

Tyle chętnych się do nich zgłosi z samego forum, że będą mieli robotę na 10 lat :D

 

-no właśnie z terminami u nich może być już krucho ....

 

pozdr.

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłam schody pół roku temu. 17 stopni bez spocznika, buk parzony, schody w "U" . POręcze proste, nie-gięte. Ogólnie prostota, mała balustradka na górze. Zapłaciłam 8,5 tys. Miałam wyceny z kilku stolarni. Różnica cen znacząca. Od 7 do 11 tys. No i cenowy odpał Rhintal 18 tys.

Myśle, ze 14 tys to dużo ale może i u stolarzy ceny sie zmieniły. Mimo wszystko zrobiłabym rozeznanie jak jest u innych. :wink: Trzeba tez wziąśc poprawkę, ze dąb jest zawsze droższy od buku.

Pozdrawiam

 

Aga - jakie masz dokładnie te barierki? interesują mnie jakieś proste, ale nie tralki - szukam, ale jakoś nie mogę nic wypatrzyć dla siebie - możesz podesłać jakieś zdjęcie?

 

Poszło na e-maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie aktulnych cen wykonia schodów drewnianych.

Czy ktoś jest na etapie zamawiania lub sprawdzał ceny na rynku ?

Znalazłem fachowca z polecenia i wycena mnie zszokowała lekko :

- schody dębowe ( bez podstopnic )

- 18 stopni klejonych ( 2 warstwy dębnowe a w środek sosna )

- spoczynek dępowy

- policzki i poręcz dębowe lekko giete ale bez żadnych bajerów.

 

W sumie projekt ładny i ciekawy bez specjalnych udziwnień.

Koszt 14.000 pln czyli 777 pln za stopień.

A ja myślałem, że 500 - 600 wystarczy :cry:

 

Z góry dziękuję za informacje.

 

POdeślij mi na prv jakiegoś maila do Was to wyślę wyceny schodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a teraz czas na GRATULACJE!!!!

 

dla wszystkich mam i ich slicznych bejbikow!!!!!!! - chyab nie bede wymieniac wszystkich, ktore sie urodzily w ciagu ostatnich 2 miesiecy, bo jeszcze nichcacy bym kogos pominela i co by bylo :o .

Swietnie - moze za jakis czas potkamy sie z latoroslami na jakims budowlanym grillu?? :D.

 

No i gratulacje dla Anndy'ego - zaczynalismy mniej wiecej w tym samym czasie i widze ze w tym samym czasie tez konczymy :).

 

Aha - przylaczam sie do pytania o stolarza od schodow i na misow od podbitki i od tynkow zewnetrznych

Cześć Wojty,

Dla Was również gratulacje, faktycznie mniej więcej tyle samo nam zajęlo to budowanie. Ale pracy wkoło jeszcze mnóstwo... Wszędzie oprawki z żarówkami zamiast lamp, mnóstwo rzeczyw jeszcze w kartonach, również dużo poprawek więc ciągle kurz i nic nie można już tak na całkiem urzadzić bo zaraz będzie trzeba przestawiac albo wynosić żeby nie poniszczyli przy tym poprawianu - powoli mam już dość tego etapu. Marzymy kiedy Ci wszyscy fachowcy w końcu przestaną nawiedzać nasz dom... Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...