Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Wyceniłam swoje okna w paru firmach, w Oknoplascie na Legnickiej (Okna z Krakowa) dostałam najlepszą cenę, a panowie byli przemili. W jednej z firm pan X wyliczając mi koszt stolarki - rozmawial z kims na GG :o

Wg mnie to olewanie klienta.

Witajcie :D Natalia A jak tam panowie z Lignomaru (pytam z ciekawości)? Byłaś u nich? Wycenili Ci może okna? Pozdrawiam i przyznaję, że gdybym zdecydowała się na okna plastikowe to wybrałabym na pewno w Oknoplaście :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Jak tak polecacie Oknoplast, to uderzę tam dzisiaj. Wszyscy już pozamawiali okna i rolety? nikt się nie dołączy? :cry:

 

Halszka.ka

 

Qrcze, szukałam ulicy Biskupiej, więc gdzieś koło kościoła. Oj durak, durak... Nic dziwnego, że nie możemy odnaleźć naszych budów. Metropolia się robi z naszego Tyńca. Nowych budów kupa, co rusz na spacerze musiałam wrzucać Łukasza z wózkiem do rowu, bo jakaś betoniara na nas szarżowała :evil:

 

No i coś dla budujących na pd-zch. Jeśli bierzecie beton w Sanplaście, to można wynegocjować tani piasek, pospółkę i inne kruszywa z ich kopalni. Mogę podać namiary na priva na pana, który się tym zajmuje. Ja niestey 300 ton pospółki nieco przepłaciłam :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze szuka schodziarza to polecam http://www.schody-wir.pl/indexpl.html Władysław Majoch. W galerii te schody na rudoczerwonym tle to u nas. Pewnie nie zrobi schodów za tydzień, ale do tego już się wszyscy przyzwyczaili. Powołajcie się na Michała z Maślic - robił mi schody z badi. Kładzie też parkiety z finishparkietu.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogroma prosbe do wszystkich z Wroclawia i okolic. Gdzie we Wrocławiu moge kupic drzwi zewnetrzne ? Gdzie jest największy wybor ?

Bardzo prosze o pomoc .

 

Pozdrawiam

 

My byliśmy zdecydowani na drzwi CAL ---najlepsze doradztwo techniczne

i najlepsza cena była w sklepie firmowym ------ul. Karmelkowa 29/3

/ zobaczymy jak z realizacją ---mają przyjść po świętach

 

pozdr

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Witajcie :D Natalia A jak tam panowie z Lignomaru (pytam z ciekawości)? Byłaś u nich? Wycenili Ci może okna? Pozdrawiam i przyznaję, że gdybym zdecydowała się na okna plastikowe to wybrałabym na pewno w Oknoplaście :lol: :wink:

 

Taa, byłam. Niestety nie miał stolarki do obejrzenia, w warsztacie pokazywał surowe ramiaki. Dałam wymiary do wyceny - okazali się drożsi od większych producentow ( Wójcik, Urzędowski, Sitak z Lubszy)

 

W zwiazku z niespodziewanym i szaleńczym wzrostem cen materiałów przyjdzie mi sie chyba pogodzić z oknami plastikowymi. Aczkolwiek zamówienie złożę, gdzy staną ściany....

 

Dziś zalewają ławy fundamentowe, poszło 30 :evil: kubików

 

Pozdrowienia dla wszystkich. Natalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Koala

Z tym Sanbetem mam nadzieje, ze masz racje bo to samo mowil mi Pan kierownik z Sanbetu. Na dzis b20 z Sanbetu to 200m3 netto

 

A ile piasek jeszcze nie wiem, ale to ma byc jakis uklad wiazany :)

 

A ile ty dalas za piach?

 

U nas jutro lawy a po swietach bloczki... wiec jestesmy jakies 2 tyg za Wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze szuka schodziarza to polecam http://www.schody-wir.pl/indexpl.html Władysław Majoch. W galerii te schody na rudoczerwonym tle to u nas. Pewnie nie zrobi schodów za tydzień, ale do tego już się wszyscy przyzwyczaili. Powołajcie się na Michała z Maślic - robił mi schody z badi. Kładzie też parkiety z finishparkietu.

 

Pozdrav

 

trabi-wrc - a jak cenowo? mozes napisac ile daliscie za swoje?

moe byc na priv:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AS24

 

Brałam piasek z Bielan. Za 17 kamazów (jakieś 300 t) zapłaciłam 6.000. Następnego dnia zgłosił się (sam!) pan z Sanbetu. Mały mi niestety strasznie rozrabiał i nie miałam możliwości dopytać go o konkretne ceny. Daj znać na prv, jakie ceny uda wam się wynegocjować.

 

U nas niestety musimy przystopować z powodu opóźnienia z dostawą bloczków. Więc może jeszcze nas wyprzedzicie! A niech wam będzie :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak polecacie Oknoplast, to uderzę tam dzisiaj. Wszyscy już pozamawiali okna i rolety? nikt się nie dołączy? :cry:

 

Halszka.ka

 

Qrcze, szukałam ulicy Biskupiej, więc gdzieś koło kościoła. Oj durak, durak... Nic dziwnego, że nie możemy odnaleźć naszych budów. Metropolia się robi z naszego Tyńca. Nowych budów kupa, co rusz na spacerze musiałam wrzucać Łukasza z wózkiem do rowu, bo jakaś betoniara na nas szarżowała :evil:

 

No i coś dla budujących na pd-zch. Jeśli bierzecie beton w Sanplaście, to można wynegocjować tani piasek, pospółkę i inne kruszywa z ich kopalni. Mogę podać namiary na priva na pana, który się tym zajmuje. Ja niestey 300 ton pospółki nieco przepłaciłam :evil: :evil: :evil:

 

Witam

Tez wybieram sie do Oknoplastu do wyceny ale dopiero po swietach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Koala

 

Pan z Sanbetu sam robi rekonesans po naszym terenie i zostawia wizytowki... Grunt to przedsiebiorczosc... tylko zeby ceny dobre dawal, bo z odroczonymi przelewami nie robi przynajmniej problemow.

 

Co do ceny piachu jak bede bral to dam znac.

 

A bloczki to mamy zamowione i od miesiaca czekaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym polecam wszystkim forumowicza o nicku 1950.

 

Poprzez niego kupilismy piec kondensacyjny gazowy De Dietrech z super rabatem jakigo nikt inny nam nie mogł dac/nie chciał.

 

Wszystko zalatwiane sprawnie, przez internet, a piec przyjechał zgodnie z obietnica w terminie, z faktura i czeka na odpowiedni moment do zamontowania go u nas w jednej z wiekszych hurtowni we Wroc.

 

Bedziemy tez pewnie poprzez 1950 brac grzejniki, sanitariaty, geberity.

 

Jednym słowem polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...