Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Halszko

 

 

Nie chcesz ekipy dociepleniowców i tynków zewnętrznych?

Nam w tej chwili docieplają górole :-), bardzo porządne chłopoki :-), robią czyściutko, bardzo dokładnie. Wiem, że mają jeszcze jakieś dwa domki do ocieplenia a potem sa wolni.

 

Jakby ktoś chciał - służę na priv telefonem.

 

Pozdrawiam

Dabell

dabell poprosze o namiary tą ekipę na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani jestem zmęczona tą gonitwą za materiałami a Wy?

 

na dodatek mam problem, bo okazało się, że żadna firma tynkarska nie chce mi zrobić tynku mineralnego lub silikatowego w RALu 3002.

I cała moja koncepcja elewacji runęła.

Przeglądałam juz STO, Baumita, Caparolla, Webera, KABE.

MACIE POMYSŁ, która z tych firm może zrobić taki mocny kolor w mocnej czerwieni, mówią, że to niewykonalne? Ratujcie bo mnie ręce opadają...jestem skłonna nawet pomalować tynk mineralny ale farby silikonowej tez nie chcą takiej zrobić, a akrylu nie chcę..W Castramie powiedzieli, ze niby Kreisler ma takie cos w silikacie, ale o tej firmie (Kreislerze) jakis peonów nie słyszałam i boję się, że facio nie wiedział co mówi.

 

http://www.marcelvinck.com/pics/Ral-kleuren/Ral%203002%20-%20Karminrot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow :)

 

Chcialbym zaczac budowe w lipcu (w Radwanicach) i szukam ekipy do stanu surowego, moze ktos kogos polecic? Wszyscy muraze ze strony grupy wroclawskiej maja juz robote do konca roku.

 

Cześć Łukasz, będziemy sąsiadami. Także budujemy w Radwanicach. U nas rosną mury. Niestety z ekipą Cię nie poratuję. Też szukaliśmy dobrego murarza, ale większości sie w ..... poprzewracało z nadmiaru zleceń. Muruje mój Tato , co oszczędza mi wiele stresów i super wychodzi. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia. Gdzie stanie Twój domek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dabell najpierw zamowiłam w Gai, ale ze oni dopiero na wtorek po południu beda mieli a ja potrzebuje na jutro bo od soboty z ana montuja parapety to pojechalismy do Liroy Marle a tam duzy wybór.

 

kupilsmy brazowe, dlugosc 24cm:)

 

Czesc Kulka

 

Jaką masz grubość muru razem z ociepleniem ---?

 

Pytam, bo mi przy murze 24 + styropian 12-----powidzieli ze 23 cm podokiennik bedzie za długi -------że lepiej będzie wyglądał 17cm

 

/ po 3 zł brutto -----producent CERAMIX ---w Szymanowie /

 

 

pozdr

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo mi przy murze 24 + styropian 12-----powidzieli ze 23 cm podokiennik bedzie za długi -------że lepiej będzie wyglądał 17cm

/ po 3 zł brutto -----producent CERAMIX ---w Szymanowie /

pozdr

MTW1

 

Mam mur 24 - okna zlicowane ze ścianą + styropian 15. Będę brała podokienniki 20cm. Podobno powinno wystawać ok. 3 cm.

 

Ceramix - właścicielka mieszka na mojej przyszłej ulicy i znajoma dom wcześniej ma właśnie od niej te płytki parapetowe już 3 lata. Oglądał je nasz wykończeniowiec - powiedział, że są ok.

Ja jadę jeszcze do Euroklinkieru na Krzemienieckiej. Jak nie tam, to kupię po sąsiedzku :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...