Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Xena -

1. Trzebnica, deski podłogowe - 071/312-33-18

2. Deski podłogowe http://www.parkietymisztal.pl 601-77-11-54

3. Ardi, deski podłogowe były prezentowane na ostatnich targach b. ładne, nie są tanie szczegolnie podobały mi się termodeski - ciemne. Cena za jesionowa deskę 900-1100cm (grubość 22, szerokość 145cm) - 107zł+Vat. Właściciel nadmieniał, że można będzie bez V, ale to sprawa indywidualna. 065-57-38-229

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie dodatkowe

czy ktos z Wasma może namiar na deski podłogowe o grubosci 3.5-4cm, moze byc sosna, jesion, modrzew i inne.

sprawa pilna

Xeno - właśnie wróciłam z Brzykowa koło Trzebnicy od producenta parkietów i podłóg (bierze od niego Centum Podłóg i Korka z Braniborskiej).

Ma świetny materiał, zamówiłam dla siebie parkiet.

Pokazywał nam deski, tak przy okazji, ale zadzwoń i się zapytaj: PROINSTAL Sławomir Obała 605-545-178 071-312-33-18. Bardzo sympatyczny i konkretny facet.

Namiar miałam z forum :-).

 

A styropian to tylko z PW Aris na Grabiszyńskiej. Mają bardzo dobre ceny. Zostawiłam już tam kuupę kasy, ale nie muszę szukać niczego po innych hurtowniach do ocieplenia, montażu GK. Cenowo biją innych na głowę.

Mogę podać na priv namiar na właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, dziekuję bardzo za podpowiedzi

powinnam była sprecyzować swoje pytanie pytam o deski gr. około 3cm na podłogę na legarach - taką wiecie, bitą do legarów - jak niemcy robili przed wojną :>

a jesli chodzi o ta firmę to juz dzwoniłam, dziękuje za namiar, ale tez nie mają eps100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzielam 24,5cm.

Mialam obawy,ze beda za długie i dzisiaj na budowie zrobilismy przymiarkę i..? Są idealne co mnie bardzo cieszy.

 

Kulko - mam ogromną prośbę o zdjęcie zbliżenia ułozonej płytki parapetowej :-) o długości 24,5cm. Masz jakieś? Mnie to czeka w przyszłym tygodniu, bo nasi górale pojechali na kilka dni do domu.

 

Miałaś dobrze wyliczony styropian? Bo jak Ci zostało - to p. Przemek z Arisa prowadzi wrótny rynek styropianu :-). U mnie z tego domówionego Platinum okazało się, że zostanie 11 paczek - poszły na pniu :-), bo innemu klientowi zabrakło i resztę będzie sztukował ze zwykłego. Jakby Ci zostało - zadzwoń do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulko - mam ogromną prośbę o zdjęcie zbliżenia ułozonej płytki parapetowej :-) o długości 24,5cm. Masz jakieś? Mnie to czeka w przyszłym tygodniu, bo nasi górale pojechali na kilka dni do domu.

 

Dabell - nie mam takowego zdjęcia. Ale jak pojadę w poniedziałek i juz będą zamontowane to zrobię dla Ciebie taką fotkę.

Chyba, ze jutro będąc zrobię znow taka przymiarke i to sfotografuję.

 

Miałaś dobrze wyliczony styropian? Bo jak Ci zostało - to p. Przemek z Arisa prowadzi wrótny rynek styropianu :-). U mnie z tego domówionego Platinum okazało się, że zostanie 11 paczek - poszły na pniu :-), bo innemu klientowi zabrakło i resztę będzie sztukował ze zwykłego. Jakby Ci zostało - zadzwoń do niego.

 

Styropian wyliczał mi ociepleniowiec i zrobił to w miarę dokładnie, ale coś tak zostalo - jutro sprawdzę co i jak będzie co oddawać to zadzwonię do Przemka.

Nieźle:) A ten rynek wtórny prowadzi po taich cenach jak obecnie funkcjnują, czy po takich jak sprzedał?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dabell-bylam dzisiaj w Gajkowie, przyłozyłam jeden parapetnik i zrobiłam fotkę dla Ciebie.

 

Okna mam montowane do lica sciany, z roletami nadstawnymi, przy murze jest szczelina dylatacyjna, na to 15cm Platinum+, na to przyjdzie oczywiscie siatka, grunt, tynk.

parapetnik o dł 24,5 cm.

 

http://upload.miau.pl/3/3164.jpg

http://upload.miau.pl/3/3165.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...