Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktos z forumowiczow ma sprawdzone namiary na tani piasek zasypowy / pospółka na południu Wrocławia - rejon Tyniec Mały???

 

Obecna cena to 16zl netto/tone z transportem - Sanbet.

 

Ktos wie gdzie taniej???

 

Z gory dziekuje za namiary.

 

Ja płaciłem z miesiąc temu 200 za 15 t z transportem do Kobierzyc

Piasek z TransPiachu w Rolantowicach za Kobierzycami. Za 25t cena była jeszcze lepsza, ale było wtedy mokrawo i nie mogłem zamówić tak ciążkiego auta za swój teren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez całą budowe brałam piasek od Pana (nie pamietam nazwiska, mam go wpisanego w telefon jako PIASEK :wink: )

tel: 601 173 135.

 

Za pelną przyczepkę (ok 27 ton) brał 360 zł. Nie wiem jak teraz, zreszta ja już mam preferencyjne ceny dla stałego kllienta :D

 

Tyle, ze on działa dokładnie na drugim końcu Wrocławia... ale może komus sie jeszcze ten kontakt przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dabell, widziałam dzisiaj twój dom...Śliczniutki, zgrabny, z dachówką - palce lizać. Gratuluję gustu w wyborze dachówek 8)

Natalia :lol:,

byłam w sobotę w Lechbudzie - p. Borkowscy mówili mi, że w tej chwili Bogen zaczyna być na topie :-). Nawet wystawka jest już 3*większa niż w listopadzie :-). W dodatku od 12 kwietnia (oni dostali pismo 20 :roll: ) Creaton odebrał dodatkowe rabaty - czyli będzie drożej. Bogen chyba nie idzie w górę, więc będzie automatyczniej miał większe wzięcie.

Na kiedy będziecie mieli swoją dachówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dabell-bylam dzisiaj w Gajkowie, przyłozyłam jeden parapetnik i zrobiłam fotkę dla Ciebie.

 

Okna mam montowane do lica sciany, z roletami nadstawnymi, przy murze jest szczelina dylatacyjna, na to 15cm Platinum+, na to przyjdzie oczywiscie siatka, grunt, tynk.

parapetnik o dł 24,5 cm.

KULKO - bardzo dziękuję za zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rabaty na okna Velux'a

Jakie i gdzie dostawaliście?

Wiem, że podobno najtaniej jest na Krakowskiej, ale chcialam się zorientować w jakiej wysokości rabat mozna dostać

 

i drugie pytanie - czy brał ktoś dachówkę w Dach-systemie obok Glinianek - jakie macie doświadczenia z tą firmą?

 

pozdrawiam

fasola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dabell - tobie udało się kupić tą dachówkę bez problemów, mnie tak łatwo nie poszło. Zainteresowanie tą właśnie dachoweczką spowodowało, ze termin oczekiwania na dostawę z Niemiec to 2-3 miesiące :roll:

 

My w niedzielę bylismy w Lechbudzie, oglądaliśmy cegłę klinkierową na kominy i p. Małgosia skierowała nas do was oglądnąć dach, cóż wyniki znasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag, halszka dziękuję za gratulacje! Mieszka się cudownie :D Wieszam firanki, urządzam pokoje i rozkoszuję się domkiem:) Wieczorem palimy w kominku i..... serfujemy po necie! Mamy internet na naszej wiosce :D

kulko ty też będziesz miała fajnie :D Co do kostki betonowej to nie polecę CI miejsca, w którym my kupowaliśmy. Kilka stron wcześniej pisałam jak nas potraktowano. Masz może wybraną jakąś -firma, wzór?

 

fasola25 sporo osób na forum kupiło tam dachówkę my również. Z mojej strony mogę polecić Ci to miejsce.

 

Flowera na stronie misiów jest namiar na Rafała Witczaka - on projektuje również łazienki. Ja jestem z niego zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze! Gdyby nie poślizgi Betardu to w długi weekend dołączyłabym do szczęśliwców mających strop.

 

Betard się nie wyrabia w produkcji i ja na moją Terrivę czekam 3 tydzień. Mam nadzieję, że podany dziś termin (28.04- sobota) będzie tym ostatnim, bo jak nie to muszę czekać do 07.05 :evil: :evil: :evil: A moja ekipa pójdzie sobie w siną dal... Już dzisiaj nie mieli co robić i od jutra schodzą z placu boju :-?

 

Rada dla wszystkich chcących mieć szybko strop nad głową- ZAMAWIAJCIE WCZEŚNIEJ! DUŻO WCZEŚNIEJ

 

Mój słupek z cegły rozbiórkowej jest już wymurowany. I strasznie mi się podoba. Niestety nie mam czasu, żeby nauczyć się wklejać zdjęcia, bo pochwaliłabym się nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flowera - ja mam taką jedną dziweczynę, która projektuje nam część wnętrz. Nie ma jeszcze swojego biiura projektowego i dlatego cenowo nie zdziera, ale ma fach w ręku, jest sumienna, słowna i nie droga i jestem z niej zadowolona. I bardzo podoba mi sie to co nam projektuje:) Jak chcesz to podam Ci jej numer.

 

Betty&M - czytałam o twoich przebojach z kostką:) Do nich nie chcę dzwonic :wink: A możesz powiedzieć ile płaciłaś za m2 kostki?

Mi się bardzo podoba Colormix. cos jak to: http://www.libet.pl/cms/?id=305 . Ale tu zdecydowanie pierwsze skrzypce bedzie grała cena:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...