Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

I tak oto potwierdza się moja opinia jak dalece niedoskonałe jest to urządzenie, które przede mną stoi.

Twierdzę, że ta maszyna nie potrafi skutecznie komunikować się między ludźmi, może co najwyżej przekazywać informacje, a to dlatego, że część werbalna to niewielka część przekazu. Niejednokrotnie zdarzało się, że dochodziło do nieporozumień pomiędzy mną, a rozmówcami tu, czy w innych miejscach (GG itp.)

Nie miałem zamiaru tworzyć jakiejś zamkniętej grupy, przynajmniej tu, na Wrocławskiej ( "ojcem " jest Frankai) a wręcz przeciwnie, często zapraszałem do dyskusji, albo zwykłego pogadania. Niech dowodem na moją otwartość będzie to, że gdy tylko pogoda pozwolił, zorganizowałem spotkanie, na które zapraszałem wszystkich z Polski (informacja ukazała się na stronie "klub budujący", a celem było poznanie i integracja naszej grupy. (Ciebie Dobrzykowice zapraszałem wielokrotnie Mailem, privem itp.)

Być może, że czytający odnoszą wrażenie, takie o jakim piszesz, ale nie mamy na to wpływu. Jeśli chcę w czymś uczestniczyć to włączam sie, jeśli nie jestem aktywny, to nie mam pretensji o to, że nie wiem co się dzieje. Czasem wpisuję cokolwiek, tylko po to, by wątek "wypłynął" na górę

Bardzo się ciesze, że jesteś starszym stażem forumowiczem, Dobrzykowice, bo mam okazję korzystać z Twojego doświadczenia, toteż tym bardziej zapraszam do pisania, ale jeśli nie chcesz, to nie zmuszaj innych do milczenia. Jednocześnie nie mam do Ciebie pretensji, że w dyskusji o błędach ort. pominąłeś moją wypowiedź stwierdzeniem, że jesteś "ostatnim mohikaninem" mimo, że moja wypowiedź ukazała się znacznie wcześniej.

Uff, ale się naprodukowałem. Mam nadzieję, że niepotrzebnie, bo posty powyżej były po prostu żartem :smile:

 

 

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: smok dnia 2003-05-19 20:37 ]</font>

 

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Smok dnia 2003-05-19 20:42 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze powiało powagą :wink:.

 

Podobnie jak Dobrzyk i wielu innych ten dział czytam, ale piszę tu raczej rzadko. Każdy ma inne potrzeby :grin:.

 

Muszę jednak zareagować :smile: bo burzę najlepiej uciszać, gdy jest jeszcze w szklance. Obejrzyjcie sobie Shreka, albo inną lekką komedię, bo zaraz zacznie się dyskusja w stylu znanym z forum czyli chłop żywemu nie przepuści :wink:

Pozdrawiam Smoka i Dobrzykowice Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ludzie, co sie tu nawyprawiało od wczoraj ??????

 

W pełni podzielam zdanie Smoka - jak ktoś chce to tutaj pisze, jak nie to poczyta i idzie dalej. I co w tym złego. Wszak pod tytułem "Klub Budujący" jak byk jest napisane - "miejsce na przyjacielskie pogaduszki niekoniecznie o budowie".

Dobrzykowice - co się z Tobą stało ???? Przejrzyj Ty wcześniejsze strony i zobacz jak umiałeś żartować???

Nie zapomne jakie były moje początki na forum latem ubiegłego roku - najpierw czytałam strony wrocławskiej i nijak nie miałam odwagi tu wskoczyć - tak zamknięta się wydawała ta grupa. Ale to były pozory :smile: Jak tylko odważyłam się napisać to powitaliście mnie serdecznie i Ty byłeś jedną z tych osób !!!!

A teraz piszesz że nie możesz się włączyć do pisania ???? Jakoś mi to nie pardzo pasuje :sad: Tym bardziej że sama kilkakrotnie Cię wywoływałam i się nie odezwałeś.

Dobrzyku - proszę pisz !!!!!!! i nie obrażaj się na nas !!!!! Pozdrawiam Cię serdecznie :smile::smile::smile:

i całą resztę tylko czytających również :grin: i oczywiście pozostałych 2 aktorów Smoka i Frankai również :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym wszystkich przeprosić, z tego co widze nie mialem racji (przynajmniej tak twierdzi większość :smile:), obiecuję nie przelewać na forum moich czarnych nastrojów... a może to bylo z zazdrości ? nie wiem , bylo nie bylo ...

pozdrawiam wszystkich

 

PS Smok masz rację odbiór pisanych tekstów jest często wręcz odwrotny do intencji autora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrzykowice - z Twoich wczorajszych postów tak wynikało - pogniewałeś się/ obraziłeś na tych co tu piszą ostatnio, bo nie dają Ci nic dopisać i mają tu jakiś "swój" świat.

Tak przynajmniej ja to odebrałam.

Ale już koniec, nie spierajmy się o głupoty.

I mam nadzieję, że Twój wisielczy humor zakończy się wreszcie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...