Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Kulko - super wyszło - bardzo ładnie zgrane kolory, takie słoneczne i ciepłe. Podejrzewam, że w rzeczywistości kolor jest intensywniejszy? bo tu na zdjęciu jest słońce, które rozjaśnia elewację?

 

Dzięki:)) Strasznie się bałam co wyjdzie, przez to, ze kolor wybierałam przez net i to prawie w locie:-)

 

Kolor nie jest nawet tak mocno intensywny:) Niedługo będą ftki z bliska:)

 

P.S. a propos tej ziemi gorszej jakości - jest to ładna, czarna ziemia z kawałkami połamanych cegieł. Jeżeli dabell chcesz- to daj znać:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to ja też pokażę 8) - lukarna jest już gotowa, ale zdjęcia robiłam wcześniej :-). Niestety zdjęcia nie oddają prawdziwego koloru - to nie jest jasny żółty, tylko taki zielonkawy. Kolor dachu - ciemny brąz, a na zdjęciu prawie czarny :-? . Wina aparatu.

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/75cc44c2e37778044146e1175ed10eb4,5,19,1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to ja też pokażę 8) - lukarna jest już gotowa, ale zdjęcia robiłam wcześniej :-). Niestety zdjęcia nie oddają prawdziwego koloru - to nie jest jasny żółty, tylko taki zielonkawy. Kolor dachu - ciemny brąz, a na zdjęciu prawie czarny :-? . Wina aparatu.

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/75cc44c2e37778044146e1175ed10eb4,5,19,1.jpg

 

Chodzi o to?

 

 

 

http://img45.imageshack.us/img45/7194/75cc44c2e37778044146e11nj1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dabell, kulka- nic tylko zazdrościć!

 

Do zamawiających materiały w Gai- przeliczajcie wszystko przy nich dziesięć razy. Tak mi poobliczali materiały, że zostałam teraz bez bloczków na wewnętrzne ściany nośne na piętrze oraz bez 4 belek stropowych nad kuchnią. Zamówień na bloczki nie przyjmują, a na te 4 belki mam czekać 1,5 miesiąca... Ja w życiu tego domu nie skończę :cry:

 

Nie zostały komuś 4 belki TerrivaI długości 4,46?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Koala, nie przejmuj się i tak idzie Ci super szybko. Ja zaczęłam w tym samym czasie co Kulka i Dabell. U nich już piękne domki stoją, a u mnie ściany parteru. A i tak sie cieszę. U mnie tez zabrakło ytonga na ściany wewnętrzne, a liczył mój mąż ( inzżynier budowlany) Pozdrawiam wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zamawiających materiały w Gai- przeliczajcie wszystko przy nich dziesięć razy. Tak mi poobliczali materiały, że zostałam teraz bez bloczków na wewnętrzne ściany nośne na piętrze oraz bez 4 belek stropowych nad kuchnią. Zamówień na bloczki nie przyjmują, a na te 4 belki mam czekać 1,5 miesiąca... Ja w życiu tego domu nie skończę :cry:

 

Nie zostały komuś 4 belki TerrivaI długości 4,46?

 

Pani Koalo, a może podzwoń po innych hurtowniach czy by nie domówili do jakiegoś transportu.

 

Mi też 1 belkę zabrakło ale w sumie udało się ją wcisnąć w innej pobliskiej hurtowni do czyjegoś zamówienia i była w ciągu 3 dni

 

..chociaz nie wiem jak teraz betoniarnie z terminami stoją :oops: może faktycznie długo się czeka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola z Melisy

 

Udało ci się teraz gdzieś domówić Ytonga? Ja zastanawiam się nad wyprawą do Czech, bo u nas jak na razie nie udało mi się wytropić żadnego betonu komórkowego na już. Jesień raczej mnie nie interesuje...

Brakuje mi 70 szt. 24cm. Zastanawiam sie nad zwykłym suporeksem. Też już mam dość czekania. Zaraz przywożą mi strop. Jak będę coś wiedzieć o bloczkach, dam znać. Gdybyś coś znalazła też sie odezwij. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola z Melisy

 

Udało ci się teraz gdzieś domówić Ytonga? Ja zastanawiam się nad wyprawą do Czech, bo u nas jak na razie nie udało mi się wytropić żadnego betonu komórkowego na już. Jesień raczej mnie nie interesuje...

Znalazłam na forum w dziale ogłoszeń, że ktoś sprzedaje ytong 24, ale odbiór z hurtowni w Poznaniu. Nie wiem czy jeszcze aktualne, ale miał tego 80 mkw. Nie wiem czy się opłaca transport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...