Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Dabell - granity i marmury z całego świata, jakie tylko chcesz, możesz pooglądać w hurtowni przy ul. Szczecińskiej 5 - wjazd od strony Żernickiej, zaraz za torami kolejowymi po prawej stronie. Ja dostałam od nich namiary na kamieniarza, u którego zamówiłam, co chciałam. Jestem z niego bardzo zaqdowolona - jeden z nielicznych wykonawców, który ZAWSZE dotrzymywał słowa. tel. do niego, jeżeli chcesz skorzystać: 501 16 44 21 - firma Jakar.

 

Jeżeli chodzi o klej Alpola , to my kupowaliśmy w Raabie na Avicenny.

Jeszcze jeden namiar, który się może komuś przydać. Na Olszewskiego na Biskupinie jest przychodnia, a za nią hurtownia - nazwy nie znam i tam mają takie różne kleje itp,, których nie ma gdzie indziej (często tam bywa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiedzcie gdzie najlepiej kupić szambo

Xeno

na wymianie doświadczeń jest właśnie wątek o szambie- kilka osób wskazuje, że najtaniej jest wymurować z bloczków betonowych i zaizolować. Inaczej koszt przekracza często 5-6tys.

Wiem, że jakiś czas temu kilka osób z grupy skorzystało z http://www.szambo.probud.pl/ łącząc transport, bo samodzielnie wychodzi dość drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dabell - ja kupowałem blat granitowy do kuchni u kamieniarza na Terenowej http://www.gajda-kamyk.com - boczna Buforowej naprzeciw wjazdu na teren Chemii. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda jego praca to zapraszam, bo chyba nie mieszkamy daleko od siebie (początek Maślic).

 

BTW - skorzystałem z namiaru na firmę EFEKT od szaf - polecam.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi szambami murowanymi z bloczków to chyba trzeba być ostrożnym - może być problem przy odbiorze . Z tego, co wiem, szambo powinno mieć atest.

Xena - masz może jakieś informacje nt. kanalizacji Iwin - są jakieś szanse? Jestem zainteresowana, bo mieliśmy być skanalizowani razem. Z tego, co wiem , projekt traci ważność w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Dabell, tylko bloczkow ni ma:>

Bogumiła, wiem tyle,ze nie będa startowac już po srodki UE i niby maja to robic z wlasnej kasy w przypadku IWin i Bienkowic i tak muszą czekać na kolektor z wrocka.....zeby sie podpiac

pozwolenie im mija w tym roku i bardzo jestem ciekawa czy chociaż jakis mały wpis w dziennik zrobią żeby nie przechodzić tej drogi od nowa....

ja sie zastanawiałam czy nie robic pośia.

ale po przeanalizowaniu w starostwie planu zagospodarowania wiem juz że dostałabym tymczasowe pozwolenie wodnoprawne, czyli do czasu wybudowania kanalizy...i wtedy musiałabym sie do kanalizy podpiąć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...