Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

elektryk godny polecenia jest w mojej stopce.

namiar na niego mam od smiejus,

gośc bardzo rzetelny, w normalnej cenie , instalacja cacy.

A mam porównanie bo musiał wypruć mi całą instalację poprzedniego "fachowca"

 

Aż tak tragicznie?

Dzieki za namiar, w takim razie pozostają nam do zorganizowania hydraulik z co, tynkarz i posadzkarz, no i jeszcze ocieplenie i płyty k-g poddasza.

Uchhhhh, dużo tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dabell podaje namiary na firmyy granitowe.kamieniarstwo-Zenon kiszkiel al .Wojska Polskiego 46(wydaje mi sie że ma najwiekszy wybór w Strzegomiu) tel 074-55-22-47 tam brałem na obudowę kominka. Kamieniarstwo Ania ul Wojska Pollskiego 88 A tel 0601-85-86-82 Gramar 1 tel 074-855-09-19 GAGA ul Niepodległości 37 tel 601 87-18-62. Jeżeli będziesz w Strzegomiu wybierz sie do hurtowni płyt granitowych Brachot (dostaniesz oczopląsow)ale jest nieczynna w sobotę.. Powodzenia Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edzia nam cieli w:

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe

WIMAROL SPÓŁKA JAWNA Witold Piechowicz-Marek Kwiatkowski

Ul.Swojczycka 1, 51-501 Wrocław

 

Tel 0048-prefix-71-372-95-36, fax 0048-prefix-71-372-95-30

oni tną stumieniem wodnym

 

my potrzebowaliśmy otwory pod gniazdka (w płytce 60x60)

 

u nas robi się elewacja :)

 

Dzięki , udało się otwór wycięty, możemy dalej walczyć z łazienką

 

Edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was ma juz zamontowany zsyp na bielizne? Wiem, ze ludzie montuja rure PCV 300mm a pozniej cos takiego samemu zabudowuja, ale moze ktos produkuje cale takie systemy zsypow na bielizne??? Tak, zeby byla i estetyczna klapka i jakies zabezpieczenie, aby dzieciaki nie powpadaly do zsypu...

 

PS. Dzisiaj sprawdzalem wzrost cen na strop Teriva. Od stycznia do dzis ponad 23% do gory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z bardziej doświadczonych bardziej zaawansowanych w budowie może podać namiary na jakąś hurtownię, która może w ciągu 2 miesięcy dostarczyć dachówkę ceramiczną, ale w jakiiejś normalnej cenie,

 

ostanio tylko za częsć ceramiczną w Lech-Budzie zaproponowali mi cenę ok. 105 zł brutto -tragicznie...co prawda angoba szlachetna ale ta cena

pomózcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś z Was nie zostało trochę (100-150 sztuk) cegieł pełnych - stanąłem przed faktem, że zabrakło mi tyle na komin :-?

 

Pozdrawiam

 

Grzesiek

 

 

witaj

 

Jeżeli sprawa jeszcze aktualna, to prosze o kontakt

Powinnam tyle miec ---w sobotę będziemy n a budowie to policze

 

pozdr

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś z Was nie zostało trochę (100-150 sztuk) cegieł pełnych - stanąłem przed faktem, że zabrakło mi tyle na komin :-?

 

Pozdrawiam

 

Grzesiek

 

 

witaj

 

Jeżeli sprawa jeszcze aktualna, to prosze o kontakt

Powinnam tyle miec ---w sobotę będziemy n a budowie to policze

 

pozdr

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka, dabell ja też niecierpliwością czekam na news z Czech o kostce brukowej :D :wink:

Właśnie, właśnie kulka "przyganiał kocioł garnkowi" - kiedy nam pokażesz tą Swoją cudną elewację?? :wink: Narobiłaś smaka tą odległą fotką i nie mogę się doczekać reszty i szczegółów :D :wink: :D pozdrawiam serdecznie :D

 

Ano mam nazwe firmy w Hradec Kralove (chyba najblizej nas)i taką:

 

http://www.best.info/index.php !!!

ladna kostka, dobre ceny, strona po ang i jaki mail obiecujący [email protected] :lol:

a tu cennik http://www.best.info/upload/11447364111445480829.pdf

 

http://www.ferobet.cz

http://www.ab-system.cz/

http://www.agrobeton.cz/color.htm

 

Ale moze Dabell bedzie miała kogoś takiego jak ten co jej tynk sprzedał. Czyli jakoś na miejscu i nie mówiący tylko po czesku :wink:

 

A eleacją się pochwalimy jak tylko slonce poświeci, pojedzemy na działeczkę i cykniemy ładną fotkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka wygląda zachęcająco :D :D , chociaż nie wiele z tego rozumiem :-? Coś niezbyt dobrze widać ofertę - te szare rysunki techniczne kostek nie oddają właściwego wyglądu. W cenniku jest coś pod pozycją colormix, ale tu również jest kilka rodzajów i to znacznie różniących się cenowo :( A może uda się zamówić ten katalog? Ciekawe czy wezmą pod uwagę zgłoszenie z zagranicy :-? i wyślą :-? Napewno trzeba poczekać może dabell nas wspomoże :wink: :D

Co do elewacji to w piątek ma być lepsza pogoda, więc do dzieła :D , a tak poważnie to tak myślałam, że to właśnie pogoda jest przeszkodzą w pokazaniu tego ślicznego efektu końcowego :wink: :D Pozdrawiam goraco w ten niezbyt słoneczny dzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...