Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

a u mnie potynkowali.ale mają jeszcze zrobic poprawki :sad: jak pochwaliłam ich że ramy są juz OK, to spie...coś innego - w jednym miejscu uzyli za grubego piasku i wygląda fatalnie :sad:

w przyszłym tygodniu wraca hydraulik, a potem poprawki tynków i wylewki

pozdrawiam, również tych, którzy tylko czytają :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja może wpadnę - przywiozę Ci płytkę :wink:

 

Apropo - wydaje mi się, że Frankai nie zauważył momentu zamiany forum i błąka się gdzieś odcięty bezpowrotnie po ładniejszej wersji. :grin:

Wersja druga podaje,że deportowali go za nadużywanie internetu w godzinach pracy i wkrótce zjawi się tu osobiście :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku,

Widziałam "w przelocie" Twoje nowe okna - wyglądają bardzo atrakcyjnie, no i dom z oknami wygląda zawsze jakoś bardziej dostojnie (?).

Nie mogę się co prawda równać z Waszymi błyskawicznymi budowami, ale i u nas wreszcie coś drgnęło - weszli panowie od instalacji wodnych i grzewczych, ugadujemy elektryka, na dniach trzeba już robić tynki. No i wreszcie trochę posprzątalismy w domu - nie mogę patrzeć na miotły.

Iwonesca - dzięki za pozdrowienia dla "czytaczy", czuję się jednym z ich odbiorców.Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów. Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia, u Was też już są okna (widziałem). Właśnie robię instalacje elektr.

Chętnie wymienię uwagi. Mój elektryk wprost szaleje. Jeśli dodać do tego moje pomysły (jestem monterem urządzeń elektronicznych- z wykształcenia) to może z tego wyjść niezły statek kosmiczny. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widziałam się z elektrykiem, dopiero jutro ma przedstawić swoje ostateczne koncepcje i wtedy zaczną się setki pytań. Dręczą mnie wyłączniki schodowe - mam 3 biegi schodów, czy zrobić tak, żebym mogła wyłączyć całość z każdego poziomu (tak chcę), czy odpuścić sobie (tak chce mąż)? No i problem : o czym zapomnieliśmy planując elektrykę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!!

Smoku - skąd masz taki świetny obrazeczek ?? Nie mów że redakcja Ci sama wkleiła :o

Asia - z elektryka też tak miałam - do tej pory się zastanawiam czy wszystko będzie funkconować (a już potynkowane) - coś mi kinkiety za wysoko :-(

pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...