Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Witajcie. ja z takim małym nieśmiałym pytankiem: czy ktoś ma moze niepotrzebne drzwi tzw gospodarcze zeby sobie wstawić tak na czas budowy i wykańczania budynku? Chętnie się zaopiekuję takimi nieptrzebnymi już drzwiami? :D

Pozdrawiam i dziekuję za info odnośnie wykańczania komina/.

 

czesc

 

Mam do odstąpienia 2 pary porządnych drzwi metalowych z futrynami ---:

90 --

100 -zamykane na 3 zamkki ----/ te trochę skracaliśmy /

 

Odkupiliśmy w listopadzie od formułowicza, który zaopatrzył się w nie u śluzarza po 2 włamaniach -------mi służyły krótko ---ale skutecznie

 

 

Pozdrawiam

MTW1

Witaj, proszę o info na maila odnośnie ceny za drzwi i gdzie ewentualnie byłyby do odbioru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

bestyjeczka-każdy z zaawansowanych był kiedyś początkujący:) Tylko się cieszyć - można się uczyc na cudzych błędach :wink:

 

a co do materiałów-patrz na post Ani i Henia. Kupowali materiały bez probemu w Sttrzelinie.

 

 

Natalia, kedob - dzięki :D Zobaczycie sami juz calkiem niedługo jak cieszy ten etap 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Anndy, u nas niestety były dwa tygodnie przerwy. Czekaliśmy na ytong i na dodatek Tato się rozchorował. Ale dziś już praca ruszyła pełną parą. Strop maja przywieźć jutro. Niestety u nas nie idzie tak szybko, jak u innych. Tato robi wszystko sam i czasem tylko mój mąż mu pomaga. Jadąc na swoja działkę zerkam na Twój domek, ale Ci zazdroszczę !!!! Masz naprawdę śliczny domek. Kulka Twój też prezentuje się wspaniale. Pozdrawiam wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejus - spróbuj pod telefony stacjonarne, Janzar prowadzi firmę razem z bratem (ja mam fakturę od Waltera):

 

PPHU WALTER

Wiesław Zaremba

tel./fax (074) 858 07 94

tel.kom. 0603 78 94 49

 

PPHU ZAREMBA

Jan Zaremba

tel./fax (074) 853 75 96

tel.kom. 0603 74 98 33

 

Nawet z dwoma braćmi, tylko, że jest teraz na urlopie jeszcze z tydzień

Wiem, bo jego ekipa kończyła u mnie w piątek wylewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KULKA

Właśnie jestem po lekturze jaką przeczytałam w jednej z gazet która to opisuje Twoje zmagania związane z budową,świetny artykuł i na pewno kupię kolejny nr z dalszym ciągiem.

Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka Twoje Hani. :p

 

Damro - myślalam, ze nikt nie czytuje tego czasopisma :wink: Pozdrawiam serdecznie czytelnika i Hania także :D

 

Jola z Melisy- nie martw się ze wolniej idzie. Za to na pewno perfekcyjnie skoroa rekami taty i taniej. Wiecej na wykończeniowkę zostanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Mam pytanie kto dopiero zaczyna, żeby jakoś podzielić się problemami, wymienic wrażenia i stworzyć małą podgrupę wsparcia dla początkujących? :-)

Jesteśmy na etapie ławy i fundamentów. Budowa na Widawie (pn W-wia).

 

Hej, fajnie, że jesteś :)

My zaczynamy w czwartek :o w Marcinkowicach (między Wrocławiem a Oławą). Jestem za podgrupą :), bo większość tematów w grupie jest zbyt zaawansowana, a jak odgrzebuję stare, to już są nieaktualne (np. jeśli chodzi o ceny :evil: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wam za pomocne wypowiedzi, tak -zdecydowałam się na 2.74, dokupilam BK12.

 

Murarze- myślę, ze nie tylko moj -nachapali robót i ledwie dyszą, pierwsze strzemionka kręcil, na następne nie ma czasu :evil: Kupiłam. Przerwy technologiczne mam BARDZO długie, kiedyś napomknęłam że za długie - usłyszałam , ze "nie bedzie w stresie pracować"...

 

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Ja muszę godzić sie na niektóre rzeczy, bo zostane z ręką w nocniku.

 

Xena - wakację sa bliiiiisko.

MTW1, Gosia -moją specjalnością są złe wybory...

Kuleczko - rewelacja, naprawdę. Chcesz by mi gula urosła?

 

 

Dabell - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Natalio napisz proszę gdzie kupowałaś to BK i w jakiej cenie, potrzebuję dokupić ok 30 sztuk. Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia, nie jesteś sama. Ja też musiałam się zgodzić na kupowanie strzemion. Takie czasy kurna nastały :evil: :evil: . Za strzemiona na ławy zapłaciłam 300 PLN (w Ziębicach, skąd jest mój wykonawca).

 

No i moje przerwy też się robią coraz dłuższe. Nie zaczęliśmy wczoraj, jak było umówione. Podobno na spokojnie mamy pracować :-? Mój Budowniczy jako drugą robótkę ma trzypiętrową plebanię :( Mam nadzieję, że nie będę musiała szukać nikogo innego. Ten tydzień jeszcze poczekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

Do Janzara dzwonimy z mężem od ponad miesiąca i nawet jak czasem uda się dodzwonić to pan nie ma czasu przyjechać i obejrzeć ewentualnej przyszłej roboty :-? prosi o tel w kolejnym tygodniu i tak w kółko :-? Poza tym zawsze jest zaskoczony i pyta gdzie właściwie jest ta nasza miejscowość :evil: Coś mi się wydaje, że ma jednak za dużo zleceń :-?

Mój mąż powiedział w końcu, że za żadne skarby nie weźmie już pana do nas na budowę, bo nie jest w stanie się z nim dogadać (a mój mąż to wyjątkowo spokojny człowiek :wink: ).

Dziewczyny wiem, że to super fachowiec, ale chyba chociaż trochę szacunku jeszcze się tym inwestrom należy.

Konkluzja jest taka, że może warto byłoby poszukać kogoś innego. Przez mój upór od ponad miesiąca mogliśmy mieć umówionego pana na wylewki a na razie właśnie też szukamy :( (zachciało mi się Janzara :wink: ).

Pozdrawiam i od razu mówię, że nic złego nie mam na myśli, ale musiałam się Wam troszkę poskarżyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za podgrupą :), bo większość tematów w grupie jest zbyt zaawansowana, a jak odgrzebuję stare, to już są nieaktualne (np. jeśli chodzi o ceny :evil: ).

 

Nie twórzcie podgrupy tylko piszcie tutaj, bo po to jest ta grupa, a przyda się pewnie innym zaczynającym, którzy na razie nie piszą, a czytaja:)

 

Jak zaczynałam to też było dużo baaarrdziej zaawansowanych. Taki to juz proces ta budowa, jak sie zaczyna, to się go potem konczy:) Zaczynają nastęni, którzy potem kończą i tak w kółko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Koala idzie jak burza - nie tylko na budowie :wink:

Wielkie gratulacje!!!! Grupa rośnie w siłę!

I absolutnie zgadzam się z Kulką - nie ma co Tworzyć nowych odgałęzień naszej gr wrocławskiej. Wszyscy trzymajmy się razem, a to że pojawią się różne wątki to wcale nie przeszkadza! Jeśli chodzi o ceny to teraz i tak nikt już za nimi nie nadąża :wink: :D

Bardzo się cieszymy, że nowych i troszkę starszych (stażem) czytających i piszących forumowiczów jest coraz więcej :D :D :D Witamy serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Mam pytanie kto dopiero zaczyna, żeby jakoś podzielić się problemami, wymienic wrażenia i stworzyć małą podgrupę wsparcia dla początkujących? :-)

Jesteśmy na etapie ławy i fundamentów. Budowa na Widawie (pn W-wia).

 

Hej, fajnie, że jesteś :)

My zaczynamy w czwartek :o w Marcinkowicach (między Wrocławiem a Oławą). Jestem za podgrupą :), bo większość tematów w grupie jest zbyt zaawansowana, a jak odgrzebuję stare, to już są nieaktualne (np. jeśli chodzi o ceny :evil: ).

 

ale taka podgrupa juz jest!

zapraszamy tutaj http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1801917#1801917

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za porady dot piaskowca :D :D Faktycznie może zzielenieć :-? A ja w dalszym ciągu chciałabym zrobić z niego chciaż słupki ogrodzeniowe - pożyjemy zobaczymy. Może dałoby się to czymś posmarować i po sprawie :-?

Kulka czy opowiesz mi o swoim cokole :D ponawiam pytanie!!! Czy też jest z terranovy i kupowany był w Arisie? Mają tam próbnik na miejscu?

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź:wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani ja po prośbie,

 

czy możecie sypnąć telefonami do wylewkarzy. Dzwoniłam do czterech ale żaden nie chce robić wylewek wraz z izolacją z papy ... jak dla nich folia wystarczy, a jak dla mnie nie więc szukam jakiś sprawdzonych i robiących razem z papą.

 

Cześć Dorotko,

 

tel do Pana Jarka kom. 691 371 673.

Jesteśmy zadowoleni i naprawdę polecamy. Jeden z tych, z którym żadnych problemów nie było. Wszystko terminowo, sprawnie, fachowo. :lol:

Możesz, oczywiście, powołać się na nas.

Ostatnio robił u naszej Flowery i pisała mi, że są ze współpracy zadowoleni.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia. :wink: :wink:

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzycie, kogo (a raczej co spotkałam) będąc w piątek w Czesji. 3 wielkie samochody z materiałami budowlanymi z Buildera :-?

 

MUSI OPŁACA SIĘ CIĄGNĄĆ MATERIAŁY Z CZECH I NARZUCAĆ SWOJĄ MARŻĘ. ZA TRANSPORT TEŻ SIĘ MUSI ZWRÓCIĆ :-?

 

jako ze pochodze z kotliny kłodzkiej wysle rodzinke na przeszpiegi do jakiejs hurtowni budowlanej w czesji i porównamy ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...