Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

No co jest!

 

Widzę, że zostałam FORUMOWICZEM, a tu żadnych gratulacji, powinszowań :D

 

 

 

Wielkie sorki, już pędzę z gratulacjami i z kwiatami.

Ale się trzeba pilnować na tym forum, uff :wink: :wink:

 

 

http://www.bogucin.pl/archiwum/kwiaty.jpg

 

Pozdrowienia dla SZACOWNEJ FORUMOWICZKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Kulka czy opowiesz mi o swoim cokole :D ponawiam pytanie!!! Czy też jest z terranovy i kupowany był w Arisie? Mają tam próbnik na miejscu?

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź:wink: :D

 

Juz pisałam, ale moze mniej szczegółowo więc się poprawiam:) materiał na cokół kupował nasz wykonawca w Techbudzie w Jeszkowicach - bo to bisko nas. Nie Terranovy. Nie pamietam firmy. Mówił, że dobry. Moge sprawdzic na pudelku nazwe jak będę w Gajkowie:) Ma takie drobne kamyczki, brązowe, czarne, zółte.

Ceny też dokłdnie nie pamiętam, ale ok. 180 zl za wiadro. oszły nie całe dwa do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Koala - wielkie gratulacje, i wybacz wszyscy tacy zabiegani :oops:

widzę że nie tylko Tyniec nas łączy, ja też we Wrocławiu element napływowy z Ziębic a Ty ?

 

Kulka - co Ci będę mówić, skręca mnie z zazdrości :roll: :wink:

 

A jak weszłam na stronę poprzednią to musiałam sprawdzać czy trafiłam na Wrocławską :o ,

były same nowe osoby, i wszystkich serdecznie Witam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KULKA

 

A dlaczego Ty mi nie odpowiadasz od wczoraj hę?? :cry: :cry: :cry:

Ja tu czekam, a Ty wszystkim innym a do mnie to nic. :cry: :cry: :cry:

Bee i buu !!!

 

kurcze-cos sie tu sypie.. odpowiadalam ci na bank!

Ze tak to jest z tym czasem, ale ze na pewno dotrzemy do Was, ze zapraszamy tymczasem do Gajkowa itd nie wiem co sie dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani ja po prośbie,

 

czy możecie sypnąć telefonami do wylewkarzy. Dzwoniłam do czterech ale żaden nie chce robić wylewek wraz z izolacją z papy ... jak dla nich folia wystarczy, a jak dla mnie nie więc szukam jakiś sprawdzonych i robiących razem z papą.

 

Hej,

Jeśli jeszcze nie masz wykonawcy, to ja mogę polecieć też pana Rafała Lipca - robił u mnie i jestem zadowolona. Wszystko sprawnie i bez problemów. tel. do niego - 693 075 607.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Lukasz Radwanice,

W takim razie będziemy bliskimi sąsiadami - ja mam domek na Lazurowej. W którym miejscu Tęczowej będziesz budował? To jest nas na forum już czworo "radwanickich budujących się" :)

 

Witaj anndy, bede budowal na teczowej 14, nastepna dzialka w rzadku domkow ktore juz stoja w strone blokow. Planuje zaczac na poczatku sierpnia ale jeszcze nie wiem czy do tego czasu uda mi sie wszystko pozalatwiac.

 

Kiedy zaczales i na jakim etapie jestes teraz? Jak bede w Radwanicach to obejze sobie twoja budowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka dzięki za odpowiedź :D :D Jeśli możesz to rzeczywiście sprawdź jakiej firmy jest ten tynk - może warto :wink: pisząc wykonawca masz na myśli panów od elewacji, prawda? ja tez chcę już elewację :cry:

 

Tak tak-tych co ocieplali buudynek i robili elewace:) I dam znac:)

 

 

Tymczasem znikam ogarnac mieszkanie, bo zaraz Pan Stolarz z projektem kuchni przychdzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI WSZYSTKIM ZA GRATULKI!

 

:D :D :D :D

 

Chciałam wam tu jakąś flachę wkleić, ale nadal nie posiadłam umiejętności doczepienia tu czegokolwiek. No debil po prostu!

 

A pochodzę (i mam nadzieję, że tam na spokojną emeryturę wrócę) z Bystrzycy Kłodzkiej.

 

Luzik Koalka, dobrze, że buźki nauczyłaś sie wklejać. :wink: :wink: :wink:

 

Ja do dzisiaj też tylko tę umiejętność posiadałam.

Ale dzięki Tobie się dzisiaj zawzięlam, spięłam i tulipanki udało się wkleić.

 

Kopiujesz adres gdzie jest obrazek tzn. klikasz prawym na obrazek i tam jest albo "kopiuj adres obrazka" albo na samym dole "właściwości" i z tego miejsca skopiować adres. np taki: http://www.bogucin.pl/archiwum/kwiaty.jpg . Potem zaznaczasz ten, już wklejony do treści wiadomości adres (podświetlasz na niebiesko) i na górze strony masz takie żółte pola: B, I, U, CYTUJ, .................. i w końcu IMG.

klikasz na to IMG i już obrazek wklejony. Widzisz jakie proste?? :o :o

Ale się nagadałam. :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KULKA

 

A dlaczego Ty mi nie odpowiadasz od wczoraj hę?? :cry: :cry: :cry:

Ja tu czekam, a Ty wszystkim innym a do mnie to nic. :cry: :cry: :cry:

Bee i buu !!!

 

kurcze-cos sie tu sypie.. odpowiadalam ci na bank!

Ze tak to jest z tym czasem, ale ze na pewno dotrzemy do Was, ze zapraszamy tymczasem do Gajkowa itd nie wiem co sie dzieje...

 

POszukałam jeszcze raz i nie ma. Mój komp od wczoraj na muratorze też kwadratowo chodzi.

muszę czekać kilka minut aż wyśle wiadomość. Może więc Twoją odpowiedź tez wsiorbało. :evil:

Jeśli będziecie w Gajkowie któregoś dnia późnym popołudniem albo wieczorkiem to zadzwoń - chętnie podjedziemy zobaczyć tę podmurówkę.

Buziaki

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...