Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

dzieki za cieple przyjecie :D

czy mozna u kogos z Was-doświadczeni budowniczy- zobaczyc na zywo dachowke braas celtycka i podwojna s-ke. szlag mnie trafia bo miesiac temu zamowilam celtycka (czarna lumino) a teraz dzwoni pani i mowi ze nie wiadomo kiedy bedzie i proponuje mi powojna s-ke. co za czasy...

 

U mnie:) zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za cieple przyjecie :D

czy mozna u kogos z Was-doświadczeni budowniczy- zobaczyc na zywo dachowke braas celtycka i podwojna s-ke. szlag mnie trafia bo miesiac temu zamowilam celtycka (czarna lumino) a teraz dzwoni pani i mowi ze nie wiadomo kiedy bedzie i proponuje mi powojna s-ke. co za czasy...

 

U mnie:) zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za cieple przyjecie :D

czy mozna u kogos z Was-doświadczeni budowniczy- zobaczyc na zywo dachowke braas celtycka i podwojna s-ke. szlag mnie trafia bo miesiac temu zamowilam celtycka (czarna lumino) a teraz dzwoni pani i mowi ze nie wiadomo kiedy bedzie i proponuje mi powojna s-ke. co za czasy...

 

U mnie podwójną eskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za cieple przyjecie :D

czy mozna u kogos z Was-doświadczeni budowniczy- zobaczyc na zywo dachowke braas celtycka i podwojna s-ke. szlag mnie trafia bo miesiac temu zamowilam celtycka (czarna lumino) a teraz dzwoni pani i mowi ze nie wiadomo kiedy bedzie i proponuje mi powojna s-ke. co za czasy...

 

U mnie podwójną eskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ja też spróbuję się nauczyć wklejać cokolwiek :wink:

http://www.libet.pl/cms/content/repository/images/produkty/Colormix/Piccola/Galicja4_s.jpg

Powinno być coś libetu! Zaraz zobaczymy co z tego wyniknie :o :o

 

Uwaga próbuję,

 

http://www.libet.pl/cms/content/repository/images/produkty/Colormix/Piccola/Galicja4_s.jpg

 

yes, yes, yes !!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulko Twoja to celtycka - piekna taka zamowilam, mam nadzieje ze ze podwojne S jest rownie piekne. bo chyba tylko taki mam wybor (zaliczka juz zaplacona) a czekac do ????-no wlasnie do kiedy?- tego nikt nie wie, jak bede czekala to ekipa mi ucieknie i wybuduje sie za 100 lat :cry:

scur czy moge prosic o jakies fotki na [email protected], bądz adres Twojego domku, podjade i ogladne- obiecuje ze nie bede uciazliwa, przyczaje sie w samochodzie, cykne kilka fotek i juz mnie nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki scur za cierpliwość!

 

No to mam nadzieję, że uda mi się tą flachę wkleić

 

[/img]

 

http://www.centrumwin.pl/popup_image.php=134.jpg)

 

Nie uda mi się poprawić tego co chciałaś wkleić ale może inne winko z tej samej strony.

 

http://centrumwin.pl/images/srednie_Montellori-Chianti.jpg

 

Twoje Zdrówko !! Bądź cierpliwa i spróbuj jeszcze raz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że nie ma obrazka tzn., że coś źle zrobiłam, tak?

Tak jak Pani Koala pisze szło godzinami, a teraz nic z tego :cry: :cry:

scur może Ty wiesz o co chodzi?

 

Ja ekspertem nie jestem. Dzisiaj się nauczyłam i dlatego się chwalę. Ty nie "objęłaś" adresu w "ramki ......%20adres......, a Pani Koala pogrzała adres. Tak mi się wydaje.

:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulko Twoja to celtycka - piekna taka zamowilam, mam nadzieje ze ze podwojne S jest rownie piekne. bo chyba tylko taki mam wybor (zaliczka juz zaplacona) a czekac do ????-no wlasnie do kiedy?- tego nikt nie wie, jak bede czekala to ekipa mi ucieknie i wybuduje sie za 100 lat :cry:

scur czy moge prosic o jakies fotki na [email protected], bądz adres Twojego domku, podjade i ogladne- obiecuje ze nie bede uciazliwa, przyczaje sie w samochodzie, cykne kilka fotek i juz mnie nie ma :D

 

Anjamen, oglądaj i pstrykaj ile chcesz. :wink: :wink: :wink:

Ale żeby tak z samochodu się czaić i nawet trochę nie poprzeszkadzać to już nie ładnie. :roll: :roll:

Jesteśmy zawsze późniejszym popołudniem i wieczorkiem. Ale żebyście coś zobaczyli to przyjedźcie póki jeszcze będzie widno.

Adres zaraz wyślę na prv. Daj cynk czy doszło bo wczoraj i dzisiaj coś im się na serwerze psuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Mam pytanie kto dopiero zaczyna, żeby jakoś podzielić się problemami, wymienic wrażenia i stworzyć małą podgrupę wsparcia dla początkujących? :-)

Jesteśmy na etapie ławy i fundamentów. Budowa na Widawie (pn W-wia).

 

Hej, fajnie, że jesteś :)

My zaczynamy w czwartek :o w Marcinkowicach (między Wrocławiem a Oławą). Jestem za podgrupą :), bo większość tematów w grupie jest zbyt zaawansowana, a jak odgrzebuję stare, to już są nieaktualne (np. jeśli chodzi o ceny :evil: ).

 

My nie na etapie fundamentów ale coś wyżej. my budujemy w Jaczkowicack koło Oławy. chętnie się przyłączę do początkujących :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko udało się!!!!!!! :D :D A wszystko dzięki Twojej scur nieocenionej pomocy :lol: :lol: :lol:

Już parę razy przymierzałam się, żeby poprosić o instrukcję wklejania, ale jakoś tak zawsze inne tematy wygrywały i właśnie dziś nadszedł ten dzień! Naprawdę bardzo dziękuję :lol: :lol:

 

Flaszka się należy :wink: :wink: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. ja z takim małym nieśmiałym pytankiem: czy ktoś ma moze niepotrzebne drzwi tzw gospodarcze zeby sobie wstawić tak na czas budowy i wykańczania budynku? Chętnie się zaopiekuję takimi nieptrzebnymi już drzwiami? :D

Pozdrawiam i dziekuję za info odnośnie wykańczania komina/.

 

czesc

 

Mam do odstąpienia 2 pary porządnych drzwi metalowych z futrynami ---:

90 --

100 -zamykane na 3 zamkki ----/ te trochę skracaliśmy /

 

Odkupiliśmy w listopadzie od formułowicza, który zaopatrzył się w nie u śluzarza po 2 włamaniach -------mi służyły krótko ---ale skutecznie

 

 

Pozdrawiam

MTW1

Witaj, proszę o info na maila odnośnie ceny za drzwi i gdzie ewentualnie byłyby do odbioru?

 

WITAJ

 

Jutro Xena z Xsary --która była pierwsza -określi się czy jej pasują ---potem w " kolejce " jest Pani Koala ----------------dam znac pod koniec tygodnia czy sprawa aktualna .

 

Pozdr

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...