Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

 

w kwestii wywozu gruzu/ziemi - takie odpady można wywieźć na "gruzowisko w kamieńcu wrocławskim.

My zamówiliśmy koparkowego, on załatwił transport i wywóz. Za jednego Kamaza wyszło około 180 zł z załadunkiem i wywozem.

 

Inne śmieci można w ten sam sposób wywieźć na wysypisko w Radwanicach, tylko nie wiem ile tam wezmą za całego Kamaza :wink:

 

A gdzie w Radwanicach jest śmietnisko ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia dzięki, spróbuję też tam :D Może ktoś jeszcze coś podpowie?

A jeszcze jedno pytanko : jakie folie dachowe kładliście? I gdzie je kupowaliście?

 

paraprzepuszczalna raczej membrane mamy niz folie: delta vent dorken-a a paraizolacyjną Corotop Active Control.

 

Obie kupione w Gai. Cen nie podaje bo juz sporo temu kupione, pewnie juz nieaktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulka jaka to dachówka na twoim dachu? I kolor domku? Cudnie to się wszystko zgrało! GRATULACJE

 

Dziękujemy pięknie:)

Dachowka to BRAAS cementowa, celtyka.

A elewacja: terranova, akrylowo-silikonowy, z kolornika na ich stronie kolor o numerze 120C:)

Kulka ale się cieszę bo właśnie mamy zamówioną tę samą dachówkę w kolorze brąz, to sie uspokoiłam co do wyboru :D A kolor elewacji super dobrany, ożywia bardzo domek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W przyszlym tygodniu bede podpisywal umowe z ociepleniowcami na elewacje

Ile w tym roku placiliscie za robocizne za 1 m2.

 

Pozdrawiam

 

zapytaj co wchodzi w też cenę, bo wycena za m2 bywa bardzo złudna, potem każą ci dopłacać za montaż listew startowych, obróbki okien, montaż parapetów - to przecież całkiem co innego niż wykonanie m2 elewacji :wink:

 

ja miałam dwie oferty 40 i 45 zł za metr2. Wzięłam tę droższą bo w efekcie końcowym wyszła taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w kwestii wywozu gruzu/ziemi - takie odpady można wywieźć na "gruzowisko w kamieńcu wrocławskim.

My zamówiliśmy koparkowego, on załatwił transport i wywóz. Za jednego Kamaza wyszło około 180 zł z załadunkiem i wywozem.

 

Inne śmieci można w ten sam sposób wywieźć na wysypisko w Radwanicach, tylko nie wiem ile tam wezmą za całego Kamaza :wink:

 

A gdzie w Radwanicach jest śmietnisko ???

 

ło matko.... ale namieszałam. nie w Radwanicach tylko w Ratowicach :wink:

 

a gdzie konkretnie nie wiem, "tubylcy" mówili że jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaglądam tu jak zwykle po prosbiie...

 

Ale czasu brak na codzienne zaglądanie.

Poszukuję kogoś do ogrodzenia, siatka z boku plus słupki klinkierowe z przodu domu

Prześle Ci namiar na ekipę na priv. Ostatnio robili w Kamieńcu ogrodzenie. Bardzo ładnie.

 

 

WITAM WSZYSTKICH :D

Kasia110 na jutro zdobędę tel.do pana od ogrodzenia wiem od koleżanki że napewno robi siatkę,ale zawsze można się dogadać.Sama będę chciała żeby u mnie robił u niej jest ładnie :)

 

pozdrowionka asia :D :wink:

 

 

Delikatnie się przypominam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scur!!!! Agnieszko (jakoś ładniej)

dziękuję za ciepłe przyjęcie w realu,

oczywiscie uspokoiłam sie i powojna s-ka wyglada tak samo ladnie jak celtycka.

oczywiscie przypominam sie o ten piekny kolor scian w Twoim salonie- widzialam na zywo i jest cudny!!! oraz na namiary na panow od schodow (niekoniecznie tych co w buciorach na ławe wchodza)

pozdrawiam

amm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anndy masz oko :) Faktycznie mieszkamy już w domku! Niedługo minie miesiąc. My zaczeliśmy budowę IV 2005 i wprowadziliśmy się równo dwa lata później. M

 

Kulko znalazłam fakturę za kostkę. Mam nadzieję, że ty o nią pytałaś. Jeśli nie, to może przyda się innym 8)

 

Kotki Libetu:

Piazza 6 nero 46,05 netto za m2

Piccola solare 55,61 netto za m2

Piccola nero 56,81 netto za m2

 

Drzwi wewnętrzne kupowaliśmy w Budusie na Ślężnej. Wybraliśmy Portę Nova.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie WSZYSTKICH :) :) :)

 

Kacha110 i wszyscy inni w sprawie namiaru na ogrodzenia pamiętam i obiecuję na jutro gdyż jutro dostanę namiar na pana :)

 

Kuleczko ,Kuleczko czy ten sam pan stolarz robi ci kuchnie co schody,bo ja też szukam proszę :)

 

A dzwonie do schodziarza a ten numer już kiedyś dostałam a innym pan mówi że pana W.nie ma a on sam kiedyś mówił mi jak dzwoniłam,że on już urzęduje w W-wie :cry: czuję się terazjak małe dziecko :oops: :oops: :oops:

 

Więc ja już nic nie rozumiem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w kwestii wywozu gruzu/ziemi - takie odpady można wywieźć na "gruzowisko w kamieńcu wrocławskim.

My zamówiliśmy koparkowego, on załatwił transport i wywóz. Za jednego Kamaza wyszło około 180 zł z załadunkiem i wywozem.

 

Inne śmieci można w ten sam sposób wywieźć na wysypisko w Radwanicach, tylko nie wiem ile tam wezmą za całego Kamaza :wink:

 

A gdzie w Radwanicach jest śmietnisko ???

 

ło matko.... ale namieszałam. nie w Radwanicach tylko w Ratowicach :wink:

 

a gdzie konkretnie nie wiem, "tubylcy" mówili że jest

już myślałem ze o czymś nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KULKA to ja już zdurniałam :oops: jutro dzwonię jeszcze raz bo dzisiaj odebrał

 

jakiś młody chłopak,ale twierdził,że tego pana nie ma :-?

 

No nic :-?

 

jutro dam napewno znać co załatwiłam,a bardzo mi zależy :cry:

 

A czy ten stolarz od kuchni jest ogólnie dostepny :wink: proszę o namiary to

 

też zadzwonię nawet jutro :)

 

pozdrawiam asia i wielkie dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...