Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Schody robi (jeśli ma akurat wolne moce) pewien majster ze Złotoryi. Możecie spokojnie powiedzieć, że macie namiar od Michała z Maślic.

 

http://www.schody-wir.pl

 

U mnie w mieszkaniu robił z badi, a u sąsiada naprzeciwko z jesionu.

 

Oprócz tego kładzie parkiety (aż szkoda po nich chodzić) i w ogóle to jest stolarz z prawdziwego zdarzenia - taki co to przy drewnie pracuje a nie przy płycie wiórowej.

W galerii schodów te przy rudoczerwonej ścianie to moje.

 

W cenie zawsze da się wrzucić trochę gratisów - ja mam 2 progi balkonowe, 5 progów wewnętrznych i szafkę pod umywalkę - wszystko z badi.

 

Problemem są u niego terminy bo dużo robi dla Rzeszy.

 

Raczej dzwońcie na kom.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Ja też raczej te lżejsze. :roll:

A Cambrasem przypomniałaś mi czasy studenckie i lekko późniejsze, kiedy to biały Cambras bywał naszym gościem.

Do niego pleśniowy serek, dobra muzyka. Mmmm :roll:

 

Tak, tak!!! Jak to było miło - pięniędzy mało, ale atmosfera wspaniała :D :wink:

A tak w ogóle to wszystko jeszcze przed nami!!! Niedługo będzie czas świętowania wyników pracy budowlanej :wink:

 

Kulka Ty też jak zakończysz podkarmianie głodomorka to napewno pooblewasz z nami te wszystkie zakończone budowy :wink: :D , a będzie co oblewać - same parapetówki się szykują :lol: Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie do zorientowanych już w temacie.

 

Szukam drzwi wewnętrznych. Nie ukrywam, ze tanich, ale nie na tyle, zeby wyglądały jak badziew.

 

Czy mozecie powiedziec gdzie kupowaliście, albo będziecie kupować?

Doradzicie coś??

 

Podpinam się pod pytanie Kulki ------------

 

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Mam pytanie kto dopiero zaczyna, żeby jakoś podzielić się problemami, wymienic wrażenia i stworzyć małą podgrupę wsparcia dla początkujących? :-)

Jesteśmy na etapie ławy i fundamentów. Budowa na Widawie (pn W-wia).

 

Hej, fajnie, że jesteś :)

My zaczynamy w czwartek :o w Marcinkowicach (między Wrocławiem a Oławą). Jestem za podgrupą :), bo większość tematów w grupie jest zbyt zaawansowana, a jak odgrzebuję stare, to już są nieaktualne (np. jeśli chodzi o ceny :evil: ).

 

ale taka podgrupa juz jest!

zapraszamy tutaj http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1801917#1801917

 

Dzięki za namiary, juz się zameldowałam na nowym wątku. Pozdrawiam wszystkich początkujących i tych zaawansowanych również! :D

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie do zorientowanych już w temacie.

 

Szukam drzwi wewnętrznych. Nie ukrywam, ze tanich, ale nie na tyle, zeby wyglądały jak badziew.

 

Czy mozecie powiedziec gdzie kupowaliście, albo będziecie kupować?

Doradzicie coś??

 

Podpinam się pod pytanie Kulki ------------

 

MTW1

 

Ja też się dołączam do pytania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani ja po prośbie,

 

czy możecie sypnąć telefonami do wylewkarzy. Dzwoniłam do czterech ale żaden nie chce robić wylewek wraz z izolacją z papy ... jak dla nich folia wystarczy, a jak dla mnie nie więc szukam jakiś sprawdzonych i robiących razem z papą.

 

Cześć Dorotko,

 

tel do Pana Jarka kom. 691 371 673.

Jesteśmy zadowoleni i naprawdę polecamy. Jeden z tych, z którym żadnych problemów nie było. Wszystko terminowo, sprawnie, fachowo. :lol:

Możesz, oczywiście, powołać się na nas.

Ostatnio robił u naszej Flowery i pisała mi, że są ze współpracy zadowoleni.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia. :wink: :wink:

Agnieszka

 

Czesc AGA :-) Pan Jarek dopiero się do nas szykuje na wylewki na góre :-)robimy na raty ale potwierdzam jest profesjonalny... przyjezdza do nas jak tylko mamy jakies watpliwosci wszsytko cierpliwie tlumaczy

bo my sami wszystko robimy na gorze styropian, dylatacje, folie i podlogówkę :-)

pozdrawiam Bogusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj anndy, bede budowal na teczowej 14, nastepna dzialka w rzadku domkow ktore juz stoja w strone blokow. Planuje zaczac na poczatku sierpnia ale jeszcze nie wiem czy do tego czasu uda mi sie wszystko pozalatwiac.

 

Kiedy zaczales i na jakim etapie jestes teraz? Jak bede w Radwanicach to obejze sobie twoja budowe.

 

Czyli obok "wykańczającej się" Manueli tak? Mój domek stoi jakieś dwie działki dalej w stronę w bloków. Jak będziesz w pobliżu zapraszam . Ja wystartowałem z budową VII.2005 , 20 III 2007 wprowadziliśmy się.

 

Jola z Melisy dzięki za uznanie :):) No i zapraszam do "ujawnienia się"

 

Tak, obok Manueli. Gratuluje Domku!

Do zobaczenia w Radwanicach, kiedys napewno sie spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak a propos niczego - mam znajomą architekt zieleni - dziewczyna kończy studia, albo jest zaraz po.

Nie mam pojęcia co potrafi, ale z pewnością więcej niż tacy jak ja - czyli killerzy wszystkiego co w zasadzie powinno bujnie rosnąć, ale z niewyjaśnionych przyczyn usycha.

Ponieważ nie ma teraz stałego zajęcia, to można oczekiwać dobrej ceny i zaangażowania.

Jeśli ktoś będize chciał zrobić rozpoznanie bojem to zapraszam na priv.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś będize chciał zrobić rozpoznanie bojem to zapraszam na priv.

 

To ja poproszę o kontakt do tej Pani 8), mam trochę wątpliwości projektowo-ogrodniczych :D

 

Trabi-wrc: kolega, który ma działkę w Twojej okolicy mówił coś o obwodnicy Mnichowic. Info w gminie.

 

pozdrawiam,

Peterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...