Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Cześć dziewczyny! pytałyście o drzwi - ja też kupowałam w Budeusie (pol-skone, intersolidII ), ale dużo drzwi jest też na Robotniczej - pisałam już o tym wcześniej. Kilka firm - i droższych i tańszych. Warto się tam wybrać.

Ze dwie strony wcześniej pytałam o hurtownie oświetleniowe - nikt mi nie odpowiedział. Może nie jesteście jeszcze na tym etapie. Dzisiaj znalazłam - na Krakowskiej 37/45 - Linaro . Można u nich zamówić lampy wszelkiej maści - od chińskich, przez polskie, po włoskie, niemieckie, czy hiszpańskie.Ceny dobre. Zamówione przeze mnie lampy są tańsze, niż w Leroy'u. Bardzo mili ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Co do wentylacji to jakieś 2 miesiące temu przeczytałem sporo w necie i zdecydowałem się na mechaniczną z wymiennikiem gruntowym.

 

Zebrałem oferty różnych rekuperatorów i wymienników.

 

Ostatecznie po wizycie na targach we Wrocławiu zdecydowałem się na Żubra z rurowym wymiennikiem gruntowym.

 

Więcej informacji mogę przesłać na priv.

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w dodatku jeszcze mam tu forumowiczów z Marciknowic jak się cieszę,bo

 

ja też z tamtąd :wink:

 

pozdrawiam wszystkich :wink: [/i][/u][/b]

 

No ja też się cieszę, bo właśnie w czwartek (pojutrze?! :o ) zaczynamy (już to dzisiaj na tym forum pisałam, ale tak się cieszę, że pozwolę sobie powtórzyć ;) ) też w Marcinkowicach :)

 

HEJ WITAJCIE :) super że będziemy sąsiadami :wink: może was znajdę w sobotę bo my jak zwykle pracujemy na budowie.Jak byscie chcieli dam namiary na tel.na priv

 

pozdrawiam asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elewacja skończona - chwalę się :D

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/42af79be53358698f8a6bd882fb0c439,5,19,0.jpg

http://foto2.m.onet.pl/_m/3c7b317507730abba07e43190288d316,5,19,0.jpg

Betty świetnie!! Przy najblizszej okazji pozwolę sobie znowu zwolnić w wiadomym miejscu i bezczelnie pogapić na Twój dom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejus - u mnie właśnie Janzar robił izolację z papy termozgrzewlanej i potem wylewki. Pokazywał zdjęcia, co może być gdy położona była folia :-? .

Czesc, czy mozna wiedziec co sie dzieje jesli damy tylko folię? Co bylo na tych zdjęciach?

pozdrawiam Bogusia

 

Papa zabezpiecza przed wilgocią. Aby to zabezpieczenie było skuteczne musi być szczelne. Folia położona na chudziaku będzie miała od razu tysiące drobnych dziurek i nie będzie spełniała tej funkcji.Zrób eksperyment: połóż kawałek takiej folii na chudziaku stań na niej, a później spójrz na nią pod światło - zobaczysz te dziurki... To przedstawiają zdjęcia Janazara. IMHO jeśli damy tylko folię (jako warstwę izolacji oczywiście) to tak, jakbyśmy izolacji nie dali wogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejus - u mnie właśnie Janzar robił izolację z papy termozgrzewlanej i potem wylewki. Pokazywał zdjęcia, co może być gdy położona była folia :-? .

Czesc, czy mozna wiedziec co sie dzieje jesli damy tylko folię? Co bylo na tych zdjęciach?

pozdrawiam Bogusia

 

Papa zabezpiecza przed wilgocią. Aby to zabezpieczenie było skuteczne musi być szczelne. Folia położona na chudziaku będzie miała od razu tysiące drobnych dziurek i nie będzie spełniała tej funkcji.Zrób eksperyment: połóż kawałek takiej folii na chudziaku stań na niej, a później spójrz na nią pod światło - zobaczysz te dziurki... To przedstawiają zdjęcia Janazara. IMHO jeśli damy tylko folię (jako warstwę izolacji oczywiście) to tak, jakbyśmy izolacji nie dali wogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejus - u mnie właśnie Janzar robił izolację z papy termozgrzewlanej i potem wylewki. Pokazywał zdjęcia, co może być gdy położona była folia :-? .

Czesc, czy mozna wiedziec co sie dzieje jesli damy tylko folię? Co bylo na tych zdjęciach?

pozdrawiam Bogusia

 

Papa zabezpiecza przed wilgocią. Aby to zabezpieczenie było skuteczne musi być szczelne. Folia położona na chudziaku będzie miała od razu tysiące drobnych dziurek i nie będzie spełniała tej funkcji.Zrób eksperyment: połóż kawałek takiej folii na chudziaku stań na niej, a później spójrz na nią pod światło - zobaczysz te dziurki... To przedstawiają zdjęcia Janazara. IMHO jeśli damy tylko folię (jako warstwę izolacji oczywiście) to tak, jakbyśmy izolacji nie dali wogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podawałam dwie strony wczesniej namiar na goscia co robi ogrodzenia, barierki, balkoniki

 

wiem wiem Xena, widziałam, spisalam i będe dzwonić.

 

Ale chce jeszcze od kogoś kto juz monntował, żeby chociaz ceny porównać.

Poza tym ja chcę drewnianą i nie wiem czy kazdy ją z chcęcią zrobi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos drzwi wewnetrznych znalazłam takie miejsca i będe je sprawdzać:)

 

calkiem przyzwoite,

ceny tez: http://www.stolarka.com.pl

do kupienia tu:

HERO-Grupa VOX

ul. Długosza 2/6

 

NOVA GIPS

ul. Bystrzycka 26

 

BUDUS

ul. ślężna 86

tel: (0-71) 373-19-90

 

KOBEX

ul. Robotnicza 8

 

-------------

http://www.drzwi.pl

------------

http://www.ruckzuck.pl/drzwi_wybor.php?id=3

------------

http://www.kronodoor.pl

 

ktoś coś zasugeruje jeszcze od siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka byłam kiedyś w KOBEX-ie - jak kupowaliśmy drzwi do naszego obecnego mieszkania, z tym że zewnętrzne, więc dokładnie nie pamiętam tych do wewnątrz, ale ceny były naprawdę bardzo dobre :D

Z kolei w Budusie jest bardzo dużo do pooglądania na żywo, więc napewno warto się tam wybrać. Pan wspominał wtedy, że 1%rabatu na 1000zł zakupu. Nie wiem jak wygląda to finalnie przy całym zamówieniu :-? Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...