Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

dziewczyny, jeśli bedziecie kupowały Sadolin do podbitek to proponuję zajrzeć do CASTORAMY.

 

jak kupowaliśmy to różnica między Castoramą i Hurt. w Jeszkowicach był 25 zł na puszce a trochę tego idzie więc warto.

 

Czyli mam rozumieć, że Twoja podbitka jest malowana Sadolinem, a jaki to kolor ??

 

Orzech

 

jak macie ochotę obejrzećc w naturze to zapraszam.

u nas okna też są orzech, ale u sąsiadów jest złoty dąb więc jakieś odniesienie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

emango i jak tam? zaczeliście wczoraj? bo rozgladam się za wami, dzis jak jechałam do pracy tez zerkałam i niewiem w sumie... cos nie moge zlokalizować tej działki z drogi 8) jak tam u was postępy? pewnie na weekend uda mi sie podejśc tam z Olcią w trakcie spaceru to poglądne jak idzie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny Kulka i Smiejus - jestem po lekturze strony Sadolina. Napiszcie jeszcze czy dawałyście Sadolin Base i ile warstw. I czy ostatecznie dawałyście Sadolin Classic czy Extra. I tez ile warstw ??Bo chyba nie inne ??

:o

 

Juz wiem scur:)

U nas jest Sadolin Ekstra. 3 warstwy. klor: tak jak pisalam teak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka

 

nie chcę cię martwić ale ponoć z cementem straszny problem, w Jeszkowicach nie mają. Jakbyś znalazła jakieś ciekawe info daj proszę znać bo też jesteśmy zainteresowani

 

scur

u nas jest podkład (czerwona puszka) i 2 warstwy sadolin extra, jak sie skończymy budować pociągniemy jeszcze jedna warstwę prawdopodobnie

 

jeśli podbitkę macie na pióro wpust radziłabym pomalować przed ułożeniem. Jakbyście malowali po ułożeniu to przy pracującym drewnie może być widać jasne szpary

 

 

 

a tak na marginesie, nie wiecie co zrobić jak mi sie krokwie rozsychają, zwłaszcza te zewnętrzne, dość mocno popękały ;/[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę cię martwić ale ponoć z cementem straszny problem, w Jeszkowicach nie mają. Jakbyś znalazła jakieś ciekawe info daj proszę znać bo też jesteśmy zainteresowani

 

W Jeszkowicach juz mamy zarezerwowany, ale po ok 13zl/tone.

Nie wiem czy to noralna teraz cena. Zobacze jeszcze dzisiaj w castoramach i innych takich. Ostatnio duzo tego tam widzialam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mówił że przy wentylacji mechanicznej i tak trzeba wietrzyć - to nieprawda. Wietrzymy tylko wtedy kiedy np. zbyt długo jest otwarta szyba do kominka albo komuś się przypalą naleśniki ... To sporadycznie. Wietrzyć naprawdę nie trzeba. Dzięki temu kupiliśmy dużo tańsze okna - bez żadnych wywietrzników. No i mniej kominów ...

 

Po przeprowadzce dzieci przestały chorować - być może wynika to z faktu czystego powietrza, filtrowanego, i faktu że mikroby nie mają gdzie się mnożyć. A może z innych powodów.

 

Podaję tel do pana który robił u nas ogrodzenie z siatki (wyłącznie siatke robi)

318 56 60, p. Bereżański

Ceny i wykonanie bardzo OK.

 

Mam do sprzedania nowiutką siatkę, kupiliśmy za dużo, z Castoramy, metal w plastiku, taka standardowa. 15 m bieżących, 150 cm wys. Jeśli ktoś jest zaiteresowany, proszę o kontakt. Cena do ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mówił że przy wentylacji mechanicznej i tak trzeba wietrzyć - to nieprawda. Wietrzymy tylko wtedy kiedy np. zbyt długo jest otwarta szyba do kominka albo komuś się przypalą naleśniki ... To sporadycznie. Wietrzyć naprawdę nie trzeba. Dzięki temu kupiliśmy dużo tańsze okna - bez żadnych wywietrzników. No i mniej kominów ...

 

Po przeprowadzce dzieci przestały chorować - być może wynika to z faktu czystego powietrza, filtrowanego, i faktu że mikroby nie mają gdzie się mnożyć. A może z innych powodów.

a zauważasz oszczędnosci?

i czy czyściłaś juz wentylację, czy orientujesz się może jakie sa tego koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, jeśli bedziecie kupowały Sadolin do podbitek to proponuję zajrzeć do CASTORAMY.

 

jak kupowaliśmy to różnica między Castoramą i Hurt. w Jeszkowicach był 25 zł na puszce a trochę tego idzie więc warto.

 

Czyli mam rozumieć, że Twoja podbitka jest malowana Sadolinem, a jaki to kolor ??

 

Orzech

 

jak macie ochotę obejrzećc w naturze to zapraszam.

u nas okna też są orzech, ale u sąsiadów jest złoty dąb więc jakieś odniesienie jest

 

Pewnie, że mam ochotę, ba !!! Tylko z czasem w ten weekend strasznie krucho. Może w niedzielę po południu albo pod wieczór ale żeby jeszcze jasno było. Zadzwonię do Ciebie.

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...