Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

 

Po przeprowadzce dzieci przestały chorować - być może wynika to z faktu czystego powietrza, filtrowanego, i faktu że mikroby nie mają gdzie się mnożyć. A może z innych powodów.

 

Witaj Beatko,

dawno Cię nie tu było :cry: :cry: . A ciągle potrzebujemy takich fachowców jak Ty - koleżanko ze starej gwardii.

 

Apropo's naszego ostatniego spotkania - dzieci zapisane do szkoły w Kamieńcu. Niech się dzieje wola nieba. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Moglibyście polecić mi jakiegoś dekarza i cieśle do dachu? Mój zaklepany w lutym się zbiesił... jakieś kłopty rodzinne albo po prostu kręci.

Daszek prosty - będę chciał robić koniec czerwca 300m2 dachówka cementowa[/quote

 

 

nasz dekarz p. Karmelita 606829153

i p.Mikulski 506106463]

MIE ZNAM ICH MOŻLIWOSCI ALE DZWOŃ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po przeprowadzce dzieci przestały chorować - być może wynika to z faktu czystego powietrza, filtrowanego, i faktu że mikroby nie mają gdzie się mnożyć. A może z innych powodów.

 

Witaj Beatko,

dawno Cię nie tu było :cry: :cry: . A ciągle potrzebujemy takich fachowców jak Ty - koleżanko ze starej gwardii.

 

Apropo's naszego ostatniego spotkania - dzieci zapisane do szkoły w Kamieńcu. Niech się dzieje wola nieba. :D

Dobra szkoła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, jeśli bedziecie kupowały Sadolin do podbitek to proponuję zajrzeć do CASTORAMY.

 

jak kupowaliśmy to różnica między Castoramą i Hurt. w Jeszkowicach był 25 zł na puszce a trochę tego idzie więc warto.

 

Czyli mam rozumieć, że Twoja podbitka jest malowana Sadolinem, a jaki to kolor ??

 

Orzech

 

jak macie ochotę obejrzećc w naturze to zapraszam.

u nas okna też są orzech, ale u sąsiadów jest złoty dąb więc jakieś odniesienie jest

 

też mamy sadolin, ale tez nie mam pojęcia jaki.

Ku8powalismy w castoramie właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz ja z kolejnym pytaniem.

 

Potrzebuję na następny poniedziaek 4 tony cementu na posadzki.

GDZIE teraz jest najlepsza cena i gddzie i po ile warto kupować CEMENT?

 

Podnoszę. Dołączam się do pytania. Ja dzisiaj za najmniej 600 zł tonę znalazłam :o Kto widział tańszy i gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emango i jak tam? zaczeliście wczoraj? bo rozgladam się za wami, dzis jak jechałam do pracy tez zerkałam i niewiem w sumie... cos nie moge zlokalizować tej działki z drogi 8) jak tam u was postępy? pewnie na weekend uda mi sie podejśc tam z Olcią w trakcie spaceru to poglądne jak idzie ;)

 

agiis, zaczynamy jutro w południe :)

Zapraszam tym razem do nas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w dodatku jeszcze mam tu forumowiczów z Marciknowic jak się cieszę,bo

 

ja też z tamtąd :wink:

 

pozdrawiam wszystkich :wink: [/i][/u][/b]

 

No ja też się cieszę, bo właśnie w czwartek (pojutrze?! :o ) zaczynamy (już to dzisiaj na tym forum pisałam, ale tak się cieszę, że pozwolę sobie powtórzyć ;) ) też w Marcinkowicach :)

 

HEJ WITAJCIE :) super że będziemy sąsiadami :wink: może was znajdę w sobotę bo my jak zwykle pracujemy na budowie.Jak byscie chcieli dam namiary na tel.na priv

 

pozdrawiam asia

 

Asia, zaczynamy jutro. Na razie tylko humus, reszta w przyszłym tygodniu. Nasz domek, tzn. jeszcze działka, jest na Jastrzębiej na rogu ze Sportową. A Wy? Gdzie "mieszkacie"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po przeprowadzce dzieci przestały chorować - być może wynika to z faktu czystego powietrza, filtrowanego, i faktu że mikroby nie mają gdzie się mnożyć. A może z innych powodów.

 

Witaj Beatko,

dawno Cię nie tu było :cry: :cry: . A ciągle potrzebujemy takich fachowców jak Ty - koleżanko ze starej gwardii.

 

Apropo's naszego ostatniego spotkania - dzieci zapisane do szkoły w Kamieńcu. Niech się dzieje wola nieba. :D

Dobra szkoła :)

 

Podstawówka jest bardzo OK. Co do gimnazjum - dowiem się od Was :) ale pewnie też jest OK. Moja córka twierdzi że szkoły nie lubi (nie wypada mówić inaczej) ale jak ma zostać w domu (np. choroba) to jest nieszczęśliwa.

 

Kochani, przeżyłam właśnie komunię córki - w niedzielę. Jest wiele zalet mieszkania na wsi - do komuni szło 13 dzieci, msza była naprawdę piękna, można powiedzieć że rodzinna. Jeśli ktoś nie widział kościoła w Gajkowie, polecam, naprawdę urokliwy, ma atmosferę.

W tematach gastronomicznych, mogę wszystkim polecić restaurację w Hotelu Antonio w Jeczu - 10 minut drogi, ceny fajne, jedzenie i atmosfera super. Komunie, chrzciny, wesela - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mówił że przy wentylacji mechanicznej i tak trzeba wietrzyć - to nieprawda. Wietrzymy tylko wtedy kiedy np. zbyt długo jest otwarta szyba do kominka albo komuś się przypalą naleśniki ... To sporadycznie. Wietrzyć naprawdę nie trzeba. Dzięki temu kupiliśmy dużo tańsze okna - bez żadnych wywietrzników. No i mniej kominów ...

 

Po przeprowadzce dzieci przestały chorować - być może wynika to z faktu czystego powietrza, filtrowanego, i faktu że mikroby nie mają gdzie się mnożyć. A może z innych powodów.

a zauważasz oszczędnosci?

i czy czyściłaś juz wentylację, czy orientujesz się może jakie sa tego koszty?

 

wiesz, już mieszkam dwa lata, nie chce mi się liczyc oszczędności ... pewnie są, bo jest odzysk ciepła, a do tego nie muszę otwierać okien w mróz. Poza tym musiałabym liczyć oszczędności w stosunku do czegoś - a nie wiem do czego, nie mam benchmarku innego niż mieszkanie w bloku ...

 

Czyszczenie - zmieniamy filtry co miesiąc, jest jakiś wkład letni i zimowy, a reszta - to mój mąż sie tym zajmuje. Natomiast odradzam GWC - kompletnie bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulka mam do ciebie pytanko, czy mogłabyś mi podać jaki masz rozmiar okien na froncie budynku i tego jednego z boku, chodzi mi tylko o dwuskrzydłowe. Z góry bardzo ci dziękuję.

A tak wogóle to gdzie kupowaliście dechy na szlunki do wieńców? Właśnie czeka mnie to bojowe zadanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...