Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuję Wam wszystkim za cenne rady, właśnie usiadłam, żeby napisać umowę dla Pana budowlańca, mam pustkę w głowie, ale dzięki Wam może niczego istotnego nie pominę.

A propos cementu - dzisiaj przez Grabowno przejeżdżał cały skład, zastanawialiśmy się nawet z mężem, czy nie zrobić "skoku" na pociąg :D .

Jeszcze raz nieśmiał zapytam - nie chce się ktoś pozbyć blaszaka?

Pozdrawiam, Beata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak zostałam potrakotowana w hurtowni PWAris [/color] - notabene polecanej na forum.

 

Parę dni temu zamawiałam u nich styropian ekstrudowany XPS8. Pani przez telefon poinformowała mnie, ze jeśli kupie cały system(styro,tynk, kołki, siatkę) to dostane cenę hurtową. Przy zakupie okazało sie to nieprawdą - kupiłam caly system (choć nie musiałam, bo mialam siatke i kołki) a cenę dostałam detaliczną. No myślę, trudno, ważne że mam styropian.

Dzisiaj o 12.00 mieli nam go dostarczyć, działka jest prawie 40km od Wrocławia, wiec mąż o 11.00 wyjechał i dzwoni do mnie o 15.00 - NIE MA STYROPIANU (fakt, mógł wcześniej zadzwonić) i wraca do Wrocławia.

Gdy zadzwoniłam do PWAris - poinformowano mnie, ze za chwilę samochod wyjedzie. ja na to, że nie będzie miał go kto odebrac. Usłyszałam w odpowiedzi - że go zrzuca na ziemię i tyle... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Ja wtedy zadzwoniłam do kierownika hurtowni - i wiecie co uslyszałam - JESLI MI SIę COS NIE PODOBA - MOGą ZERWAC TRANZAKCJE I PIENIADZE ZA STYROPIAN ODESZLA MI POCZTA.

 

Boże-jak sie podle poczułam. Ktoś na forum napisal - hurtownie górą -nie muszą walczyć o klienta. Ale czy naprawde musimy tolerować takie zachowanie?

 

Co wy na to kochani forumowicze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia, to skandal. Trafia mnie jak słyszę o takim chamstwie, bądź go sama doświadczam przy okazji budowy wymarzonego domku. Myślę, że to sie wkrótce zemści na tego typu firmach. Boom budowlany nie będzie trwał wiecznie, a jeden niezadowolony klient może zrobić więcej antyreklamy niż stu zadowolonych. :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia,bardzo Ci współczuję, bo niczym nieuzasadnione chamstwo zwala z nóg.

halszka.ka - budowa będzie w Dobroszycach, więc może transport nie będzie taki drogi. Daj znać na priv czy się składa (ten blaszak jeden :) ), w jaki samochód może wejść , Twoje sugestie finansowe i ewentualnie kiedy byłby do wzięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalio nieżle! W głowach im się już poprzewracało :-?

 

Ponawiam info:

 

Do oddania za połowę ceny TYNK AKRYLOWY WEBER TERRANOVA TERAPLAST baranek 1,5mm kolor 100B - ilość 150 kg + gratis napoczęte 30 kilogramowe wiadro! Wystarczy na otynkowanie ok. 70 m2. Może na garaż lub domek gospodarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zgadzam się, SP jest super. Mysle o poslaniu tam olki w przyszlosci.

W gimnazjum pracuję to jestem nieobiektywna.

Najlepsze wyniki egzaminu gimnazjalnego co roku w gminie :)

 

Dzięki Kacha za opinię. Nie ma to jak informacje ze źródła. :wink:

 

Wiele rozterek mną targało zanim zapisałam dzieci do tych szkół. Wiadomo, człowiek chciałby jak najlepiej. Obawia się, a najbardziej tego, czego nie zna.

:roll:

Fajnie będzie mieć "znajomka" w tej szkole. A jakiego przedmiotu uczysz, jeśli można wiedzieć?

 

POzdrawiam

Agnieszka

 

matmy...

Może nie powinnam się przyznawać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scur i BK - co tam komunia - jaz mam matrzystkę w tym roku :lol:

Xena - ja mam ziemię 4 klasy. Wiem, że trochę tej ziemi u nas zalega . Nie mówię o sobie, ale "mój" gospodarz ma tego trochę i może warto się przejćś i zapytać, czy nie sprzeda (szeregówka przy cmentarzu - pierwsza). Tak wiesz - spacerujesz i widzisz niechcący. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Dziękuję wszystkim za ochy i achy- to chyba najprzyjemniejszy dla mnie etap budowy- widzieć swoje dzieło ukończone :) :) :)

 

Qrcze,

żeby nie te dzielące nas 200 km to też bym się zjawił przed twoim domkiem trochę powzdychać... :D

...a może tak od czasu do czasu pochwaliłabyś się też na ogólnym irmo-wątku...(zasadniczo to on ledwo dyszy, ale jednak od czasu do czasu ktoś go jeszcze reanimuje :wink:) (http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1516149#1516149)

Nie trzeba było by cię tropić w całej sieci :wink: a w nagrodę dostałabyś jeszcze kilka "och-achów" z innych rejonów PL. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulko,

poszukiwacze idealnego koloru elewacji, którzy dziś zawitali przed domem to byliśmy my, dwabławatki :)

Dziękujemy jeszcze raz!

 

Zapraszamy jeszcze raz:)))

Ten kolor w kazdym świetle wygląda inaczej :D

 

Kulka i.w. - czy możesz mi podać na priv namiary na ekipę, która robiła Ci elewację (wysłałam pytanko do Ciebie na priv, ale chyba nie doszło). Jeśli ni chcę za dużo, to będę wdzięczna za podanie co to za kolor tynku. Chodzi mi właśnie o coś takiego ja Ty masz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulka i.w. - czy możesz mi podać na priv namiary na ekipę, która robiła Ci elewację (wysłałam pytanko do Ciebie na priv, ale chyba nie doszło). Jeśli ni chcę za dużo, to będę wdzięczna za podanie co to za kolor tynku. Chodzi mi właśnie o coś takiego ja Ty masz :lol:

 

doszła doszła tyllko od wczoraj tu nie mialam czau zaglądać:)

Juz Ci odpisuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalio

jestem zaskoczona, że w Arisie tak Cię potraktowali :-? :evil: .

Ja miałam do tej pory jak najlepsze zdanie o tej firmie. Nie miałam takich problemów. A ten kierownik, z którym rozmaiwałaś to p. Demków (właściciel)?

Wiem, że mają teraz kociokwiok z materiałami, bo Styropolowi spalił się magazyn ze styropianem i mają teraz o 200% więcej klientów, ale to nie uzasadnia takiego traktowania :evil: .

Jeżeli chodzi o cenę to koniecznie rozmawiaj z p. Demkowem (mogę Ci dać telefon na priv) - i przyduś go. Ja naprawdę miałam najlepsze ceny, ale zawsze tylko z nim rozmawiałam.

pozdrawiam

Dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...