Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Angelika, jak ktoś kiedyś napisał mieszkam w zagłębiu meblowym, ale nie jestem "stąd" = tylko orientacja ogólna. "Mówi się", że fajne meble kuchenne robi p. Krzysztof Witczak ul. Spokojna 7 w Twardogórze ( z tyłu, za Ośrodkiem Zdrowia). Ktoś polecał mi też pana Pacynę z Kużnicy , ale tu dokładnych namiarów już nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Natalia, sama jeszcze nie wiem,kiedy skończy się ta papierologia a zaczną się schody :D . Dzisiaj dostałam projekt, jutro spotykam się z mgr inż. oraz geodetą (bracia), może w tym tygodniu podpiszę umowę przedwstępną z budowlańcami. Potem jeszcze bank, starostwo i może sierpień? U Ciebie, z tego co czytam, to już niezłe zaawansowanie jest. Szkoda, że z takimi "przygodami"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abbeat - a gdzie konkretnie jest twoja działka w Dobroszycach? Ja tam codziennie przejeżdzam - i rozglądam się. :lol: Z czego chcesz budować?

Dosyć tanio załatwiłaś ekipe budowlaną - ja z dachem zapłacę prawie 50.000 :roll:

 

Dabell, to właśnie Demkow dostarczył dziś styropian (na przyczepie do Skody Superb) i mąż też twierdzi, że facet był niesympatyczny. Kazał mu szybko rozładować przyczepę, bo nie ma czasu...

 

Kulko, gdzie ty kupowałaś wywietrzaki/nawiewniki

 

automatyczne?

 

Xena - wreszcie dziś dostałam wycenę Nieswiecia - faktycznie, cenowo nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napowietrzaki automatyczne kupowałam w firmie w której kupowałam okna: MS Karfil. Jeszcze nie montowaliśmy. Za jakis czas szef firmy ma podregulowac okna (radzi, zeby jakieś 2 -3 miesiace po montazu jeszcze podregulowac dodatkowo okna) to od razu zamontuje te nawiewniki

 

 

Obiecalam dac znac o firmie z której mam materiał na cokół:

To LICO MIX TM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Grupowicze

 

Potrzebuję pomocy. Za nic nie mogę znaleźć osoby, która sprzedaje drewniane stemple budowlane. Potrzebuję bardzo na budowę w Tyńcu.

 

Pozdrawiam

Jarek

 

W sprawie stempli proponuję zadzwonić do Pana z Oleśnicy który ogłasza się w autogiełdzie. Ja dzsiaj do Niego dzwoniłam i ma na składzie stemple po 1,50zł/m + transport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę.

Szanowni Grupowicze

 

Potrzebuję pomocy. Za nic nie mogę znaleźć osoby, która sprzedaje drewniane stemple budowlane. Potrzebuję bardzo na budowę w Tyńcu.

 

Pozdrawiam

Jarek

 

W sprawie stempli proponuję zadzwonić do Pana z Oleśnicy który ogłasza się w autogiełdzie. Ja dzsiaj do Niego dzwoniłam i ma na składzie stemple po 1,50zł/m + transport

 

Chętnie oddałabym swoje, ale murarze przez pomyłkę wywieźli mi z budowy :wink: i jakoś nie mogę się doprosić o zwrot. Tzn. oni chcą oddać, bo leża niepotrzebne, ale ciągle zapominają.

 

Dzwoniłam do p. Demkowa z PW Aris i przez telefon bardzo sympatycznie się z nim rozmawiało. Nie wiem jak w praktyce.

Jedno muszę przyznać, że ceny mają bardzo konkurencyjne. Chyba,że ktoś zna tańszych?

 

I jeszcze pytanko: ile płaciliście za robociznę elewacji z tynkami i bez.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

 

poszukujemy ekipy murarzy gdzieś tak na wrzesień, która wykona nam stan surowy od wykopów pod fundamenty, najchętniej aż po dach. Budujemy się w Prusicach, więc okolice jak w temacie. Ponoć pod Lesznem jest zagłębie murarzy:) - a to niedaleko, jakieś 60km...

 

Może ktoś poratuje sprawdzonymi namiarami? Pewnie większość i tak będzie miała pozajmowane terminy, ale... kto pyta, nie błądzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia, moja działka jest niedaleko stacji benzynowej, przy ulicy, którą jedzie się w stronę stacji kolejowej, tam już się sąsiedzi budują, więc widać gdzie jest świeżo. Z tą ekipą to opadają mnie wątpliwości, bo facet miał zadzwonić w tym tygodniu,żeby podpisać umowę przedwstępną i nic. Ale może jestem niecierpliwa, w końcu to dopiero środa. Poczekam do jutra i sama zadzwonię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulka czy ja również mogę cię prosić o namiar na priv na speców od elewacji? :D

Nie ukrywam że chętnie bym oglądnęła wasze dzieło w realu także nie pogoń nas jak zobaczysz w okolicach twojego domku trójkę wpatrującą się w wasz domek :p O ile go oczywiście w Gajkowie znajdziemy:)

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam do p. Demkowa z PW Aris i przez telefon bardzo sympatycznie się z nim rozmawiało. Nie wiem jak w praktyce.

Jedno muszę przyznać, że ceny mają bardzo konkurencyjne. Chyba,że ktoś zna tańszych?

 

I jeszcze pytanko: ile płaciliście za robociznę elewacji z tynkami i bez.

 

Agnieszko - licz za robociznę z tynkami ok. 40-45złm2 (w tej chwili - jak będzie za parę miesięcy to nikt nie wie :roll: ), a bez tynków - tzn?

 

Jeżeli chodzi o PW Aris - naprawdę wszystko załatwiałam z p. Demkowem wielokrotnie na telefon ( byłam w PW Aris na samym początku przed pierwszymi zakupami) i nie moge złego słowa powiedzieć o współpracy. Najlepiej osobiście się do niego udać i obgadać szczegóły. Znajomi też korzystali z kontaktu i też są zadowoleni. Ceny maja naprawdę super - szczególnie przy dużych zakupach.

 

P.S. Kiedy mnie znów odwiedzisz na budowie :p. Może uda się nam w końcu spotkać :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="kulka i.w

 

Obiecalam dac znac o firmie z której mam materiał na cokół:

To LICO MIX TM.[/quote]

 

Dzięki Kulka za info .

Oglądałam próbniki tynków na elewacje -WEBER terenova w Budusie k/Korony --i przy okazji trafiłam na Twój mozaikowy. :D

 

pozdr

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...