Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

dzięki, tak myslałam, że około 300 za wywrotę humusu

Bogumiła dziekuję! podejdę

a pytanie drugie - ktos z moich okolic będzie potrzebował humusu? (gdzies za dwa tygodnie) jesli tak to prosze na prv

 

Xena ja płaciłam za 24 tony 370 zł ale ziemia czyściutka bez żadnych kamieni.

pozdrawiam

 

Marzka

 

Mogę Cię prosić o namir na gościa od tej ziemi? :D

Czy dowozi tylko w Twoich rejonach, czy bardziej na południe też? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Ja byłabym zainteresowana tynkiem ale jeszcze zielona jestem jakim :oops: :oops: .

A temat coraz bliżej. Coś możesz o nich powiedzieć? czy ten lepszy jest rzeczywiście dobry??

Agnieszka

 

Weber Terranowa jest dobrej klasy tynkiem (opinia mojej znajomej prowadzącej firmę docieplającą budynki) - raczej z góry tej średniej półki (pod względem jakości).

 

Tak jak pisała Śmiejus - też radzę zainwestować w silikonowy tynk. Mam taki u siebie (tyle że czeskiej firmy Stomix) - jest super - miałam już okazję sprawdzić. Córa weszła na parapet okna przy wejściu i radośnie dyndała nóżkami z brudnymi butami (budowa :-)) po nowiutkiej elewacji. Wystarczyło trochę wody i po mocnym zabrudzeniu nie ma żadnego śladu. Tynk silikonowy jest bardzo twardy, co dodatkowo wzmacnia elewację na urazy mechaniczne. Tynk mineralny jest zdecydowanie najsłabszy pod tym względem.

 

Ja zaryzykowałam ze Stomixem na podstawie informacji o produktach i ich właściwościach, bo nie znałam nikogo, kto miałby taki tynk, ale jestem bardzo zadowolona. Materiał jest bardzo dobrej klasy na rozsądne pieniądze. Ich kleje świetnie trzymają, dobrze się rozprowadzają. Mogę polecić.

 

MichAsiek - spotkamy się innym razem :-). A drzwi Kosz są również w Impro. My chcemy Lutostańskiego - trochę droższe od Kosza, ale jest subtelniejsze i naprawdę super jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiejus i dabell - dzięki dziewczyny.

 

Życzę Wam i pozostałym forumowiczom słonecznego weekendu. :D :D

 

Do usłyszenia w poniedziałek.

 

Jakby ktoś jeszcze chciał coś dodać na temat tynków, chętnie przyjmę. :roll:

 

Witaj

 

Ja zdecydowałam się też na tynk akrylowy Weber Terenova ---początkowo tak jak Kulka myślałam o nr 120c --- bo tak pastelowo wygląda na stronie www ---producenta.

 

Ostatecznie zdecydowałam się na 121D /--

--zobaczymy jak wyjdzie na elewacji---jak nie będzie upałów to może za 2 tygodnie

 

Pozdr

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poddaje się, poddaję do cholery, mamy wycenę na okna i tak:

 

Lakbud plastiki elitha thermo w kolorze 13 200 (z 18% rabacikiem)

 

drewni sosna 16000

 

POlokno plastiki kómmerling - 11.000

 

mamy jeszcze pana z polecenia okna drewniane w mahoniu 10.000

 

wszędzie parametry okien podobne

 

 

i co teraz? na co się zdecydować? PORADŹCIE, jesteście jedyną nadzieją. Moje dziecko już bzikuje jak słyszy idziemy oglądać okna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z grubsza licząc to około 24 metry sześcienne (i tu pojawia się problem, bo nie wiem, jak to przeliczyć na tony :(

A potrzebuję ją do Żórawiny :)

Masz może kogoś, kto ma dobrą ziemię i wozi w tej okolicy ?

 

W Żórawinie ktoś woził czarnoziem za psi pieniądz. 100zł za stara (3tyg temu)chyba. Musiałabyś zadzwonić do gościa który ma fadromę - Maligranda on może widzieć skąd była ta ziemia. Albo jutro jak spotkam na działce mojego majstra to go zapytam od kogo brał zimię.

 

Koło Żórawiny coś sie ostatnio dużego buduję i początkowo (jakieś 2 mce temu) to podobno ten humus za darmo przywozili o ile ktoś go tylko chciał przyjąć - tak mi sąsiad opowiadał.

 

Gdzie się budujesz? Na tym osiedlu domków na ul. Sportowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...