Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

a co tam .. pochwalę się u nas właśnie skończyli tynkarze,

te dobrze znane mi ściany całkiem inaczej wyglądają ;)

normalnie inny dom :D

 

i mała galeryjka z cyklu przed (luty 2007):

http://www.prv.warco.pl/slides/PICT6458.JPG

 

i po (maj 2007):

 

http://www.prv.warco.pl/slides/PICT7761.JPG

 

już sie nie mogę doczekać elewacji zewnętrznej :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie nie mogę znaleźć wykonawcy do odwodnienia działki, a w zasadzie do drenażu opaskowego. Zwracam się więc do Was - znacie kogoś godnego uwagi.

Dawno mnie tu nie było, więc króciutko co u mnie:

STAN ZERO OD SOBOTY JEST RZECZYWISTOŚCIĄ!!

Pozostałe materiały dla SSZ w drodze ;)

Mam trochę kłopotów z wodą na działce, ale już nie jest to tak uciążliwe jak przy ławach, niemniej jednak mam kilka dni przestoju w murowaniu, więc postanowiłem się wziąć za opaskę.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poddaje się, poddaję do cholery, mamy wycenę na okna i tak:

 

Lakbud plastiki elitha thermo w kolorze 13 200 (z 18% rabacikiem)

 

drewni sosna 16000

 

POlokno plastiki kómmerling - 11.000

 

mamy jeszcze pana z polecenia okna drewniane w mahoniu 10.000

 

wszędzie parametry okien podobne

 

 

i co teraz? na co się zdecydować? PORADŹCIE, jesteście jedyną nadzieją. Moje dziecko już bzikuje jak słyszy idziemy oglądać okna

 

podbijam do góry, błagam o radę

 

dodatkowow mamy zagwózdkę - jaka jest kolejność:

 

okna - tynki wewnętrzne i posadzki - ocieplenie zewnętrzne - podbitka?????

 

i kiedy sie wstawia parapety - przed oknami czy po oknach - kompletnie zgłupiałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podziękować Osobom, które poleciły do instalacji firmę ADMARBUD Mariusza Morżaka, co prawda jeszcze została im kotłownia do zmontowania, ale to co do tej pory zrobili jest w terminie i jak trzeba :D

 

Mogę polecić firmę od ogrodzeń z południa Wrocławia - Awes Bruk - Pan Sławek - 609762486, robili u mnie 400 metrów ogrodzenia z siatki, własny sprzęt, koparka ze świdrem, jak czegoś zabrakło to telefon czy akceptuję cenę i sami przywozili, cała impreza trwała 5 dni. Bardzo polecam, firma jest z Kobierzyc, ceny wg mnie w normie.

 

halszka.ka - może Ciebie zainteresują, chybe to Ty oglądałaś u mnie tynki w wykonaniu Pana Marka G. zanim pojechał do Tyńca, to wpadnij obejrzeć płot :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zapytam, może ktoś chciałby w umiarkowaniej cenie odkupić:

50 metrów siatki, ocynk, gr. drutu 2,5mm wys 170 cm + trochę bibeltów drut do naciągania, słupki ocynk 3 szt. ....

i

nie wiem jeszcze dokładnie ile, ale zostanie mi z ociaplenia elewacji wełna fasadowa Rockwool Fasrock Max 150mm, płyty 100 x 50 cm, zapakowane, przechowywane pod dachem, odsprzedam po cenie z grudnia :lol: powinno być tego ok. 30 metrów

 

do tego trochę kołków do pustaków ceramicznych dł 260 z metalowymi trzpieniami + kapelusze

 

Zainteresowanych proszę o info na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Koło Żórawiny coś sie ostatnio dużego buduję i początkowo (jakieś 2 mce temu) to podobno ten humus za darmo przywozili o ile ktoś go tylko chciał przyjąć - tak mi sąsiad opowiadał.

 

 

 

Gdzie się budujesz? Na tym osiedlu domków na ul. Sportowej?

 

Dokładnie tam :lol:

 

Jeżeli chodzi o ziemię to wozili ją z wykopów, gdzie buduje się Tibnor. Przywieżli mi trochę ziemi, ale niestety z gliną, więc więcej nie brałam. Szukam teraz jakiejś dobrej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xena - ciągle się waham czy drewniane czy plastiki - bo kto będzie konserwował te drewniane, jak ja nawet czasami nie mam czasu pozmywać :D

 

a możecie moze polecić kogoś od wykończeniówki wewnętrznej? czyli tynki, ścianka z karton - gipsu, posadzki? właśnie wystawił mnie umówiony fachowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby kogoś interesowało .... na tynki elewacyjne weber teranova jest promocja do końca maja.. lepszy tynk w cenie gorszego ;-)

 

Ja byłabym zainteresowana tynkiem ale jeszcze zielona jestem jakim :oops: :oops: .

A temat coraz bliżej. Coś możesz o nich powiedzieć? czy ten lepszy jest rzeczywiście dobry??

 

Inni tez coś podpowiedzcie. Pomożecie ???

 

Pozdrówka

Agnieszka

 

Witaj a gdzie jest ta promocja bo ja tez musze kupić tynki

pozdrawiam flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xena - ciągle się waham czy drewniane czy plastiki - bo kto będzie konserwował te drewniane, jak ja nawet czasami nie mam czasu pozmywać :D

 

 

Tak właściwie tą wypowiedzią już sama sobie odpowiedziałaś jakie powinnaś zamówić.

 

Przestań się dręczyć i zamawiaj plastiki w obustronnym kolorze i barwione w masie.

 

Wszyscy przeszliśmy pzrez podobne "schody". A kiedy już są to robisz "uff" - jak dobrze, że mam już to za sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ciepło mnie chyba przekonuje - tym bardziej, że cały dom mam od północy (połówka bliźniaka), a plastiki oferta wypasione, antywłamaniowa, szyby klejone, okucia antywyważeniowe, wypas krótko mówiąc.

 

Ale mnie tu straszą, że jak będzie pożar, to nie wyjdę.

 

a kiedy pora na parapety? po tynkach wewnętrzych czy przed? po ocoepleniu czy przed? najpierw wewnętzrne czy zewnętzrne?

 

wiem, ze pytania moga się wydac głupie ale do tej pory zajmował się tym wszystkim mąż ale zmienił pracę i ciągle go nie ma, więc spadło wszytko na mnie. Oczywiście, nie czytał niczego z wyprzedzeniem, więc wie tyle samo co ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...