Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

NO A JA MAM WYLANY STROP I SCHODY !

 

Tak, dzisiaj o 8.00 rano widzialem ten rój betoniarek z Sanbetu i wielką pompe nad Waszym budynkiem. Kupa ludzi sie tam uwijała...

 

A tak na marginesie, ile teraz Sanbet policzyl Was za beton brutto? Czy jak zwykle policzyli extra za pompe i jej dojazd??

 

Czeka nas to za ok. 2 tyg. (mały poslig tak jak i u Was)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO A JA MAM WYLANY STROP I SCHODY !

 

Znowu niemożliwe stało się możliwym i oby tak dalej!

 

SMIEJUS

 

Fajnie takie tynki wyglądają! Jakie instalacje pod nie chowałaś i ile trwało ich zrobienie? Cieszę się, że nie jestem sama w dylematach sso i co dalej. Powiedzcie, czy da się schynchronizować jednoczesną pracę elektryków, instalatorów wod-kan-ciepło i tynkarzy?

 

U mnie było tak:

elektryk położył kable wewnątrz, w tym czasie hydraulicy rozprowadzili wodę i kanalizę,

potem tynkarze

potem hydraulicy II etap rozprowadzenie CO, odkurzacz centr. i elektryk

kable zewnętrzne

potem wylewki.

jest w tym o tyle problem, że ekipy nie bardzo chcą na raty, ale uważam że tak było lepiej, bo panowie tynkarze mogą uszkodzić np. izolacje na rurach do CO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dawno mnie nie było i tyle się tu dzieje:)

 

Smiejus - fajnie po tynkach co?

Ja juz sie nie moge doczekac posadzek...

 

Wszystki gratuluję ich sukcesów: zalanych stropów, postawionych ścian, wykopanych fundamentów itd itp:)

niech sie dzieje:))))!

 

Co do pdłogówki - bedziemy mieli w lazience i wiatrołapie na dole (grzejnik sie nie zmieści, bo bedzie szafa).

 

W salonie będzie drewno więc podłogówki nie będzie, porysuje się to się porysuje (dziecko, w planach drugie, 3 koty, w planach pies) - jak się mieszka to się zużywa:-) A salon w kaflach kojarzy mi się trochę z hotelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamietam, kto o co pytał, ale u mnie to to jest tak: mam płaszcz wodny, który się okrutnie sprawdza przy gazie płynnym i oleju - przy tym z rurki, to bym się już zastanowiła :wink: Przy łagodnej tegorocznej zimie, paliliśmy 2-3 godziny dziennie i gaz płynny prawie nie schodził ( a jest drogi, oj boli)

Teraz parapety - wewnętrzne kładliśmy przed malowaniem, po tynkach, a zewnętrzne po ociepleniu - tynków jeszcze nie mamy. I chyba tak jest dobrze, ale pewnie zawsze może być lepiej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...