Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Ivo.Jak tam było w ciepłych krajach :wink: .Czy opaska z granitu już zrobiona?U mnie niestety nie (brak wolnych mocy przerobowych :wink: )Wiech

Witaj :-)

taaak ciepłe kraje.....marzenie ;-)

ale nie leniuchowałam - juz prawie mozna sie wprowadzać na poddasze - brakuje tylko (aż??) schodów

miałam taki lekki odwyk od forum ;-)

 

opaska jest i jest tez kawałek ścieżki, która idzie od przodu domu do tarasu....na razie wirtualnego nadal ;-)....potem dalej od tarasu do końca budynku i przechodzi dalej w takie kamienne kawałki do altany - tj. nie cała ścieżka granitowa tylko takie "łaty" na trawniku na postawienie stopy.....ale dłuuuugo musieliśmy czekac na Pana Stasia, w końcu urwał sie na 2 dni z jakiejś roboty pod Trzebnicą i przyjechał ;-)

 

pozdrawiam serdecznie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parkte - jeżeli chodzi o prąd na czas budowy, to możesz go sobie pobierać bezpośrednio ze skrzynki - długi kabel i już (oczywiście podpisujesz umowę z energetyką na prąd budowłany). Ja, niestety, nie polecę ci elektryka, bo mi zakładał znajomy, który na codień para się czym innym i już nie zarabia zakładając instalacje. Na forum jednak ktoś powinien mieć możliwość polecenia elektryka.

Dziewczyny - nie pytajcie o cenę m ułożenia kafelków - teraz kafelkarz wycenia robotę indywidualnie - tzn. przychodzi, patrzy i mówi - za łazienkę nr 1 -x, za łazienkę nr 2 - y,za resztę... Takie czasy nastały :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przymierzamy się do zakupu szamba polecanego na tym forum z firmy http://www.szambo.probud.pl/ mają rzeczywiście dobre ceny. Transport z Poręby do Wrocławia to koszt 900zł przy zakupie 2 szt. W chwili obecnej przyjmują zamówienia na sierpień. Może ktoś byłby zainteresowany?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrew23
Scur-super.

 

Ja pisałam o przyszłym piatku-nie tym:)

 

Poczekamy na Ciebie na pewo.

 

Mtw1, andrew23, Xena i wszyscy chetni-Jak u Was z dealem na porte??

 

Deal jeszcze nie jest pewny.

Oświećcie mnie jak by to było z kwestią pomiaru wstępnego przez montażystę i transportu. Czy sprzedawca zgodzi się dowieźć drzwi w kilka oddalonych od siebie miejsc?? No i my chcielibyśmy żeby przed zamówieniem montażysta sam wszystko obmierzył i orzekł jaki mają być rozmiary skrzydeł i ościeżnic - jak to ugryźć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też chcemy z obmiarem. Mysle, ze wszyscy.

Dzowniłam do montazysty - prosi o telefon do niego 2 dni wczesniej i adresy gdzie ma robic obmiary i telefony do włascicieli, żeby mu budynek udostępnic.

 

W przyszłym tygodniu mozna robic obmiary. W Budusie kosztuje to 50 zł.

Montaż - telefon prosi o tydzien wczesniej-w jeden dzien montuje jeden domek.

 

Co do transportu w rózne miejsca. Łaski nie robią. Przeciez handlują drzwiami na codzien i woze je w rózne miejsca - z tego żyją.

 

A tu mają jednorazowo deal na ponad 20 tys. A moglibysmy kupic kazdy w innym miejscu/sklepie itd.

 

A my za to rabat ładny. Ale oczywiscie nie namawiam Cie do niczego:)

 

p.s. powiem więcej-pewnie kazdy z nas będzie chciał trochę inny termin odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byloby zmiescic się do nastepnego piątku. Ale jak nie - to przemowimy sie pare dni potem.

 

|Wazne zeby zmieścic się przed podwyzką (8.czerwca-w okleinach naturalnych, 1 lipca w syntetycznych). Ja biorę w syntetycznej okleinie, podobnie jak smiejus; Porta Nova 5, wiec teoretycznie do konca czerwca mamy czas. Nie wiem jak inni.

 

No i trzeba pamietac ze czas oczekiwania to moze bc nawet i 8 tygodni. Wiec teoretycznie alarmu na juz nie ma, ale dobrze byłoby już w ciągu 2 tygodni zrobić pomary i zlożyc zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...