Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Właśnie przymierzamy się do zakupu szamba polecanego na tym forum z firmy http://www.szambo.probud.pl/ mają rzeczywiście dobre ceny. Transport z Poręby do Wrocławia to koszt 900zł przy zakupie 2 szt. (po 450zł) W chwili obecnej przyjmują zamówienia na sierpień. Może ktoś byłby zainteresowany?

Witam.

Prawdopodobnie byłbym zainteresowany szambem a termin sierpniowy też wydaje mi się realny. Ale potwierdzę dopiero na początku przyszłego tygodnia.

W jakim rejonie się budujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Smiejus - tak planowałam "zebrać' chętnych, wiedziec ile domków, drzwi i w jakich lokalizacjach, obdzwonić podanych autoryzowanych montazystów porty, ponegocjowac z nimi cene montazu za hurt i umawiac się z najtanszym na pomiary.

 

Także jakby mniej więcej w pprzyszlym tygodniu bylo wiadomo kto i ile bierze to bym juz dzwoniła za pomiarami. Myślę, ze i scur moglaby się na ten sam dzien umowic bo też po sąsiedzku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A planuje ktoś zakup plytek ceramicznych? Ja już tez chcę po Bozym Ciele zamawiac (wybralam kolekcje z Tubądzina i Paradyża) więc moze ktoś ma także ochoty na wspólne zakupy glazurowo/terakotowe i większe rabaty z tego tytulu?:))

 

 

p.s. Smiejus - u nas juz prawie tydzien po wylewkach:) Po długim weekendzie panowie wracają kończyć poddasze i działamy z wykończenowka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Jesteśmy na etapie kuchni i łazienek

 

Zaczeliśmy od MEBLI RUST na Bielanach -cena bardzo wygórowana, ale przynajmniej wiemy już czego szukać. Może macie namiary na jakieś tańsze salony kuchenne albo stolarzy którzy pracują na systemach firmy BLUM. Jutro wybieramy się do BRW.

 

Jeżli chodzi o łazienki to byliśmy już w Cermagu na Strzegomskiej, Karmelkowej, Mińskiej (ARMALUX),Popowickiej oraz na Bielanach.

Czy jeszcze coś nam zostało do obejrzenia?

 

Pozdrawiam ARTUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A planuje ktoś zakup plytek ceramicznych? Ja już tez chcę po Bozym Ciele zamawiac (wybralam kolekcje z Tubądzina i Paradyża) więc moze ktoś ma także ochoty na wspólne zakupy glazurowo/terakotowe i większe rabaty z tego tytulu?:))

 

kulka, u nas chyba będzie gres, byliśmy u znajomych a potem w Womagu i chyba zachorowaliśmy na gres 99 PLN/m2 :roll:

a może wam też się gres spodoba i ponegocjujemy gresik 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wybrać się do Womagu na Bystrzyckiej przy estakadzie. Płytki hiszpańskie i włoskie, inne niż gdzie indziej. Ja będę miała tylko od nich płytki do obu łazienek i na parter.

 

Jeżeli ktoś potrzebuje cementu - wczoraj na gwałt załatwiłam w godzinę 1,5 tony cementu Górażdże (660zł/ tona brutoo :roll: - ale jest) . Hurtownia przy ul. Sułowskiej -Wrocław Widawa. Mieli też inne cementy. We Wrocławiu podobno posucha, więc może ktoś skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii kafelek - polecam bardzo sklep w Leśnicy, można zamówić wybraną kolekcję i oni przywiozą, ceny maja konkurencyjne a i rabaciki dają.....

 

Jak się jedzie w stronę Środy Śląskiej, w Lesnicy trzeba skręcić w lewo zaraz jak się wyjedzie z ciągu kamienic i już widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuch właśnie w zeszłym tygodniu zauważyłam ten sklep w Leśnicy, o którym piszesz, ale jeszcze nie byłam w środku. Mówisz, że warto to super :D Zawsze im więcej wyboru tym lepiej, a może faktycznie ceny będą korzystne :wink: Mają tam standardowe firmy czy jakieś inne też (np. jak w Womagu)?

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze...

a jest dostępny?

 

Xeno z przerwami ale jest, jak nie ma dziś to jest za 2-3 dni z tym że niekoniecznie Górażdże, może być import z niemiec albo czech

 

(słysząłam plotki że w Górażdżach ubiegły czwartek mieli przestój bo zepsuł się piec, nie wiem czy już produkują ale pewnie tak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrew23
kulka i.w. wchodzimy w deala drzwiowego /9 sztuk/, być może też jeszcze sąsiad się dołączy; więc uwzględniaj nas przy umawianiu obmiarów /Oława/, na priva podeślę nr komóry do żony, która będzie sie tym dalej zajmować :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuch właśnie w zeszłym tygodniu zauważyłam ten sklep w Leśnicy, o którym piszesz, ale jeszcze nie byłam w środku. Mówisz, że warto to super :D Zawsze im więcej wyboru tym lepiej, a może faktycznie ceny będą korzystne :wink: Mają tam standardowe firmy czy jakieś inne też (np. jak w Womagu)?

Pozdrawiam :D

 

co do sklepu w śroku to raczej standard (i ekspozycja taka sobie) - opoczno, paradyż itp. ale można popytac czy nie ściągną czegoś jeszcze, bo sami to przywożą z Opoczna zresztą. Myśmy poprzednio obejrzeli sobie kafelki w Adako na Karmelkowej, wybralismy coś a zamówiliśmy w Leśnicy, o ile pamiętam różnica była koło 8 PLN /m. nie mieli wtedy tego na stanie ale ściągnęli nam bez problemu. Dla nas dodatkowy plus bo mieszkamy na Złotnikach i nie musieliśmy płacić za transport:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...